Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

Jagodaa 18:54, 17 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Vivo, masz cudowny ogród, nie wiem jakim sposobem jeszcze mnie tu nie było. Będę częściej zaglądać.
Pozdrawiam!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
mira 19:31, 17 paź 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Nooooo zakupy na ukojenie problemów to najlepsze lekarstwo i udało Ci się cudności nakupić - macie tam fajne szkółki aż jutro pojadę zobaczyć co u nas oferują.
Mam kiścienie ale mi coś kiepsko rosną powoli.
Ja mam trochę pólcienistą Teneryfę na tarasie ale u Ciebie szykuje się jakaś Prowansja, może greckie wyspy albo klimaty włoskie - już jestem ciekawa co wymyślisz.

masz wytrzymałe leżaczki

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Bogdzia 20:08, 17 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne zakupy i juz sobie wyobrażam jak cudnie będą te rośliny u Ciebie wyglądac.Szkoda ze juz prawie zima i koniec podziwiania Twojego ogrodu, ale będzie czas na dokładne obejrzenie wszystkich tegorocznch zdjęc i powspominanie odwiedzin u Ciebie.A jednak szkoda lata.....
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Rench 20:28, 17 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
I nowa lekcja, chcesz mieć kolory w ogrodzie jesienią, ruszaj na zakupy w jesieni
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
barbara_kraj... 23:08, 17 paź 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
A ja się dziwię, że Twoje Eukomisy w słońcu sadzone nie mdleją. Swoje w półcieniu sadzić muszę. Moja gleba piaszczysta, to wody nie zatrzymuje.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Madzenka 19:22, 18 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dziwiłam się, źe moje kiścienie marnie wygladają... Niemal są bez korzeni, dobrały się do nich opuchlaki..chyba nie doczekam się takiej pieknej czerwieni ich liści...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 19:52, 18 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jak zwykle Twój ogród powala swobodą i lekkością - pozdrawiam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mala_Mi 19:22, 21 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Vivo mówisz, że najpiękniejszy ogród u Ciebie jak kwitną róże.. a ja twierdzę, że najpiękniejszy jest jesienią... Róże masz przepiękne (polecana przez Ciebie Cover kwitnie pięknie i cieszę się że ja mam... a wiesz, ze ja nie różana ), ale trawy i kompozycje rabatowe masz na najwyższym poziomie ogrodowiskowym. Masz najlepiej skomponowane rabaty bylinowe, a byliny skomponować to jest sztuka.
Okno lustrzane prześwietne.
Dbaj o kręgosłup.... bo ja kocham Twój ogród.. mój wzór do naśladowania.. niedościgły... ogród bez ogrodniczki nie da rady.
Oszczędzaj go.. nie odpisuj na mego posta.. wrzuć jakie foto lepiej

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
mira 19:13, 22 paź 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Mala_Mi napisał(a)
Vivo mówisz, że najpiękniejszy ogród u Ciebie jak kwitną róże.. a ja twierdzę, że najpiękniejszy jest jesienią... Róże masz przepiękne (polecana przez Ciebie Cover kwitnie pięknie i cieszę się że ja mam... a wiesz, ze ja nie różana ), ale trawy i kompozycje rabatowe masz na najwyższym poziomie ogrodowiskowym. Masz najlepiej skomponowane rabaty bylinowe, a byliny skomponować to jest sztuka.
Okno lustrzane prześwietne.
Dbaj o kręgosłup.... bo ja kocham Twój ogród.. mój wzór do naśladowania.. niedościgły... ogród bez ogrodniczki nie da rady.
Oszczędzaj go.. nie odpisuj na mego posta.. wrzuć jakie foto lepiej



lepszego komentarza nie może być więc tylko potwierdzam



a przypomniało mi się, że własnie eukomisy w słońcu mdleją jak Basia pisała i donicę stawiałam w półcieniu no ale może donica a grunt to różnica
grunt to jednak zdrowie - czego życzę

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
zielonaprzystan 20:09, 22 paź 2014

Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 10
Lustro w ogrodzie- bardzo pomysłowy zabieg! A cały ogród bardzo pięknie wygląda w jesiennych barwach
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies