Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Wieloszka 18:11, 08 mar 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Pszczółko, akurat mam same kostrzewy sine, więc za radą Danusi przytnę. Ale gdybym zakupiła w tym sezonie inne odmiany, to już wiem, czym zrobić im fryzurki .
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
kKasiA 21:31, 12 mar 2012


Dołączył: 04 kwi 2011
Posty: 204
Twój ogród Dominiko jest po prostu obłędny, zestawienie kwiatów cebulowych z resztą roślin na rabatach zapiera dech w piersiach. Przyznam się szczerze że nie dałam rady przeczytać całego wątku ale zdjęcia przejrzałam wszystkie bardzo chciałabym aby udało mi się stworzyć ogród choć w połowie tak piękny jak twój….
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3939-ogrod-z-laka-kwietna-i-nie-tylko
Ewa 07:38, 13 mar 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Domi 13:48, 13 mar 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Kasiu, na pewno stworzysz piękny ogród! Z tym czytaniem wątków ogrodowych jest faktycznie coraz trudniej: tyle nowych pięknych miejsc, tyle wpisów, rad, komentarzy...ciężko ogarnąć wszystko. Tylko Danusia i Sebek mają na to swoje sposoby.

Ewo, dla Ciebie -->
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Sebek 17:31, 17 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Domi - jak tam dzisiejsze prace?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Domi 12:10, 18 mar 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Coś tam porobiliśmy z M.: głównie przycinanie liściastych (pod nóż poszły brzozy, hortensje, dereń, dostało się tez klonom), pościągałam też kaptury z bukszpanów. Poprzycinałam częściowo irgi, barwinka, żeby zrobić miejsce tulipankom. Nic nowego jeszcze nie sadziłam. Wciąż sprzątam, sprzatam i posprzątać nie mogę.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
jotka 12:19, 18 mar 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Faktycznie tych prac ogrodowych jest dużo na wiosnę, ale potem już tylko ta przyjemniejsza część
U mnie naboleśniejsze było cięcie berberysa. Pomimo rekawic i długich rekawów widac ślady jak sie bronił przed moja interwencją.
Mam pytanie " techniczne" - czy hortensje Grandiflora też musisz podpierać ze wzgledu na ciężar kwiatów?
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
zielona11 13:29, 18 mar 2012

Dołączył: 01 kwi 2011
Posty: 174
Przyłączam się do zachwytów - piękny ogród, bardzo "mój", szczególnie z brzozami, iglakami, bukszpanem i te trawy!!! Gratuluję efektów i dziękuję za inspirację
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka - Mój księżycowy krajobraz
Domi 06:16, 19 mar 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
jotka napisał(a)
Faktycznie tych prac ogrodowych jest dużo na wiosnę, ale potem już tylko ta przyjemniejsza część
U mnie naboleśniejsze było cięcie berberysa. Pomimo rekawic i długich rekawów widac ślady jak sie bronił przed moja interwencją.
Mam pytanie " techniczne" - czy hortensje Grandiflora też musisz podpierać ze wzgledu na ciężar kwiatów?


Dotąd jej nie podpierałam, bo rośnie nisko i ma mniejsze kwiatostany; te z dolnych pędów naturalnie układały się na podłożu, a te z góry sterczały ładnie same z siebie.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 06:22, 19 mar 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
zielona11 napisał(a)
Przyłączam się do zachwytów - piękny ogród, bardzo "mój", szczególnie z brzozami, iglakami, bukszpanem i te trawy!!! Gratuluję efektów i dziękuję za inspirację


Dziękuję Agnieszko za odwiedzinki Inspiruj się śmiało i do woli, ale z ilością brzóz lepiej nie szalej, bo będziesz później sprzątać przez okrągły rok.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies