Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Bonifacio na Korsyce - krajobrazy i roślinność

Pokaż wątki Pokaż posty

Bonifacio na Korsyce - krajobrazy i roślinność

marzena 08:48, 14 wrz 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
gardenarium napisał(a)

no i ujęcia z zaniedbanych ogrodów Bonifacio, które kiedyś mogły być piękne...


Dla mnie to jest niesamowicie piękne

Zobaczcie, jaką wolę walki ma ta agawa Wyłazi wprost bokami.

tak, ten dzban z agawą zrobił na mnie ogromne wrażenie bo był to przedziwny - tak jak piszesz Danusiu 'niesamowicie piękny' widok , wielkość dzbana to ok 2m ! i ta walcząca agawa o przeżycie ... tak, widać było tę ogromną wolę walki...
założyłam kiedyś wątek na Ogrodowisku ... http://www.ogrodowisko.pl/watek/434-ogrody-dzikie-zaniedbane-ale-pelne-dziwnego-uroku
____________________
marzena O....!
zbigniew_gazda 09:07, 14 wrz 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Marzenko dziękuję za relację. Świat jest piękny i taki różnorodny. Podziwiam Cię za odwagę. Choroba morska minęła a wspomnienia pozostały .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Joanka 09:24, 14 wrz 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Marzenko cudna wyprawa.

Rejs po Morzu Śródziemnym to moje marzenie, odkąd naoglądałam się na TV Travel filmów z serii Odległe Lądy. Może kiedyś.... kto wie
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
marzena 19:49, 14 wrz 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
zbigniew_gazda napisał(a)
Marzenko dziękuję za relację. Świat jest piękny i taki różnorodny. Podziwiam Cię za odwagę. Choroba morska minęła a wspomnienia pozostały .

Zbysiu, no masz rację
ale odwaga ? - no, nie wiem... chociaż były jednak momenty, ze się bałam ( burza w nocy na morzu i ten sztorm - wszystko było zmywane przez fale i przy tych ogromnych przechyłach każda na pokładzie musiała być wtedy przypięta do relingu specjalnymi szelkami )... ale jednak 'wilczyce i wilki morskie' - te osoby najbardziej zaprawione w bojach z morzem świetnie sobie radziły i po prostu wierzyłam w ich umiejętności i wiedzę ...
____________________
marzena O....!
marzena 19:56, 14 wrz 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Joanka napisał(a)
Marzenko cudna wyprawa.

Rejs po Morzu Śródziemnym to moje marzenie, odkąd naoglądałam się na TV Travel filmów z serii Odległe Lądy. Może kiedyś.... kto wie


no tak, ale to nie była zwykła wycieczka turystyczno-krajoznawcza, każda z nas pełniła różne obowiązki podczas wacht, większość czasu byłyśmy w morzu, a tylko krótko w 3 portach, na Elbie tylko ok. 4 godz i to pod wieczór gdy już było ciemno...
____________________
marzena O....!
Martek 19:59, 14 wrz 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
To było wykorzystanie 3 panów do ciężkiej pracy na galerze ))Oj już milknę ))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
marzena 20:02, 14 wrz 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
nie Marta, oni mieli swoje obowiązki zgodnie z funkcją, która pełnili, to my kobiety wszystko robiłyśmy !
____________________
marzena O....!
Joanka 20:04, 14 wrz 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
No to niezła praca zespołowa tam odchodziła

Ale Bonifacio zazdroszczę!
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
KasiaWB 00:44, 15 wrz 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Wspaniałą wyprawę odbyłaś Marzena nad M. Śródziemnym byłam nieraz, ale takiego rejsu i to na Pogorii nie odbyłam (jeszcze) ) zazdroszczę wrażeń i wspomnień relacja świetna Bonifacio ma swój urok
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
marzena 21:12, 15 wrz 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
KasiaWB napisał(a)
Wspaniałą wyprawę odbyłaś Marzena nad M. Śródziemnym byłam nieraz, ale takiego rejsu i to na Pogorii nie odbyłam (jeszcze) ) zazdroszczę wrażeń i wspomnień relacja świetna Bonifacio ma swój urok


Kasiu, dziękuję za ocenę relacji - ale tez i widoki w Bonifacio, fantastyczne skarpy i morze, nawet bez jednego słowa są wystarczajace chyba...
____________________
marzena O....!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies