Gdzie jesteś » Forum » Ogród » Migawki z Rodos

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z Rodos

Gruszka_na_w... 20:17, 14 mar 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Takie fotele stały w moim rodzinnym domu. Wygodne były.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Rojodziejowa 20:28, 14 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8473
Łucja, mnie się już podoba! A te krokusiki to rozczulające
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Makao 21:07, 14 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4090
No i piękna ścieżka. Robota pali Ci się w rękach
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
lilarose 21:43, 14 mar 2023


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
tak, jak już zostało tu powiedziane - odkrywanie skarbów przed Tobą, będzie ich na pewno wiele
Idziesz, jak burza!

Co do fajnych staroci, to wiele skarbów z likwidowanych altanek udało mi się przechwycić i uratować - od mebli, poprzez ocynkowane wanienki i kotły, na pięknych naczyniach kończąc.
Jak zamawiamy kontener na gabaryty, to z koleżanką robimy na bieżąco przegląd, tego co tam działkowcy wyrzucają - to jest niebywałe, że wyrzucaja świetne drewniane rzeczy, które po małym liftingu stają się cudeńkami
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Magara 21:56, 14 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Lucy, nawet nie wiesz jak się cieszę, że masz nowe Migawki
Wyzwanie to wielkie, ale myślę, że w sam raz dla Ciebie
Kombinuję jakie roślinki by Ci podesłać, ale myślę, że najlepiej będzie jak sama będziesz wołać co potrzeba - jak już koncepcja Ci się wykrystalizuje

P.S. Jestem z Ciebie dumna - wielki CMOK
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
tulucy 22:11, 14 mar 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Daga, normalnie jak order cmok

Haniu, u mnie był jeden... I mama go zostawiła obcym, jak likwidowała mieszkanie po babci .

Kasiu ja teraz mam pokus śmietnikowych... co spacer z psem, to rzut oka na gabaryty. Jedno krzesło przytargałam. Patyczak. Więc ten tego.

Aniu, Asiu, dzięki dziewczyny



____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
April 08:28, 15 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10178
Powiem ci że tylko westchnę głęboko nad robotą jaka cię czeka. Ja już bym się chyba nie podjęła zaczynać tak od zera.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Mgduska 10:02, 15 mar 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
A ja myślę, że z nowym czasem jest łatwiej, niż ze starym, bo łatwiej jest robić od nowa, niż poprawiać. Poza tym tu nie ma sentymentu - że żal coś wyrzucić, bo to coś ma swoją historię. A ten proces odnajdywania skarbów jest fantastyczny, z przyjemnością się ogląda przemianę brzydkiego kaczątka w łabędzia. Bo to będzie piękny ogród, jestem pewna
____________________
Sałatka pokrzywowa
Kordina 11:02, 15 mar 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4743
Och, aż zawyłam, też lubię starociom nadawać nowe oblicze, mniej śmieci na planecie jak mówi Sylwia i mniej konsumpcjonizmu przerośniętego
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
antracyt 11:31, 15 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Mam identyczne przemyślenia jak Magda, za chwilę to nowe będzie piękne Poza tym Aprilku, Twój ogród ma jednak inne gabaryty, działki ROD są z reguły niewielkie. Nawet jak pracy dużo, do jednak na mniejszą skalę.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies