Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

Pokaż wątki Pokaż posty

Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

MonikA 16:56, 19 paź 2020


Dołączył: 09 lis 2019
Posty: 144
Te memory to olbrzymy, ja swoje też na wiosnę będę musiała podzielić, bo zeżrą wszystko wokół. A ja mam dopiero 3 sezon, nie chce nawet o tym myśleć, bo duże trawy ciężko się wykopuje.
____________________
Monika - Moje ogrodowe rozterki, radości i spełnienie marzeń :)
ElzbietaFranka 23:42, 29 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Bożenka cóż powiedziec - abyś się trzymała i szybko zdrowiała i siły.

Pozdrawiam i zdrowia zycze
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kim 14:50, 01 lis 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
MonikA napisał(a)
Te memory to olbrzymy, ja swoje też na wiosnę będę musiała podzielić, bo zeżrą wszystko wokół. A ja mam dopiero 3 sezon, nie chce nawet o tym myśleć, bo duże trawy ciężko się wykopuje.


Moje memory narazie malizny zostawiłam im dużo miejsca ,nawet mój eM pytał czemu tak pusto koło tych traw więc mam nadzieję że parę lat nie będę musiała ich ruszać

____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 14:57, 01 lis 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
ElzbietaFranka napisał(a)
Bożenka cóż powiedziec - abyś się trzymała i szybko zdrowiała i siły.

Pozdrawiam i zdrowia zycze


Eluniu dziękuję Ci bardzo ,na szczęście przechodzę to dość łagodnie jedyne co mnie bardzo męczę to brak węchu i smaku
Nie wyobrażam sobie jak można by było bez tego żyć
Ale to jest nic w porównaniu z osobami które Koronawirus przechodzą bardzo ciężko

____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Helen 20:19, 01 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8286
Bożenka, trzymaj się cieplutko Pięknie masz wszędzie a przed domem dekoracje świetne
____________________
Helen - Hortensjowo
Nowa12 20:26, 01 lis 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale masz pięknie złociste rozplenice. Zdrówka dla Ciebie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kim 13:46, 11 lis 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Helen napisał(a)
Bożenka, trzymaj się cieplutko Pięknie masz wszędzie a przed domem dekoracje świetne


Dziękuję Ci bardzo za komplementy u mnie już jesień na całego ,większość drzew już łysa
Przez Korone nie zrobiłam nic ,chociaż ostatnio mój mąż przesadził mi Pissardi mam tylko nadzieję że przeżyje i opuści się na wiosnę bo ją dość mocno sponiewierał
A tak to już lepiej ,zajęło mi trochę czasu dojście do siebie ale minęło bez większych powikłań (przynajmiej narazie) ,w poniedziałek wracam do pracy
Pozdrowionka

____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 13:50, 11 lis 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Nowa12 napisał(a)
Ale masz pięknie złociste rozplenice. Zdrówka dla Ciebie .

Dzięki Aga
U mnie już lepiej może jeszcze jak będzie pogoda dam rady ogarnąć ogród
Widziałam u Ciebie że Ty szalejesz ,praca wre ale to dobrze bo jak jest chęć to trzeba działać
Kolory w ogrodzie masz przepiękne
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
agadd02 19:00, 26 lis 2020

Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 27
Cześć,
Wpadłam z rewizytą i nie mogę dooglądać wątku, bo zapomnę pytań
Jaką masz piękną edenke zdrową, czy ona Ci nie choruje? Moja się tak ładnie nie wybarwia, bardziej różowa jest i czarna plamistość ja bierze , a w pewnym słońcu rośnie. Chciałam też zapytać o podpory do róż takie zielone widziałam u Ciebie, kupowałaś przez internet? I jeszcze te piękne tuje na pniu. Możesz zdradzić gdzie kupiłaś? Pisałaś że niedaleko mnie mieszkasz, a ja szukam i nie mogę znaleźć takich wysokich. Cieszę się, poznałam tu kogoś z moich okolic. Będę zaglądać, mamy podobny gust
Pozdrawiam
Daga
____________________
Daga Motyli ogród
Kim 20:19, 26 lis 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
agadd02 napisał(a)
Cześć,
Wpadłam z rewizytą i nie mogę dooglądać wątku, bo zapomnę pytań
Jaką masz piękną edenke zdrową, czy ona Ci nie choruje? Moja się tak ładnie nie wybarwia, bardziej różowa jest i czarna plamistość ja bierze , a w pewnym słońcu rośnie. Chciałam też zapytać o podpory do róż takie zielone widziałam u Ciebie, kupowałaś przez internet? I jeszcze te piękne tuje na pniu. Możesz zdradzić gdzie kupiłaś? Pisałaś że niedaleko mnie mieszkasz, a ja szukam i nie mogę znaleźć takich wysokich. Cieszę się, poznałam tu kogoś z moich okolic. Będę zaglądać, mamy podobny gust
Pozdrawiam
Daga

Witam Cię w moich skromnych progach
U mnie to dopiero początki zmian ogrodowych i powolne przekształcanie ogrodu w miejsce które będzie mnie cieszyć i będę z niego zadowolona ale powolutku do celu
Co do Edenki to powiem szczerze że niemam z nią większych problemów ,pierwsze kwitnienie ma dość obfite,to drugie już średnio.Nie choruje ,rośnie w pełnych słońcu .
Podpora o która pytasz to dziadostwo straszne .Liche i to róża trzymie podporę a nie podpora różę

Te kulki to cyprysy wyprowadzone na pień.Kupiłam w Zabrzegu u Wiśniewskiego ale to już ze 3lata temu


____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies