Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

Joku 11:41, 08 wrz 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
viva napisał(a)








Piękne zdjęcia pięknego ogrodu. Zdjęcia jednak mają taką przewagę że można oglądać je dowolnie długo. Relacja w tv jest szybka, obrazy szybko umykają z głowy. Można co prawda powtarzać dowolną ilość razy, jeżeli nagra się program. A zdjęcia zacytowałam bo wypatrzyłam sprytnie zakamuflowany skalny ogród przy lustrze. Co to za ciemnoróżowe kwiaty w donicy i między kamieniami? I co jeszcze w tym miejscu rośnie? Paprocie, bluszcz i ?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Doranma 19:31, 08 wrz 2015


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Dopiero dzisiaj obejrzałam odcinek Mai z Państwa ogrodu. Przepiękny Ale najbardziej ujęło mnie Państwa ciepło i słowa stanowiące podsumowanie ogrodniczej pracy o pomaganiu Panu Bogu w tworzeniu piękna. I ja to podobnie odczuwam i widzę w tym sens Pozdrawiam serdecznie. Dorota
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
aldonaz 22:21, 09 wrz 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Heleno, Stasiu gratuluję! Obejrzałam program dwa razy. Jak pokazali, to pokazali, ale nie zmienia to faktu, że macie najpiękniejszy ogród w Polsce. Wasza skromność i pokora godna podziwu, nie mówiąc już o talencie Heleny w komponowaniu ze sobą roślin. Miałam też szczęście osobiście odwiedzić Wasz ogród. Na dowód tego, co napisałam kilka ujęć widzianych moimi oczami. Serdecznie pozdrawiam.



____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
aldonaz 22:36, 09 wrz 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
cd

Czyż nie pięknie?
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
barbara_kraj... 23:35, 09 wrz 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Pięknie!!!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
laurowisnia 11:43, 10 wrz 2015


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Dopiero oglądnęłam program, byłam nieświadoma, że ogród będzie pokazany tak szybko, trzy razy za to, że na małym ekranie. Stworzyliście bajeczny, harmonijny ogród z nutką finezji, ale po swojemu, po prostu. Gratulacje dla Was.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Margarete 11:58, 10 wrz 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Pierwszy raz w niedziele oglądałam a wczoraj obejrzałam jeszcze raz kolejna powtórke, tym razem dokładniej, przyglądając sie szczegółom...........i ogrodem jestem oczarowana, znam go tu z forum, ale żywy obraz daje inny przekaz, i do tego - wy - ciepli, mili, usmiechnieci gospodarze tego cudownego miejsca......
Bardzo serdecznie gratuluję ! Tym bardziej że wy to wszystko sami wymyslacie, sami pracujecie i dbacie o urode tego miejsca. Czytałam wiele komentarzy, i czuje niedosyt i niezadowolenie w niektórych wypowiedziach, ale ja nie mam jakiegos złego zdania o tej audycji, mnie sie podobało.........a że krótka relacja, że niepełna...cóz to prawo telewizji i prawo autora.....
Pozdrawiam i raz jeszcze gratuluje cudnego ogrodu !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Justyna 20:50, 11 wrz 2015


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Vivo, gratulacje! Program oglądałam z dużą ciekawością i zachwytem. Podobnie jak wszystkie zdjęcia. Na żywo pewnie byłby wybuch nadmiernej ekscytacji. Tak reaguję na piękno w dużej dawcę Zazwyczaj Maję oglądam na iPadzie, w tym roku zrobiłam trzy wyjątki na rzecz tv, dla Bogdzie, Małej Mi i Ciebie, warto było. Jeszcze raz gratuluję Tworzycie cudne miejsce.
Czego uczyć? -kompozycji, spójności, stosowności.
Serdecznie
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Mala_Mi 11:19, 12 wrz 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ha, ha, ha.. i ja się załapałam do trójcy
Ale po wizycie u Vivy ..wiem, że będą u mnie zmiany.. nie wiem jakie i gdzie, ale będą Troche mi jednak u mnie zgrzyta.... w odróżnieniu od Vivy.
Pozdrawiam wszystkich
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Urszulla 19:08, 12 wrz 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21810
Zdecydowanie też wolę forum niż wszystkie telewizyjne programy ogród zmienny jest i można to oglądaći jeszcze żywy wirtualny kontakt z drugim człowiekiem
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies