Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 22:29, 17 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
czy austinki nie som cudne ?



kubik z różami ...





____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:33, 17 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
i skoro już wklejam ...







to te vivy co mi się zupełnie niechcący ukorzeniły
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:48, 17 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
i to co najwięcej wysiłku wymagało ...
to na co ludzie siem gapią ... nikt nas nie minie bez wgapiania ... nikt ... i to nie żeby dyskretnie ... doły na ulicy okropne ... jedna pani omal się nie połamała ... nie fiem ... ja serio nie wiem o so chodzi ...

poglądowo rabta frontowa inaczej zwana brzozową ...



tu nieco podrasowałam ... trawnik tymczasem stoi w salonie ... dziś ziemia przesiana do końca ... posypana azofoską i polana ... jutro sianie trawy ... bardzo świątecznie ale trudno ... tak wypadło ... babki też będą i pasztety i takie tam jajeczka ...

ID oznacza dwuszereg carex ice dance ... muszę Robercika tu wcisnąć bo nigdzie indziej się nie da ... chociaż właśnie wpadłam na pomysła ale to noworodek

żółtą kropką zaznaczyłam brzozy ... wcale nie jak u Madżenki ... ... ja mam trzy i każda inna ...
te dwie to tandem idealny ... tylna wyższa z czuprynką na końcu jak onegdaj nasi pradziadowie ... ci podgoleni ... druga mała i wiechciem rozciapierzona ... kofam je
ta prawie niewidoczna ... rasowa zgrabna ... zupełnie idealna




rabata jest w zasadzie odbiciem kształtu frontu domu ...
pytanie czy te białe schodki zostaną ... ich los zagrożony ... od drugiej donicy do końca wiatrołapu ma być szpaler hortensji Phantom ... szpaler znaczy 3 konkretnie ... no i żeby było więcej mogę usunąć schody ... wówczas wcisnę 5 i dom będzie tonął w hortkach ... ale to na inny czas gdybanie



to najgorszy widok na graba intymność ... ale ze słońcem ... najlepszy profil był pod słońce ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:51, 17 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Zeta napisał(a)
Hihi uśmiałam siem ...moje tulipanki nie zdążom do świąt bendom więc pączki ....


Zeta nie chciałam się wyrywać ... dlatego powoli ... powoli ... ale jestem pewna to nie som święta od pączków ... musisz na babki się przekierować ... tańcząc mazurka
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
noemi 22:59, 17 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Ja się tym ludziom co się gapią nie dziwię , nic a nic , taki ład i porządek przed domem i w ogrodzie , roślinki od linijki posadzone , kto to widział ??

Iza , jest super masz tak wszystko przemyślane i zaplanowane , jestem w szoku , podoba mi się , bardzo, bardzo
____________________
ogród magdalenka
Konstancja30 23:03, 17 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Magduś i pod poziomicę ... żon równał pod poziomicę ... para wariatów )))))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
noemi 23:16, 17 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
o właśnie, zapomniałam , widać , że pod poziomicę

p.s. dziękuję jeszcze raz za buteleczki , wystąpią u mnie w roli głównej w dekoracji świątecznej
____________________
ogród magdalenka
Konstancja30 23:21, 17 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
noemi napisał(a)
o właśnie, zapomniałam , widać , że pod poziomicę

p.s. dziękuję jeszcze raz za buteleczki , wystąpią u mnie w roli głównej w dekoracji świątecznej


koniecznie pokaż ... u mnie też będą ... oczywista oczywistość ze stokrotkami
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 23:33, 17 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
aućk ... Madżen idzie na kominki ... i zaraz zobaczy swoją - moją rabatę z brzozami ... nie bij ... jest krótsza i ją pewnie upstrzę
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 12:50, 18 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)
wczorajsza realizacja ... ja wiem to wcale nie wygląda ale ja kamyka tam nie postawię dopóki nie poczuję "to jest to " ... więc pustawo ...
yhm ... nie widać host ... i okrywowe jeszcze nie dokazują ... tawuła mam nadzieję zakwitnie ... bo tez nie co roku ma humor ...

]


Dementuje! Wygląda!

Iza pomiedzy kostrzewy nic bym nie sadzila bo już będzie za gęsto...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies