Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały

Muszelka 17:49, 14 mar 2023


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846

Z podanych przez Ciebie, mnie ten przypadł do gustu.



____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
An_na 18:16, 14 mar 2023


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1586
Głosuję tak jak Muszelka
Ta wersja najbardziej mi się podoba
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Wiolka5_7 18:19, 14 mar 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Też głosuje za tą wersją
Jestem za pokojami ogrodowymi ,bo uwielbiam takie ogrody
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
AnnaCh 18:44, 14 mar 2023


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Patrycja_KG_Lu napisał(a)

Witaj! Dziękuję za odwiedziny. Tyle stron masz wątku, że cieżko by było nadrobić. Jak to się stało, że po tylu latach nie masz wizytówki? Robiłaś może podsumowanie roku czy coś podobnego? Chętnie bym zobaczyła Twój ogród.
Patrycjo, tak prawdę mówiąc to po tylu latach mój ogród jest ciągle w budowie nieustającej. Do tego ciągle mamy jakieś roboty przy domu, może po tym sezonie zrobię wizytówkę, bo chyba zaczyna mi się powoli podobać i układa się w głowie

Jeżeli chodzi o Twój ogród, to również podoba mi się wersja z pokojami
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Marcin89 20:10, 14 mar 2023


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2543
Cześć Ale fajnie, że się coś dzieje. Chętnie też popatrzę.

Nie umiem się zdecydować co do którejś z wersji, każda ma coś fajnego.

W głowie próbowałem sobie wyobrazić jeszcze rabaty trójkątne, nawiązujące do tych na froncie. Linie rabat pod tym samym kątem co z przodu. Z zachowaniem żywopłotów jako ścian pokojów. Jednak póki tego nie narysowałem to ciężko było stwierdzić, czy to ma sens. Zatem pozwalam sobie wkleić...


Do momentu podwójnego żywopłotu jest całkiem ok, potem już się wszystko rozjechało. Chyba bym musiał z 5 razy rysować

Może trzeba by było od nowa narysować i trawnik byłby takim zygzakiem. A rabaty bokami?
Widziałem taki ogród, tylko nie znajdę to teraz.
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Rojodziejowa 20:11, 14 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8669
No to ja jestem widzę w mniejszości, bo mnie się podoba ten skośny układ, tylko trochę bym w nim przesunęła linie rabat, żeby powstało coś takiego, jak tu: https://pl.pinterest.com/pin/317363105007924720/
W tym planie też tworzą się pokoje, tylko w inny sposób.

Edit: jeszcze spróbuję znależć jeden plan, który mam w głowie, a nie potrafię go znależć, gdzie ścieżki szły prostopadle i równolegle do dmu, natomiast te pokoje właśnie były skośnie ułożone. Ścieżka momentami przechodziła przez rabatę.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Makao 20:18, 14 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4317
Mi podobają się 1 i 2 plan. Uwielbiam skośny trawniki to powiększa ogród ale ta wersja prosta też jest super.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
pawel2806 20:23, 14 mar 2023


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Dla mnie też chyba za dużo kombinacji, uważam jak Aśka z tym że jestem za planem równoległym do budynku
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
LIDKA 21:14, 14 mar 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7312
Muszelka napisał(a)

Z podanych przez Ciebie, mnie ten przypadł do gustu.





Popieram.
Roboty zaczełabym od przedogródka. Kartony kora i sadzenie po przekopaniu ziemi z dobrociami.


Przez to że masz podjazd i ścieżkę to szybko będzie tu ładnie
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Patrycja_KG_Lu 21:34, 14 mar 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2758
Rojodziejowa napisał(a)
[…]
Edit: jeszcze spróbuję znależć jeden plan, który mam w głowie, a nie potrafię go znależć, gdzie ścieżki szły prostopadle i równolegle do dmu, natomiast te pokoje właśnie były skośnie ułożone. Ścieżka momentami przechodziła przez rabatę.

Trudno mi sobie to wyobrazić. Czy to coś takiego? https://pin.it/1ErlcXX
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies