Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Madzenka 22:51, 08 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)
Madżenka ty mnie wykończysz kiedyś ... nie można po ludzku napisać żurawka ... ??? ... ale nieeeee ... obsidany ... czeba ... a ja wujek google ... wujek durnie ze skałą wyskakuje ... a mniemam, że w Botaniku nie kupiłaś skały (choć o gabion jakiś ślachetny nawet byłabym skłonna Cię podejrzewać ) ... musiałam go podejść i w końcu fiem co Ty potffforze w tym botaniku kupiłaś ... ufffffffffffff ...

Aga ... no to kfiatki zostały


I jak nie kofać Izy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Wieloszka 22:52, 08 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Megi, Aga_pe, Tosiu, Borbetko dziękuję Wam za odważny głos przeciw różom Wszystkim pozostałym różomaniakom dziekuję za głos w sprawie - wiadomo jaki - różany


Marzena2007 napisał(a)


Jak Aga do mnie przyjedzie i zobaczy to w tym roku róże to już kupi

Wszystko co widzę u Ciebie szalenie mi się podoba, ale sama wiesz, że mimo podobnych warunków nie wszytko u mnie rośnie tak samo dobrze...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Madzenka 22:53, 08 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aguś w Psarach są pysznogłówki a ja będę polować na takie jeżowki pink Botanik mówił że Finka jest na urlopie Gdy wróci zaatakujemy ją o jeżówki. Miała fliczne w ubiegłym roku
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Wieloszka 22:53, 08 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzena2007 napisał(a)
Aga gdzie ty?
Przeszłam dzisiaj obok ostróżek obojętnie....ale wyszłam z szalwią
wykupiłam wszystkie obsydiany u Botanika

No proszę jaka dzielna A pysznogłówki do domu zatargała, chyba, ze same do bagażnika wskoczyły
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 22:56, 08 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzena2007 napisał(a)
Aguś w Psarach są pysznogłówki a ja będę polować na takie jeżowki pink Botanik mówił że Finka jest na urlopie Gdy wróci zaatakujemy ją o jeżówki. Miała fliczne w ubiegłym roku
Wiem, bo Madzi przywoziła Będziemy atakowac wspólnie Ja też się na jeżówki napaliłam
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 22:59, 08 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Konstancja30 napisał(a)
Madżenka ty mnie wykończysz kiedyś ... nie można po ludzku napisać żurawka ... ??? ... ale nieeeee ... obsidany ... czeba ... a ja wujek google ... wujek durnie ze skałą wyskakuje ... a mniemam, że w Botaniku nie kupiłaś skały (choć o gabion jakiś ślachetny nawet byłabym skłonna Cię podejrzewać ) ... musiałam go podejść i w końcu fiem co Ty potffforze w tym botaniku kupiłaś ... ufffffffffffff ...

Aga ... no to kfiatki zostały

Izuś, no bo coś taka dumna i musisz u wujka G. sprawdzac, zamiast kazac od razu Madżence w ludzkim języku przemawiac Zobacz, jak szybko się poprawiła
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 23:00, 08 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
anula_wn napisał(a)
Aguś, i jak, podjęłaś decyzję ?

No wciąż nie ffiem...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Konstancja30 23:03, 08 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Wieloszka napisał(a)

Izuś, no bo coś taka dumna i musisz u wujka G. sprawdzac, zamiast kazac od razu Madżence w ludzkim języku przemawiac Zobacz, jak szybko się poprawiła


... tak ... i na jeżówkę poluje nie na echinaceę ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Pszczelarnia 10:06, 09 lip 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
. Skontrolowałam stan ukwiecania ogrodu. Bo u Madżenny, to złapałam się za głowę - sadzi sadźce!
Owady będą miały radochę a zapach boski. Na jeżówkach też będzie raj owadzi.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
polinka 10:58, 09 lip 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Wieloszka, duma i duma nad rabatką ale jak już wyduma to będziemy tu piały z zachwytu
Macham z Milicza
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies