Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój skromny ogródeczek ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój skromny ogródeczek ...

Basiaw 19:29, 20 cze 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Karolciu, zajrzałam do Twojego ogrodu, już za same kury i róze go lubię

To stworzenie przy Twoich goździkach, to moim zdaniem zawisak zwany polskim kolibrem, czyli Fruczak gołąbek.

pozdrawiam!
____________________
Nasz mały, zielony świat
hanka_andrus 19:54, 20 cze 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Motyl- koliber! Będąc pod Zakopanem właśnie takiego spotkałam,któregoś roku. Do nas chyba nie dolatuje.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
popcorn 19:56, 20 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kiedyś u mojej Babci był taki koliberek cudny
pozdrawiam!!

ps pieeknie u Ciebie roze kwitna!!
____________________
Mój nowy ogródek
majkel0326 12:52, 21 cze 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Karolciu,tak jak dziewczyny piszą to fruczak gołąbek.Na żywo widziałam takiego tylko raz.A róże masz piękne.Swoje ogórki są pycha,ja jeszcze trochę muszę poczekać.No i gratuluję powiększenia inwentarza
____________________
Maja - Moje roślinki
karolciab93 08:54, 22 cze 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Kochani sprawdziłam i to macie racje to na prawde on ale sie ciesze nie sadzilam ze kiedys mnie taki cud nawiedzi a co u mnie ? ojej mało czasu mam na przesiadywanie w Internecie ciagle jest cos do zrobienia.. dltaego z gory przepraszam ze sie nie odzywam u Was .. nadrobic to mialam w niedziele ale akurat ide na weselicho w ta sobote wiec czasu znow braknie..
ale kochani ile radosci mam dzieki kwiatom.. codziennie sprawdzam co nowego sie dzieje, a ogrodek coraz wiecej ma kolorow.. aksamitki coraz to bujniej kwitna i piekna obwodke tworza.. jestem tez w szoku bo bratki ktore sialam w tym roku juz kwitna jest na prawde pieknie mimo ze w niczym nie moge sie porownywac do Was dłubiemy juz ziemniaki sa bardzo duzeee idealne na frytki heh
zaczynam juz tak jakby wakacje bo w szkole juz pustki wiec nie ma po c chodzic..
pogoda ostatnio przez temp i sloneczko dawala w kosc, dzis jest zachmurzenie ale temp nadal powyzej 21 stopni.. deszcz by sie przdal byleby tylko bez burz ! no nic zmykam cos dzialac
moze zrobie nowe zdjecia to wstawie wieczorkiem milego dnia wszystkim!
____________________
Mój skromny ogródeczek
popcorn 09:48, 22 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
U nas mokro, moge "pozyczyc" te chmury - cigle nad nami wisza Wakacje za pasem! Pamietam jak sie cieszylam jak chodzilam do szkoly
pozdrawiam serdecznie!!
____________________
Mój nowy ogródek
karolciab93 11:40, 22 cze 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Karolciu chmury doszły i do nas właśnie pada ale po tylu dniach upałów taki deszczyk to coś pięknego tym bardziej ze temp nadal przyzwoita a deszcz intensywny ale nie na tyle zeby narobic szkod super bo roslinki troche odzyja
z wakacji sie ciesze chociaz z drugie strony trochu mi zal bo w tym roku pewnie nigdzie nie wyjade a pracy w domu duzo wiec odpoczynku zbyt wiele nie bedzie.. ale coz trudno moze za pare lat nadrobie zaleglosci
zrobilam kilka zdjec chociaz to nie wszystko bo musialam biec naniesc trawy krowie i wyzbierac truskawki zanim zacznie padac..
wspomniana wcześniej obwódka z aksamitek

hortensja

kolejna róża , ta co roku mnie zachwyca

i kolejne różyczki
____________________
Mój skromny ogródeczek
popcorn 12:00, 22 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cudne te różyczki! Zwłaszcza ta kremowa I jaka hortensja!! Moje zmarznięte jak co roku zero kwiatkow, ledwo pare lisci wyrosnie
pozdrawiam serdecznie!!! Postaraj sie wyjechac choc na pare dni, moze chociaz do rodziny? pod namiot? Fajne wspomnienia sa potem, no i zawsze jakies nowe wrazenia pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
karolciab93 21:01, 27 cze 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Witajcie kochani!
jak widać kiepsko u mnie z czasem, od rana coś działam i gdzies sie krece a wieczorkiem zwyczajnie nie mam juz sil siedziec przed komputerem, wiec zaniedbalam Ogrodowisko i wasze ogrody i to bardzo za co z calego serducha przepraszam..
niestety zaczal sie sezon kiedy to pracy nie brakuje.. plewimy juz drugi raz wszystkie warzywa, sa juz ogorki z grzadek wiec zaczna sie przetwory, a i ziemniaki trzeba codzinne dlubac.. pomidory co prawda jeszcze zielone ale troche dni slonca i juz bedzie mozna wcinac.. ojej licze na to ze jak skonczymy z plewieniem bedzie wiecej czasu to cos nadrobie.. no i zdjec z ogrodka trochu wkleje a teraz uciekam.. godzina co prawda mloda ale sen i tak wygrywa .. milej nocy!
____________________
Mój skromny ogródeczek
hanka_andrus 22:02, 27 cze 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Karolinko,przyjdzie deszczowy jakiś dzień,to odpoczniesz z nami.A teraz zazdroszczę Wam tego co już wam urosło.Moje ogórki nawet nie płożą się jeszcze. Pomidory pod szkłem mają się nieźle,a reszta....pożal się Boże....Idzie kilka dni cieplejszych ,może natura nadrobi.....Buziaczki!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies