Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 15:27, 31 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
tydzień pracy skończony ... teraz dzień gospodarczy ... wchodzę w nierówną walkę z kurzem ... oknami ... firankami ... i takimi tam aby od jutra mieć weekend !!! ... bo sporo mam zamiar w niego wtłoczyć ...

las bo mi Haniu przypomniałaś, że kofam drzewa ... trzeba jakieś poobejmować ... poczerpać tej siły z matki natury ...







a jeszcze Święto Chleba w Tokarni ... a przede wszystkim Anula ... nawiaesem mówiąc też myślę, że zimą będzie się działo ...

Irenko zostajesz ze szkrabami ... no to jak być w akcji filmu "Ile waży koń trojański" vel "godzina pąsowej róży" i kilka tym podobnych ... trzymajcie się z Waligórą

Ania ty łobuzie ... tak mam skojarzenia czyli zdrowa jestem ... no przynajmniej Anula tak twierdzi ... trochę pokrętnie to przedstawiłam ale tego będę się trzymać ...

Martek wreszcie dobrze gadasz ... nie wiem co pomogło ... ... Madżenko i tego będziemy się trzymać

Ula mam dobrą i złą wiadomość ... zła to taka - głównie dla mnie - że to nie moja alejka ... alejka jest w ogrodzie Ani Asc ... i teraz dobra wiadomość masz w ten sposób do przejrzenia 2 wątki ... ale zwłaszcza ze względu na wątek "Ogród mimo woli" to będzie piękne ...

Tereso moja cegła rozbiórkowa ale pojedyncze cegiełki łatwo oczyścić ... ja używałam wrzątku i szczotki metalowej ... wiertarki z czyszczącą szczotką ... tarcie ... tylko rozbierana rezydencja była na zaprawie wapiennej co znacznie zmienia trud czyszczenia ... na murze ... nie wiem ... spróbowałabym wiertarki z tą szczotką ale to jubilerska praca ... albo 3V3 do usuwania starych powłok może i zaprawę usunie ... to droga impreza ... zależy ile tego muru
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Milka 15:35, 31 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
pięknie przypomniałaś matkę naturę, piękne zdjęcia

mnie też ta szara domowa praca czeka, ale póki co, weny brak
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 16:59, 31 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
hanka_andrus napisał(a)
Jak się chce,to wszystko można dopasować.......
Zobaczcie ile tu skojarzeń! Miłego dnia wszystkim!

Drzewka trzymają się za rączki Pierwsze skojarzenie
Drugie skojarzenie.... w środku stoi jeszcze anioł ze skrzydłami... i pilnuje tych trzymajacych się za rączki
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 18:51, 31 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A ja mam nieodparte skojarzenia z Władcą Pierścieni
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 19:01, 31 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ja będę bardzo poprawna politycznie i powiem, że na obrazku widzę ... no jak nie spojrzę to drzewa widzę ... w lesie pewnie ... i to w słoneczny dzień ... ... zakładam nawet późną jesień zupełnie kozacko bo argument to brak koloru w opadłych liściach ... widzę też ledwo widoczną i majaczącą się w tle postać zagubionej kobiety ... nie wiem po co tam lazłam ale naturalnie zgubiłam drogę )) ... ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Mala_Mi 21:19, 31 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A co tu widzisz??? Poznajesz????
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Konstancja30 21:51, 31 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
asc napisał(a)
A co tu widzisz??? Poznajesz????


poznaje ... nie liczłam ale około 10 kępek zrobiłam




____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Evchen 22:32, 31 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
A ja widzę, to co czuję.. ... że jest mi u Konstancji dobrze I jestem tu gdzie mam byc no chyba, ze mnie wyprosi....
Izuś... zazdraszczam skończonej walki z kurzem.. ja dopiero jutro
A traffka to kostrzewa sina..?... nie to, że znam już nazwy trawek, ooo jeszcze długa droga i konca nie widać, ale mam podobną, ładnie się zagęściła.. i tak sobie myślę czy jej nie porozsadzać, ale kiedy... i czy w ogóle można?..
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
abiko 22:42, 31 sie 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Konstancjo wpadłam obejrzałam i jedno Ci powiem..coraz lepsze zdjęcia..no aż miło pooglądać bo walniętym dniu pozdrawiam..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Martek 22:47, 31 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Marzena2007 napisał(a)

Wątek jest twój,mój ,Asc możemy na nich pisać i pokazywać co chcemy.Rotacja zrobi się sama kto będzie chciał ten czy inny wątek odwiedzać .
Nawet sama Szefowa tak na dobrą sprawę nie powinna jako właścicielka mieć do nas pretensji o to ,że u "siebie"piszę o psie czy wrzucam przepis na kremówki.Przecież forum nie jest jakimś fanatycznym miejscem - tak sądzę
Normalne ,że w momencie kiedy się bluzga,obraża innych robi jakieś podłe "figle"wtedy po zgłoszeniu do moderatora taki ktoś zostaje usunięty.To dotyczy każdego forum w internecie .
Więc wziąć dziewczyny na luz i pisać co się rzewnie podoba.


Marta święte słowa Tylko kto za moderatora robi???


Ronin jest moderatorem forum
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies