Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

Pokaż wątki Pokaż posty

Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

agadd02 07:14, 29 lis 2020

Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 27
Kim napisał(a)

Witam Cię w moich skromnych progach
U mnie to dopiero początki zmian ogrodowych i powolne przekształcanie ogrodu w miejsce które będzie mnie cieszyć i będę z niego zadowolona ale powolutku do celu
Co do Edenki to powiem szczerze że niemam z nią większych problemów ,pierwsze kwitnienie ma dość obfite,to drugie już średnio.Nie choruje ,rośnie w pełnych słońcu .
Podpora o która pytasz to dziadostwo straszne .Liche i to róża trzymie podporę a nie podpora różę

Te kulki to cyprysy wyprowadzone na pień.Kupiłam w Zabrzegu u Wiśniewskiego ale to już ze 3lata temu




No nie mogę, to ja tam jeżdżę na rowerze regularnie nad zaporę, a nie wiedziałam, że tam ogrodnik jest? I jeszcze zima teraz idzie i do wiosny czekać, bu. Bo wiesz ja z Czecho nie pochodzę to żyje w nieświadomości. Co do podpór szukam właśnie solidnych i chyba trzeba zamówić u jakiegoś kowala, bo na rynku nie znajduję, a jak Róża oplecie taką lichą podporę to ja jeszcze potem połamie i co potem z tym zrobić. Ja mam taki problem z pergolą drewnianą.
____________________
Daga Motyli ogród
Jola_M 14:27, 30 lis 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Hej Bożenko,
dawno mnie u Ciebie nie było, a tu tyle roboty zrobione
ja jakoś nie mogę się zebrać - nawet zdjęcia nie chcą mi się wgrywać - chyba mam problem z netem.
Cudnie u Ciebie, donice i furtkowa - świetne
mam nadzieję, że wyzdrowiałaś bez powikłań - ja się zaraziłam dokładnie zaraz po Tobie właśnie kończę izolację i mam nadzieję, że mnie w końcu wypuszczą trochę do ludzi a bez węchu i smaku - fatalnie się gotuje obiady
pozdrawiam !
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
anabuko1 21:40, 01 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Kim napisał(a)


Eluniu dziękuję Ci bardzo ,na szczęście przechodzę to dość łagodnie jedyne co mnie bardzo męczę to brak węchu i smaku
Nie wyobrażam sobie jak można by było bez tego żyć
Ale to jest nic w porównaniu z osobami które Koronawirus przechodzą bardzo ciężko


O j czytam o problemach zdrowotnych. Życzę ci szybkiego powrotu do pełni sił i pełnego zdrowia.
ten piękny szpaler traw, to z hanonek ???
Ślicznie wyglądają.
I śliczna chryzantemka
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Kim 21:45, 09 gru 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
agadd02 napisał(a)


No nie mogę, to ja tam jeżdżę na rowerze regularnie nad zaporę, a nie wiedziałam, że tam ogrodnik jest? I jeszcze zima teraz idzie i do wiosny czekać, bu. Bo wiesz ja z Czecho nie pochodzę to żyje w nieświadomości. Co do podpór szukam właśnie solidnych i chyba trzeba zamówić u jakiegoś kowala, bo na rynku nie znajduję, a jak Róża oplecie taką lichą podporę to ja jeszcze potem połamie i co potem z tym zrobić. Ja mam taki problem z pergolą drewnianą.

Ten ogrodnik w Zabrzegu to tak w sumie zajmuje się tylko sprzedażą tuj kopanych z gruntu ,nic więcej u niego nie kupisz
A ja właśnie jestem z Czecho a teraz mieszkam w Ligocie poszłam z miasta na wieś
Pozdrowionka
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 21:56, 09 gru 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Jola_M napisał(a)
Hej Bożenko,
dawno mnie u Ciebie nie było, a tu tyle roboty zrobione
ja jakoś nie mogę się zebrać - nawet zdjęcia nie chcą mi się wgrywać - chyba mam problem z netem.
Cudnie u Ciebie, donice i furtkowa - świetne
mam nadzieję, że wyzdrowiałaś bez powikłań - ja się zaraziłam dokładnie zaraz po Tobie właśnie kończę izolację i mam nadzieję, że mnie w końcu wypuszczą trochę do ludzi a bez węchu i smaku - fatalnie się gotuje obiady
pozdrawiam !

Hejka Jolu
wiesz że ja też mam jakiegoś doła ,podczytuję O cichaczem ale na pisanie to chęci brak
Covid już za mną ,chodzę już do pracy ale tak naprawdę to jeszcze trochę mi to daje w kość mam nadzieję że będzie dobrze
Cieszę się że u Ciebie wszystko w porządku u mnie obiady przyprawia eM mnie dalej trzyma brak węchu i smaku

oby do wiosny i będzie lepiej
Ściskam
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 22:03, 09 gru 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
anabuko1 napisał(a)

O j czytam o problemach zdrowotnych. Życzę ci szybkiego powrotu do pełni sił i pełnego zdrowia.
ten piękny szpaler traw, to z hanonek ???
Ślicznie wyglądają.
I śliczna chryzantemka

Aniu dziękuję Ci bardzo ,powoli wszystko się wyjasnia jeszcze parę badań i mam nadzieję że będzie ok

Trawy to Hakonki Aureola
Pozdrowienia
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 21:04, 20 gru 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Ostatnio pięknie u nas przyszroniło nie mogłam się oprzeć i nie zrobić fotek
Tak ku pamięci
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
koliber 21:46, 20 gru 2020


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Pospacerowałam sobie po Twoim ogrodzie i to co mnie urzekło to kompozycje na rabatach z trawami Pięknie Ci to wyszło
____________________
Zielona przestrzeń
Mysza 10:41, 07 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Hej.
Bardzo ładnie prezentują się rabaty.
Piękne zmiany robicie.
Będę zaglądała
____________________
Gosia
MonikA 17:49, 07 sty 2021


Dołączył: 09 lis 2019
Posty: 144
U mnie też zmroziło, a dziś nawet śnieg popadał
Ogród też fajnie wygląda w takim szronie
____________________
Monika - Moje ogrodowe rozterki, radości i spełnienie marzeń :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies