Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój skromny ogródeczek ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój skromny ogródeczek ...

popcorn 09:32, 19 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
____________________
Mój nowy ogródek
monitka 09:43, 19 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Witam się po raz pierwszy w tym ogródku
Karolciu ale masz piękne bukszpanisko!!!! Niejeden marzy o takim! Ciachaj go nie ma co myśleć, pięknie się zagęści po cięciu a z reszty będziesz miała mnóstwo sadzonek tak jak Karolina radzi.

Tą tuję srebrną ciachnęłabym na wysokości balkonu ale wyokrąglając górę trochę.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
karolciab93 17:42, 19 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
haha dziewczyny skusilyscie mnie na to ciecie jak tylko znajde chwile to sie na niego "rzuce" tylko jeszcze nie wiem jak bo tu drabine trzeba heh ale postaram sie zdac relacje po

dzis pogoda dopisala .. caly dzien sloneczko rozpieszczalo, cieplutko tez bylo nadal mam 17 stopni na termometrze w ogrodku nie zaszalalam ale skonczylam rozsadzac selery, czarnuszke i posadzilam nowe ogorki bedac w sklepie natknelam sie na ciocie od ktorej dostalam tez kapuste pekinska i giergony tylko nie wiem gdzie je posadze jeszcze bo w ogrodku raczej ich nie upchne a kolo domku co prawa mam miejsca duzo ale musi byc gdzies niedaleko zeby waz dostal i takie miejsce ktore bede mogla jakos ogrodzic zeby ich kaczki nie zameczyly ;/
bylam tez sprawidc jak sadzonki tegorocznych truskawek i wszystkie pieknie sie przyjely!
a teraz mam dla Was kilka fotek tego jak jest u mnie



____________________
Mój skromny ogródeczek
karolciab93 17:52, 19 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
i troszke ogródka
____________________
Mój skromny ogródeczek
karolciab93 17:58, 19 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
____________________
Mój skromny ogródeczek
majkel0326 19:11, 19 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Karolcia,ale kwitnąco u Ciebie Strumyk fajny,też by mi się przydał gdzieś za domem.Tyle,że córka byłaby ciągle mokra A bukszpan olbrzym! Spróbuj go poprzycinać,tak jak dziewczyny radzą,on się zagęści z czasem
____________________
Maja - Moje roślinki
majkel0326 11:02, 20 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Cześć Karolciu,dziś ja pierwsza się z Tobą witam Miłego dnia życzę i dużo słoneczka
____________________
Maja - Moje roślinki
popcorn 11:26, 20 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale fajny strumyk I piękna wiosna w Twoim ogródku!
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
karolciab93 14:42, 20 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Dziękuje za odwiedziny strumyk tylko tak fajnie i spokojnie wygląda teraz , juz 3 razy wylal a ze rzeke mam kolo domu zaraz to czesc pol byla zalana, raz nawet uszkodzilo nam most , tak ze musileismy robic od poczatku ... no i raz zalalo stodole na szczescie kury i reszte zwierzat uratowalismy.. dobrze ze dom jest bardziej na wzniesieniu bo tak to by kiepsko bylo ..

w koncu nastal weekend ale sie ciesze jak w niedziele slonce dopisze to wybiore sie na spacer do lasu ktory mam na przeciwko domku to zrobie Wam pare zdjec a jutro moze wezme sie z rodzicami za sianie warzyw jak tylko sloneczko dopisze !
zakupilam i ja dzis "Magnolie" a co przejrzalam tylko szybko w szkole , zaglebie sie w lekture później
____________________
Mój skromny ogródeczek
bogumila 14:49, 20 kwi 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Jak wiosennie!!! Mogę tylko pomarzyć,u mnie jeszcze wiosna śpi....
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies