Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

UrsaMaior 14:47, 30 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Hamak to jest to Muszę unikać, bo jak usiądę to 5 minut i mnie nie ma;D

Słabo z tym A... Ja nie miałam zastrzeżeń, no ale też nigdy nie kupowałam wiosną. Napisałaś do nich, że sadzonki niehandlowe?
____________________
ogród pod lasem
KasiaLangier 15:06, 30 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
UrsaMaior napisał(a)
Hamak to jest to Muszę unikać, bo jak usiądę to 5 minut i mnie nie ma;D

Słabo z tym A... Ja nie miałam zastrzeżeń, no ale też nigdy nie kupowałam wiosną. Napisałaś do nich, że sadzonki niehandlowe?


W tym moim lesie oprócz śpiewów ptaków hamak lubię najbardziej na szczęście nie mogę na nim spokojnie zasnąć, bo mam wizje związane z kleszczami itp
Do A. nie napisałam, bo więcej od nich nie kupię. Dwa tygodnie oczekiwania na paczkę, to dla mnie za długo, poza tym muszę jednak widzieć co kupuję, bo inaczej się wnerwiam
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
AnnaMS 16:04, 30 maj 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Bardzo fajny pachnący zakup Z tymi szkółkami na odległość tak bywa, też tam kiedyś kupowałam, byłam średnio zadowolona, ale te roślinki w większości przetrwały Hamak super sprawa, mam leżak ale jakoś mi nie po drodze
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
UrsaMaior 16:07, 30 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
KasiaLangier napisał(a)


W tym moim lesie oprócz śpiewów ptaków hamak lubię najbardziej na szczęście nie mogę na nim spokojnie zasnąć, bo mam wizje związane z kleszczami itp
Do A. nie napisałam, bo więcej od nich nie kupię. Dwa tygodnie oczekiwania na paczkę, to dla mnie za długo, poza tym muszę jednak widzieć co kupuję, bo inaczej się wnerwiam


Ja bym jednak napisała... Może jakoś Ci wynagrodzą tę sytuację. A jeśli nie, to dla nas wszystkich to też cenna informacja.
____________________
ogród pod lasem
KasiaLangier 21:44, 30 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
AnnaMS napisał(a)
Bardzo fajny pachnący zakup Z tymi szkółkami na odległość tak bywa, też tam kiedyś kupowałam, byłam średnio zadowolona, ale te roślinki w większości przetrwały Hamak super sprawa, mam leżak ale jakoś mi nie po drodze

Maleństwo, a paaaaaachnie upajająco Zakupy internetowe roślin chyba są nie dla mnie, ale niekiedy trzeba iść na kompromis, gdy chce się kupić konkretne rośliny, które są nieosiągalne w okolicznych szkółkach. W tym przypadku się zawiodłam, bo wszyscy ochają i achają nad tą szkółką, że taka wspaniała..może popularność ją przerosła
Rzeczywiście w ogrodzie zawsze jest cos do zrobienia i trudno się skupić na leżakowaniu, ale ja mimo wszystko wieczorkiem lubię pobujać się na hamaku, zresetować, posłuchać ptaków..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 21:51, 30 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
UrsaMaior napisał(a)


Ja bym jednak napisała... Może jakoś Ci wynagrodzą tę sytuację. A jeśli nie, to dla nas wszystkich to też cenna informacja.

Jeżeli tak radzisz to napiszę, dzisiaj sadziłam te roślinki, oprócz miskantów i stip są naprawdę słabo ukorzenione, prawie wszystkie bryłki korzeniowe się rozpadały. Nie przekona mnie w tym przypadku argument, że to wiosenna faza rozwoju rośliny..wygląda to tak, jakby rośliny zaczęły być ukorzenianie po złożeniu zamówienia, czyli 2 tygodnie temu
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
jolanka 22:16, 30 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasiu, masz urokliwy ogród. Fajnie będzie tu zaglądać
Pozdrawiam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
KasiaLangier 22:20, 30 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Rozkwitł powojnik

szczególnie mi bliski, bo przeniesiony z poprzedniego ogrodu

zadomowił się razem ze mną

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 22:23, 30 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
jolanka napisał(a)
Kasiu, masz urokliwy ogród. Fajnie będzie tu zaglądać
Pozdrawiam

Do Twojego ogrodu po uśmiech też na pewno będę zaglądać, jest śliczny i taki jak lubię Również pozdrawiam
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
marba 22:26, 30 maj 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Piękny powojnik. Rozumiem Twój sentyment. Za swoim poprzednim ogrodem czasami tęsknię.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies