Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

viva 21:57, 04 mar 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
mira napisał(a)



słonko dodaje uroku i wyciaga kolor ale nad to wszystko piękne obsadzenia świadczą, że ogród cały rok jest piękny u Ciebie !
i o to mi też chodzi ale ja jestem jeszcze daleko za to staram się

pozdrawiam z mroźnym zawiewem


Miro, starasz się i masz duże sukcesy Wiem, że zawsze znajdzie się coś do poprawienia ale u Ciebie już jest pięknie.

W taką szarość nawet jaskrawe kolory wrzosu cieszą
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Pszczelarnia 22:02, 04 mar 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
viva napisał(a)





Vivo, ciachnij tego derenia przy ziemi, odbije młodymi czerwonymi pędami.
Będzie młodszy.

Bergenie i kiścienie - mistrzostwo na wrzosowisku.

Czy Ty byś otrzymane korzonki maków i piwonii, i ciemierników (w torfie z zakupów internetowych) posadziła do ziemi czy do donic. Bo ja nie wiem. Ciągle nie wiem, jak zrobić, żeby było dobrze.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Mala_Mi 22:05, 04 mar 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Vivo i Emilio.. bardzo dziękuję za opinie Bo ja najpierw kupuję co mi się podoba, a potem dopiero się zastanawiam czy to był dobry pomysł
Cudnie wyglądają przy niej złocienie Jesienny kolor nawet bardziej mi pasuje niż wiosenny Za rogiem mam rabatę pomarańczową i też pomarańczowe róże: Queen of Hearts, Lady of shalott i Summer Song..... żółty, pomarańczowy... nie mam już miejsca na czerwoną rabatę

I czerwony kiścień sobie muszę kupić.. zamiast wrzosów co mi już padły... bo drzewa urosły i zrobił się cień... świetnie wygląda.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
viva 22:15, 04 mar 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Pszczelarnia napisał(a)


Vivo, ciachnij tego derenia przy ziemi, odbije młodymi czerwonymi pędami.
Będzie młodszy.

Bergenie i kiścienie - mistrzostwo na wrzosowisku.

Czy Ty byś otrzymane korzonki maków i piwonii, i ciemierników (w torfie z zakupów internetowych) posadziła do ziemi czy do donic. Bo ja nie wiem. Ciągle nie wiem, jak zrobić, żeby było dobrze.


Ewo, wszystkie sadzonki kupione w woreczkach koniecznie i bezwględnie posadź w doniczkach. Teraz ziemia jest bardzo zimna a one są bardzo delikatne, możesz je stracić. Zawsze sadzę w doniczkach i latem już są ładnycmi sadzonkami. Jest trochę kłopotu, bo trzeba je wysadzać po przymrozkach.

Z dereniem tak się zrobi

Gdyby ktoś wiedział jaka to odmiana bergeni chętnie jeszcze kupiłabym. Ta kupiona na targu jest bezimienna. Mam jeszcze drugą odmianę ale tamta nie ma tak ładnych liści. W lecie rozwichrzone, przewracją się a zimą nie przebarwiają sie na bordowo.
Poszukam letnich zdjęć.
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
MarekW 22:18, 04 mar 2015


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Vivo ślicznie u Ciebie mimo zimy pozdrawiam i czekam na wiosenne widoczki.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
viva 22:20, 04 mar 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
paniprzyroda napisał(a)
Poezja koloru Och i ach. Cudne zestawienie.




Mariolu, już kiedyś pisałam, że leucantemum to moja wielka miłość (kolejna ) To jest z rabaty przykuchennej, oglądanej bardzo często więc musiałam tam posadzić to co najbardziej lubię
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
viva 22:26, 04 mar 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Mala_Mi napisał(a)
Vivo i Emilio.. bardzo dziękuję za opinie Bo ja najpierw kupuję co mi się podoba, a potem dopiero się zastanawiam czy to był dobry pomysł
Cudnie wyglądają przy niej złocienie Jesienny kolor nawet bardziej mi pasuje niż wiosenny Za rogiem mam rabatę pomarańczową i też pomarańczowe róże: Queen of Hearts, Lady of shalott i Summer Song..... żółty, pomarańczowy... nie mam już miejsca na czerwoną rabatę

I czerwony kiścień sobie muszę kupić.. zamiast wrzosów co mi już padły... bo drzewa urosły i zrobił się cień... świetnie wygląda.


Aniu, czasem zakupy robione oczami okazują lepsze niż te kupowane rozumem
Na Twojej nowej rabatce wszystko się pięknie komponuje

Kiścienie jeszcze dokupię U mnie będą wymagały lekkiego okrucia w przypadku dużych mrozów ale nie rosną wysokie więc nie ma z tym problemu.
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
agniecha973 22:28, 04 mar 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
A to kiścień taki ładny! Można prosić dokłądniej co to za jeden?
To ja też poczekam na nazwę tej odm. bergenii. Świetnie teraz wygląda. Moja najzwyklejsza leży jeszcze plackiem po zimie. Ale i tak ją lubię, bo dobrą robotę szybko robi. To dobra roślina dla takich obszarników jak ja

Widzę, że rozwiałaś wątpliwości Pszczółki co do woreczkowanych zakupów. No i chwała ci za to
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
viva 22:29, 04 mar 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
MarekW napisał(a)
Vivo ślicznie u Ciebie mimo zimy pozdrawiam i czekam na wiosenne widoczki.


Marku nie narzekam na zimowe widoki Zaznaczam bezśnieżne, bo tego nie lubię
Na wiosenne jeszcze trochę poczekam. U mnie będą znacznie później niż u Ciebie.
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
agniecha973 22:31, 04 mar 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
A!Ja też mam tą różę Hanseadt coś tam (cholewka, co to za nazwa!). Potwierdzam, żelazna. Ładnie pachnie, ale mnie denerwuje, że kwiatów do końca nie otwiera. Za to ma u mnie minusa.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies