Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 12:09, 21 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Eve napisał(a)
Witaj Konstancjo
Zaglądam do Ciebie często, ale nie mam czasu pisać .. Uwielbiam czytać Twoje wpisy, ładuję u Ciebie akumulatory, nierzadko umierając ze śmiechu

Klimatycznie u Ciebie bardzo, cały czas się coś dzieje, za angielki trzymam kciuki, pamiętaj, że zaszaleją w 3 roku! Mam nadzieję, że dużo miejsca dla nich zostawiłaś

Miłego świętowania

Edit :
no i teraz doczytałam, angeliki tulipany, a nie angielki róże.. głodnemu chleb na myśli
No ale gdybyś kupowała róże angielskie to rada powyższa aktualna
za tulipanki też trzymam kciuki, niech szybko zakwitną Wpadnę pooglądać !


Ewo to bardzo miłe czytać, że jakaś część mnie ... choćby ta, w której mysli na literki zamieniam potrafi wywołać uśmiech i podładować akumulatory ... czy można przeczytać coś lepszego ? dziękuję ...

tak teraz tulipany zdominowały ale mam angielkę Scepter'd Isle ... ma tak metr na metr zarezerwowane ... wystarczy ? ... myślę o kolejnych ... Moonstead Wood ... obok a wokół lawenda ... przetacznik Christa ... w tle jakaś naparstnica i krwawnik jakiśtam (malutkie drobne kwiatuszki) ...
Leonardo da Vinci też ma mniej więcej metr kwadratowy ... ciężko mi wciąż pojąć, ze róże potrzebują przestrzeni ale walczę z sobą i może to jakoś opanujemy ... prawdopodobnie jak zacznę działać nie raz zapukam po pomoc pozdrawiam Ewuś
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Eve 13:11, 21 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Metr na metr mówisz, hmm, jak ją będziesz dyscyplinować to wystarczy, nie znam tej odmiany, ale angielki są bardzo wigorne, jeśli mają dobre miejsce

Moonstead Wood piękność, daj ją w takie miejsce, gdzie nie będzie parzącego słońca w południe bo będziesz miała pieczone różyczki W połączeniu z lawendą będzie cudnie..

Jak chcesz zobaczyć jak wielkie mogą być róże zaglądnij do mnie

____________________
ogród Ewy
Madzenka 20:59, 21 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Byłam, widziałm, zachwyciłam się
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
baraga1904 21:05, 21 kwi 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...talenciara....wszystko pięknie wyszło...wspaniałe są te tulipki z białymi kijami...będę zgapiac jak nic....
21:35, 21 kwi 2014
Konstancjo, przecież to Ty jesteś specjalistką od lawendy a mi pomocy trzeba. Wpadnij do mnie koniecznie bo ja obsadziłam moją szczelinę w której miejscówkę miałaś. No i teraz chciałabym tam jeszcze lawendę posadzić ale nic w temacie lawendy nie wiem, ani jaką kupować ani jak sadzić ani...nic.. To o pomoc grzecznie proszę i wskazówki...plissssss
ana_art 21:39, 21 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
jak zamocowałaś wianek na drzwiach?
mój branek był z białej czekolady, jaś po kryjomu lizał koszyczek w drodze do domu a później sprawiedliwie podzielili się zwierzęciem
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Bogdzia 21:40, 21 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Iza piekne zdjecia , podziwiam , że teksty też to wszyscy wiedza a ja własnie za Twoje wpisy przyszłam podziekowac.Serdecznie dziękuje.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anna_g 22:07, 21 kwi 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Konstancja30 napisał(a)
te listki zadecydowały, że zostałam przy zielonym



Absolutne cudo... i mówię tutaj tak o tulipanach jak i o fotkach... zatem chyba powinnam powiedzieć - absolutne cuda Izabelo wszystkiego dobrego na nadchodzące dni powszednie
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Mala_Mi 00:04, 22 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zostawiłam nadrabianie u Ciebie jako lekturę na dobry sen.. ale czy zasnę śmiejąc sie na cały regulator?

Co post czy foto mam 100 myśłi co ci napisać.. rano trzeba wstać, koniec świat.. wiec powiem, że fotki boskie, ogród boski, teksty godne książki... a klimat wnętrz łącznie z Hieonimo wymiata..
Wianek na drzwiach bardzo mi się podoba....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Konstancja30 00:21, 22 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
kofane jesteście ... nikt nie zapytał na co mi ta różowa róża w wianku na drzwiach ... i bardzo dziękuje bo szczerze powiem ... nie mam pojęcia ))))))))))))))))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies