Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony zakątek z Antonówką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony zakątek z Antonówką

AnnaMS 15:42, 02 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
anabuko1 napisał(a)

Aniu jezowki masz śliczne. Ta rureczkowa Ciekawa.
Piękne hosty. Ten szpaler to że Stiletto ??
A ta ostania ? Piękna
Pozdrawiam


Tak, 'Stiletto' Ta przy schodach to prawdopodobnie 'Dream Queen', podobna jest 'Dream Weaver' ... Nie pamiętam jaką posadziłam , skłaniam się do tej pierwszej.
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
AnnaMS 15:48, 02 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Violka napisał(a)
Super cieniste zakątki masz Aneczko, na lato w sam raz, tak upragnione u mnie. Ja kombinuję jak się takich szybko dorobić Czekam na jesień, wtedy troche poszaleję (taki mam zamiar)
Pozdrowionka

Dziękuję Violu
Nie musisz czekać do jesieni aby poszaleć
Czas szybko płynie, już niedługo i Ty będziesz miała upragniony cień w te upalne lata Pozdrawiam
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
anabuko1 18:44, 02 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
AnnaMS napisał(a)


Tak, 'Stiletto' Ta przy schodach to prawdopodobnie 'Dream Queen', podobna jest 'Dream Weaver' ... Nie pamiętam jaką posadziłam , skłaniam się do tej pierwszej.

Tak myślałam.
A Drem Weaver miałam kiedyś.Ale mi przepadla po pierwszym roku. Jakaś slabowita była.

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AnnaMS 19:24, 02 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
anabuko1 napisał(a)

Tak myślałam.
A Drem Weaver miałam kiedyś.Ale mi przepadla po pierwszym roku. Jakaś slabowita była.


Obie hosty z tego samego Sportu: H. Great Expectations, 'Weaver' ciutke większa od 'Queen', a ta 'Weaver' masz rację, chyba słabsza bo i u mnie coś słabo rośnie, po tych suszach połowa jej została ... a może to tylko przepadek
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
AnnaMS 23:54, 02 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Dzisiaj w ogrodzie nic takiego nie zrobiłam, za to wczoraj wbrew sobie - o dziwo, utworzyłam kawałek rabatki żółto - pomarańczowej ... Tych kolorów raczej unikam ale : dostałam na imieniny jeżówkę 'Julię' i coś trzeba było z nią zrobić, a że miałam już dwie pomarańczowe 'Orange Skipper' i żółtą bez nazwy + dwie siewki, to je ze sobą zestawiłam. Na tej rabacie rosła już Turzyca zwisła - Carex Pendula, trzy- lub czteroletnia, wykopałam ją, podzieliłam i zrobiłam tło dla jeżówek Taka ciekawostka, trawę kupiłam na targu od kobiety, sprzedawała ją po 2 zł. spore sadzonki, takie dorodne, gdy spytałam się o nazwę to oczywiście nie umiała mi odpowiedzieć bo wysiała ją, jak i inne gatunki a opakowania wyrzuciła. Dopiero dzisiaj znalazłam jej nazwę w internecie, a tych trawek kupiłam wtedy aż trzy Teraz tak myślę, skoro to Carex to chyba zbyt gęsto ją posadziłam, będą prawdopodobnie poprawki ...
Jutro wieczorem wstawię troszkę fotek, albo w niedzielę, życzę miłych snów

____________________
Zielony zakątek z Antonówką
sierotka 13:13, 03 sie 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witaj Aniu o rabatka żółto pomarańczowa fajnie będzie piękna energetyczna
Buszujesz może po sklepach ogro lub szkolkach?
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
AnnaMS 18:34, 03 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
sierotka napisał(a)
Witaj Aniu o rabatka żółto pomarańczowa fajnie będzie piękna energetyczna
Buszujesz może po sklepach ogro lub szkolkach?

Witaj Bogusiu Mam nadzieję że te jeżówki ładnie się rozrosną
Po szkółkach mało co jeżdżę, mąż jest niechętny, ja nie mam samochodu więc zakupów nie planuję, jedynie jak gdzieś sama pojadę autobusem do szkółki-sklepu ogrodniczego to biorę tyle abym zabrała się "ręcznie" więc jak widzisz nie poszaleję nawet gdybym tego chciała :-/
Kuszą mnie liliowce przez internet bo są promocje
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
sierotka 20:36, 03 sie 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
A no tak hm troszki szkoda ale mniej wydasz kaski
A ja szukam tych postrzepionych podobnych troszki do jeżówek hm zapomniałam jak się nazywają ratunkuwysokie hm
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 20:37, 03 sie 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Przepraszam wkleiłam się 2 razy
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
AgataM 13:17, 04 sie 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Witaj Jak bajecznie,kolorowo jest u Ciebie. Wszystko pięknie skomponowane. Napisz mi proszę, czym czyścisz kostkę? Moja pod brzozami zczerniała i wygląda tragicznie.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies