Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lecę w kulki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Lecę w kulki...

Gardenarium 16:21, 12 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jagodaa napisał(a)
No i co? Zdołowałam się na weeked... ja z Ogrodowiska już się wypisuję!


Nie, nie może być Toż Ogrodowisko tylko naprowadzi Cię na dobre tory ogrodowe
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anna_studio 16:42, 12 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Witam! Dziś zdjęcia robocze.................
U mnie w ogrodzie ostatnio cięcie......
Zaczęło się od tawułek, ale jeszcze nie wszystkie przycięte....
potem poleciały ligiustry...

i znowu tawułki...



...one expresowo się odradzają, te suche badylki w momencie są zielone...., a że mam tam korę wcale mi to nie przeszkadza....



pobojowisko po wierzbie....

przyszła kolej na zawijaski.....już się prosiły.......


i voila...


....tne nawet surfinie...
Zapraszam taką panię na krzesełko...

i dziękuję paniom.....

...po deszczu trzeba było im pomóc...i na chwilę widać doniczki
Nawinęła mi się jeszcze taka......

...no i brzoza....

wreszcie widać jej pień, była już do ziemi.............

Tytuł wątku mógłby mieć z powodzeniem nazwę.....ogród do cięcia...





____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Wieloszka 17:01, 12 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Niemałe ilości stron miałam do nadrobienia, ale warto było!!! Zdjęcia wakacyjne urocze - jak zawsze w Twoim wykonaniu i piękne miejsca pokazujesz, budowle, rabaty - jak z folderów reklamowych
A ostatnie cięcia - niezłe, niezłe Narzędzie na przedostatnim zdjęciu przyprawia o dreszczyk grozy Moje tawuły i hakuro cięte ok.1,5 miesiąca temu znów tego wymagają...
Ale najbardziej urzekły mnie refleksje na temat ogrodu, "niewolnictwa" i odpoczynku....... Sama prawda! Wprawdzie odpoczywam teraz od ogrodu z przymusu, ale może dzięki temu nabiorę trochę dystansu...
Buziol Aniu!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
anna_studio 17:06, 12 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
...a propos...''niewolnictwa i odpoczynku''....koniec z cięciem chirurgicznym...wjechał ciężki sprzęt
Pozdrawiam Agnieszko...zdrówka życzę...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
KasiaWB 17:30, 12 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Piękne cięcie! Brawo! muszę się kiedyś wybrać na nauki zdjęcia jak zawsze również chwalę
Piękny ogród, naprawdę piękny
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
majkel0326 18:00, 12 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Niezłe cięcie Aniu.Mnie też to czeka,ale w mniejszej ilości Pozdrawiam!
____________________
Maja - Moje roślinki
Sebek 18:18, 12 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Cięcie poszło super A swoją tawułę też ostatnio tak mocno ciachnąłem - od razu przesadziłem...20 cm dalej
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mala_Mi 18:40, 12 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
No Kulka..... ale dałaś czadu..... dawaj mi dawaj takie foty...... nabiorę śmiałości do cięcia a ta niedługo będzie więcej niż konieczna w moim buszu...... Kolejna szalona ANka....... Ogród teraz nie mój styl (ale o takim marzyłam wcześniej) podboa mi się I wcale nie lecę w kulki tylko szczerą prawdę piszę
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 18:50, 12 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wieloszka napisał(a)





)


Trawka, kanty...... perfekcjonistka..... chyba dalej nie czytam, bo znów cały tydzień bedę chodzić i mrukac pod nosem, a mi Ogrodowisko zakazało.... nawet mi grozili pobiciem....
O tak tu przysłac tych , którzy twierdzą, ze u mnie jest jak należy...... ale może i dobrze ze u mnie trochę inaczej..... bo inaczej bałąbym siechodzić po ttrawniku i musiałabym odzwyczaić się od moich przyzywaczjeń, a to mogłoby doprowadzić do pewnych frustracji....
Reasumując.. to mogę oglądać tylko czasami i w przypływie skrajnie dobrego lub złego humoru
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gardenarium 18:52, 12 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ach jak ja lubię taką robotę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies