Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

KasiaLangier 14:31, 27 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
omelka1 napisał(a)
Morze niezapominajkowe cudne.
Masz rację że nie wykopujesz tulipanów tylko zasilasz. Przycięłabym tylko pędy zostawiając liście.

Przekwitłe kwiatostany tulipanów grzecznie przycinam U mnie w ogrodzie już tak jest, że pozwalam się roślinom "panoszyć" niedługo dochowam się "morza" bratków


____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 15:42, 27 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Lubie bratki


szczególnie cieszą wczesną wiosną

w kompozycji z wrzoścami



goszczą u mnie w całym ogrodzie


urocze maleństwa
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
marba 16:32, 27 maj 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Bratki jak malowane. Cudne.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
KasiaLangier 21:12, 27 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Basiu, cieszę się, ze mnie odwiedziłaś i dziękuję za miłe słowa
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
omelka1 21:29, 27 maj 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Fakt maleństwa przeurocze.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
KasiaLangier 10:03, 28 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Chciałam przesadzić serduszki, ale nie wiem kiedy najlepiej ?

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
AgataM 10:11, 28 maj 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Bardzo podobają mi się kompozycje kwiatowe w donicach. W głębi ogrodu zauważyłam ślicznie krzesełko że stolikiem. Ogród uroczy. Kocurek- słodkie pysio
Pozdrawiam
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
kerii 13:15, 28 maj 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Niezapominajki to były ulubione kwiatki mojej mamy z jednej kępki rozlazły się po całym ogrodzie, ja je średnio lubię ale bardzo nie tępię i rosną tu i tam ale w rozsądnej ilości, mają natomiast jedno miejsce azyl pod borówkami tam mogą się rozsiewać do woli

Rodki śliczne może i to lenistwo panów od przeprowadzek nie było takie najgorsze najważniejsze, że roślinki mają się dobrze, bo akurat z tymi to różnie bywa delikatne i kapryśne. Ja mam dwa d przeniesienia ale najpierw nie było kiedy, teraz o dziwo mają pąki więc na razie rosną gdzie rosły.

Też mam problem z serduszką mam jedną jedyną i chciała bym ją rozsadzić, rozmnożyć ale się boję żeby nie uśmiercić
____________________
Jola Moja glebo terapia
KasiaLangier 14:37, 28 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
omelka1 napisał(a)
Fakt maleństwa przeurocze.


Dzięki Agato
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 14:49, 28 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
AgataM napisał(a)
Bardzo podobają mi się kompozycje kwiatowe w donicach. W głębi ogrodu zauważyłam ślicznie krzesełko że stolikiem. Ogród uroczy. Kocurek- słodkie pysio
Pozdrawiam


Miło Cię gościć Zaczynam dopiero tworzyć ogród, czyli najbardziej trwałe mam kompozycje w doniczkach, ciesze się, że Ci się podobają Krzesełko ze stolikiem, to " dzieło " Ogrodowiska" Spodobało mi się u Brzozowej Dziewczyny z Tajemniczego Ogrodu. Poleciła mi sklep i udało mi się mi się kupić zestaw za grosze. Cieszy oko, mimo, że jeszcze nie zagospodarowałam miejsca. Kocica, to Krysia, mam jeszcze kocura Karlosa. Obydwoje kochają ogród, ale boję się ich swobodnie wypuszczać, bo przeprowadziliśmy się niedawno, a do działki przylega las. Na razie wybudowałam dla nich wolierę i tak towarzyszą mi w ogrodzie. Również przesyłam pozdrowienia
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies