Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kraina spełnionych marzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Kraina spełnionych marzeń

MagdaLenka 12:05, 22 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 848
anuska2507 napisał(a)
Pokażesz z bliska jak szklarnia jest przymocowana do podłoża? Jest jakoś przykręcona do bloczków?


Szklarnia jest przytwierdzona takimi szpilkami:


Łącznie jest 11 tych szpilek mocujących. Mam nadzieję, że tyle wystarczy.


____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Angelika95 12:10, 22 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 1023
Piękna, piękniejsza niż sobie wyobrażałam, super są te ścieżki, a jak jeszcze rośliny podrosną to w ogóle będzie szał
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Patrycja_KG_Lu 13:26, 22 kwi 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2763
MagdaLenka napisał(a)


Cofnęłam się do pierwszych stron. Mało pokazujesz to miejsce, jestem bardzo ciekawa jak się zmieniło/podrosło.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
MagdaLenka 14:45, 22 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 848
Angelika95 napisał(a)
Piękna, piękniejsza niż sobie wyobrażałam, super są te ścieżki, a jak jeszcze rośliny podrosną to w ogóle będzie szał

Angelika, dzięki! Nie spodziewałam się, że ta moja rabata może się aż tak spodobać. Myślę, że najlepiej będzie wyglądała dopiero w drugiej połowie lata, gdy trawy, jeżówki i rozchodniki będą w pełni rozmiarów. Wcześniej będą piwonie (mam nadzieję, że zakwitną w tym roku większą ilością kwiecia niż w ubiegłym), poza tym ostróżki, irysy, bodziszki Rozanne i kolkwicja chińska. Muszę jeszcze kanty ogarnąć...
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
MagdaLenka 14:46, 22 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 848
Patrycja_KG_Lu napisał(a)

Cofnęłam się do pierwszych stron. Mało pokazujesz to miejsce, jestem bardzo ciekawa jak się zmieniło/podrosło.

Masz rację, mało ostatnio to miejsce fotografowałam. Nadrobię na dniach, ale muszę najpierw dosadzić rododendrony, które już czekają w kolejce.
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Darecka 15:13, 22 kwi 2024


Dołączył: 05 lis 2023
Posty: 1074
MagdaLenko, gratuluję postępów prac wszelakich, widać ogrom włożonej pracy i nie mniej pokaźnej ilości serducha. Zacznę od skomplementowania wypielęgnowanego trawnika, własnych rozsad, profesjonalnego plewienia i ściółkowania (robi wrażenie), po przygotowanie przedpłocia do obsadzeń i, co najważniejsze, niezwykle zgrabnego i eleganckiego warzywnika wraz ze szklarnią i dopieszczonym na maksa terenem wokół (kolor desek też trafia w me gusta) - ogromne brawa! Szklarnia na pewno będzie Wam służyła latami i przyniesie ogrom frajdy
____________________
Zielony Chram
Rojodziejowa 15:30, 22 kwi 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8687
Super porządeczek warzywnikowy!! Ta obwódka z truskawek świetna
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
MagdaLenka 15:57, 22 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 848
Dziewczyny, dziękuję za komplementy. Dajecie mi motywację do dalszej pracy.
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Narsilia 18:07, 22 kwi 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 579
Magdalenka nie wiem od czego zacząć przepiękna historia dębu, zwierząt od myszek polnych i kotka poczynając ,a na kretach i sowach kończac . No i oczywiście cudnego psiaka.

Ogród pięknieje z każdą chwilą widać że wkładasz mnóstwo pracy,planowania .
Bardzo mi się podoba jak wszystko masz pięknie przemyślane , dopieszczone , szklarnia i skrzynie zwalają z nóg .

A już tyle roślin ci kwitnie i zdobi jestem zakochana będę mieszkać u ciebie na wątku.)
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
UrszulaB 19:09, 22 kwi 2024


Dołączył: 02 gru 2018
Posty: 210
Dołączam do wianuszka podziwiajacych warzywnik. I nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies