Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Ogród Fenny Graf

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Fenny Graf

Doranma 21:16, 20 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Obejrzany Twoim okiem ogród ten bardziej mi się podoba, może dlatego że inny miesiąc, ciut więcej koloru. Marzy mi się taka grabowa bramka, tylko jeszcze nie zdecydowałam, w którym miejscu. Fenkuły też uwielbiam - za wygląd i smak ☺ Posadziłam w tym roku, ale marne są- za sucho i może ziemia zbyt jałowa.
Dziękuję za ten spacer ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
MartaKozak 11:10, 22 lip 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Anda napisał(a)


Anda napisał(a)


Bardzo mi sie podobaje te widoki. Pamietasz moze co to za drzewa na pierwszym ujeciu? Przedewszystkim to po prawo, jak dla mnie idealne: wielopienne, nie za duze
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
Agania 12:46, 24 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ja już godzinę oglądam ten ogród ze zdjęć i mi mało
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Dorota123 16:06, 25 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Cudowny ogród, pięknie go pokazałaś.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Anda 00:31, 26 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Bardzo się cieszę, że relacja z ogrodu przypadła Wam do gustu. Polecam go bardzo, bo zdjęcia nie oddają całkowicie klimatu tego ogrodu.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 00:32, 26 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
MartaKozak napisał(a)



Bardzo mi sie podobaje te widoki. Pamietasz moze co to za drzewa na pierwszym ujeciu? Przedewszystkim to po prawo, jak dla mnie idealne: wielopienne, nie za duze


Marto, to był jakieś klon, ale nie wiemy niestety, jaki rodzaj.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Urszulla 21:31, 27 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Anda napisał(a)
Pergola prowadzi w stronę przejścia pomiędzy domem i stodołą, które jest połączone z tarasem.




Świetnie obsadzone przejście ciekawe co to za pnącza rosną przy pergoli
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
mirkaka 14:21, 28 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Obejrzałam, piękny, Twoim okiem bardziej mi się podoba, wiosną kwitną ogromne rh więc jest kolorowo, potem widać potrzeba spokoju. Jednak dla mnie trochę za mało koloru. Lubię donice ale podlewanie to niestety moja słaba strona, u mnie tylko rojniki dają radę w donicach
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Tamaryszek 10:24, 01 paź 2019

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Wspaniały ogród, jestem zachwycona. Spójny, zaaranżowany z wielką dyscypliną, ale w żaden sposób nie jest sztywny. Wydaje się mieć wyjątkową atmosferę. Spokój i harmonia. Wszechogarniająca zieleń cudowna, mnie koloru nie brakuje, lekkie pastele i biel dodają urody. Świetne te szarawe pomosty i inne dodatki. Jak ktoś napisał, widać piękny ogród, a nie wyjątkowe rośliny.
To mój cel, ale droga do jego osiągnięcia bardzo daleka. Widzę, jak bardzo, kiedy patrzę na taki ogród.
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies