Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w cieniu brzozy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w cieniu brzozy

alinak 16:34, 15 lut 2017


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Agata wg. mnie to eszeweria.Też mam i kwitnie na żółto .Ja hoduje w doniczce i teraz w pralni zimuje.
Serduszka walentynkowe...coś mi serce mówi ,że tez twoje dzieło.
Szukam jakichś fajnych form,ale nic ciekawego nie znalazłam. może znasz jakąś stronkę z fajnymi formami.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Milka 14:21, 16 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Serducha wyjątkowe tak samo te Thalie, cholewka, zapomniałam je kupić
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
07_Rene 12:20, 17 lut 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
laurowisnia napisał(a)
Byłam na krótkim wyjeździe, przywiozłam coś ale o tym jak zrobię fotkę.

Ulka, to był czerwiec, poniżej dam lipiec.
Przetacznik niebieski raczej znajdę, widziałam kłosy, ale te różowe np. pościnałam. Jak zniknie śnieg to wszystko sprawdzę.






Takie kolory, faktury... miód na moje skołatane serce
Witam się wraz z wiosną
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Monia81 12:59, 17 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8052
Witam się również ja Masz piękny zakątek, fajnie pospacerować tak po nim Ogród barwny, funkie cudne będę zaglądać i czerpać inspiracje jeśli pozwolisz
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
vita 16:40, 18 lut 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4161
Agato, jeżeli ta eszeweria przezimowała u Ciebie w ogrodzie...to ja nie wiem!
Albo wiem: możesz eksperymentować z dużym marginesem powodzenia. Też bym tak chciała.
Przejrzałam Twoje trzy lata wątku. Gratuluję siewek laurowiśni i garbu (co z nimi?), trzynastoletni platan podziwiam. Ciekawa jestem jak go tniesz, będę za tym dreptać wiosną. Zazdroszczę znalezienia miejsca na ognisko, to dla mnie ciągle problem. Zazdroszczę rozrośniętych kęp penstemonów. R. Souvenir de la Malmaison, dla mnie to róża szczególnej troski, kilka lat uprawy a efekty takie sobie. Jesteś z niej zadowolona?
Zauważyłam też ciemierniki, pajęcznicę (jaką masz?) i pierwiosnki japońskie.
Frezje i Stipa w donicach? Ciągle coś ciekawego, a i same donice przyciągają uwagę. Przeszły jakąś metamorfozę, bo widziałam różne ich powierzchnie?
Wybacz ten słowotok, ale tak się jakoś skumulowały wrażenia. Trzeba je dawkować sezonowo.
Mam zawilca greckiego który może Cię zainteresować.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
laurowisnia 11:39, 21 lut 2017


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Alinko, więc mam eszewerię, u mnie trafiła do łazienki.
Serduszka moje, masz rację. Z formami niewiele pomogę, gdzieś takie widziałam, ale nie zapisane, staram się wykorzystać to co dostępne, tekturę, folię, styropian. Raczej to tylko takie przypadkowe działanie. Do tych serduszek wykorzystałam plastikowe serca, kupione na giełdzie na Balickiej.

Milka, jak moje się utrzymają, będę chciała dokupić w tym roku, a jak moja pamięć nie zawiedzie to Ci przypomnę.

Dziewczyny, macie dziewanny, taki blady kolorek ale z ostrogowcem pięknie się zgrał.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
laurowisnia 11:53, 21 lut 2017


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Renia, witaj wiosennie i coby je jeszcze bardziej uspokoić, sierpień.


____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
laurowisnia 12:03, 21 lut 2017


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676



____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
laurowisnia 12:15, 21 lut 2017


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Monia81 napisał(a)
Witam się również ja Masz piękny zakątek, fajnie pospacerować tak po nim Ogród barwny, funkie cudne będę zaglądać i czerpać inspiracje jeśli pozwolisz

Moniko, milutko czytać takie słowa, mój mini zakątek funkiowy, niewiele widać, muszę w tym roku zrobić więcej im fotek.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Anda 12:41, 21 lut 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33706
Dziewanna i ostrogowiec fantastycznie razem wyglądają Pozostałe widoki również piękne
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies