Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 00:24, 22 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Pszczelarnia napisał(a)

Taki stan tworzenia lubię najbardziej - już i jeszcze nie. Porządna robótka wykonana - Izabello-Konstancjo!


i ja właśnie Ewuś cieszę się tym już ... i obawiam się aby jeszcze było już godne
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Mathildis 00:25, 22 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Zajączek słodki przez chwilkę myślałam że prawdziwy, śliczne te zdjęcia, takie świeże...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Konstancja30 00:27, 22 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Iza ja bym zostawiła tego graba na forncie i go cięła geometrycznie. Będzie zwiewnie z brzozami i geometrycznie z kasztaltem rabat i formowanym grabem.
Brzozy za chwile, za momenciek bujną w górę i dopiero się będa wszyscy potykać. Ty przechodniom widoku nie zasłaniaj niech się goopie gapią

I wiesz coś mi się wydaje, ze koniec w tym roku zdekorowaniem wnętrz, tyś prawdziwa ogrodniczka !! Ty sie będziesz całe lato w rabaty gapić!!!

Wszystko pieknie wymyślone, poziomicą sprawdzone, wytyczone, Robert sie nawet zmieścił a i Ulfa inspiracje widze
Zmykam do grodu!


Madżen widzisz Ulfa tam gdzie ja ? ... jestem pewna, ze tak ...
grab zostaje ... czegoś się trzeba trzymać grab trzyma się twego poparcia ... ja nie wiem jak go formować ... wujek google musi mnie wyedukować

z wnętrzami siadło na mieliźnie ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 00:29, 22 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Mathildis napisał(a)
Zajączek słodki przez chwilkę myślałam że prawdziwy, śliczne te zdjęcia, takie świeże...


Hieronimo niczego sobie ale do Twoich wiewiórek jednak mu daleko ...
zdjęcia - klimat chyba przesądziła kolorystyka ... ścian też ale uwierz one wołają o świeżą warstwę ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 00:31, 22 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
irena_milek napisał(a)
Ptrzę na mejsce z brzozą i mam inny pomysł


i gdzie ten pomysł ? ... Irenko bo jestem zaintrygowana ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 05:37, 22 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)


Madżen widzisz Ulfa tam gdzie ja ? ... jestem pewna, ze tak ...
grab zostaje ... czegoś się trzeba trzymać grab trzyma się twego poparcia ... ja nie wiem jak go formować ... wujek google musi mnie wyedukować

z wnętrzami siadło na mieliźnie ...


W tym tygodniu będę bardzo nieczasowa... Ale jak dam radę to Ci zrobię specjalną tablicę na pinsie

Dla Ciebie
http://www.pinterest.com/madzenka/iza-inspiracje-grabowe/

Cienkie, grube, szerokie, ale przede wszsytkim formowane
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Margarete 10:06, 22 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Co sie czepiasz tej rózy w wianku Izo, ona tam pasuje, naprawde, przecież takie pastelowe barwy razem ze sobą fajnie wyglądaja, tak świezo, wiosennie, radośnie a o to chodzi chyba o tej porze roku.......wszystko konweniuje (jak by powiedziała Mandźen..)
Foty z dekoracjami śliczne, urzekły mnie te jasne patyki z pąkami lekko zielonkawych tulipanów. Wygląda jakby tak miało byc , jakbys to świadomie zaplanowała żeby wstawic do domu kwiaty własnie w tej fazie rozwoju, slicznie wyszło..........
Mam te same tyulipany u siebie (chyba całe Ogrodowisko je ma..) ale juz sa rozwinięte, szczególnie te w donicach na tarasie, podobaja mi sie bardzo ale twoje w tej dekoracji są urzekające.

Co do rabat i kompozycji sie nie wypowiadam bo ja też w tej kwestii "żółtodziób" jestem jedyne co widze to porządek, duzo wykonanej juz pracy i konsekwencje w planowaniu a potem sadzeniu..czego u mnie w ogrodzie brak...bo ja jednak zdecydowanie bardziej "kokoszka' jestem..........
Poświatecznie pozdrawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Milka 12:34, 22 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale ślicznie udekorowałaś dom, zdjęcia boskie, jak na ostatnią chwilę, to bardzo wysmakowane
co do rewolucji, poczekam co mądrzejsi w tej sprawie powiedzą, a potem ja
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
admete 16:51, 23 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Iza CUDNE dekoracje miałaś w domu!!!!!!!

Zieleń boooooooooooooooosko wyglądała u Ciebie w domku
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Milka 16:53, 23 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pytam się, gdzie cuda z rabat, kucnę i ja i popatrzę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies