Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

makkasia 15:18, 01 lip 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Ty nie kokietuj tylko foć !!! Iza plissss
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Konstancja30 22:29, 01 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Danutka napisał(a)
Izula przewertowałam kilka stron do tyłu i zauważyłam lustro w ogrodzie
Powiedz mi dlaczego ja na żywo go nie widziałam? Ślepa jestem czy coś lub pod takim wrażeniem byłam że nie ogarnełam wszystkiego


Danutka !!! musiałaś to lustro wywlec zaś o nie za karę nie będzie łatwo ... odeslę do czytania ... bowiem w kwestii lustra napisałam już fszystko i to nawet razy kilka ... no dobra jak nie uniesiesz tego to opowiem ... twarzą w twarz
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:30, 01 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Bogdzia napisał(a)
Poczytałam i pozdrówka zostawiam.


pozdrawiam Bożenko
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:36, 01 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
makkasia napisał(a)
Ty nie kokietuj tylko foć !!! Iza plissss


Kasia ... ale cooo ??? ... bo zastój mamy ... albo pada ... albo nas nie ma ... ...
Leo jakby ma urlop przed kolejnym tłoczeniem ... bo tych kilku dyzurnych kfiatków to nie liczę ...
jeżówki obiecują ... obiecują i nic ... bo gugułą trąci to co jest
lawenda ... jakby mnie denerwuje choć po 3 latach studiowania wreszcie odpaliłam istotę i zrozumiałam gdzie jaką chcę użyć ...
hosty nie mogą nabrać rozpędu bo je tarmoszę z kąta w kąt ...
hortensje się szykują ale jeszcze kwileczka ... Phantom mnie poirytował ale ... no dobra będzie po kolei ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Danutka 22:41, 01 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
Wrócę do lektury i obiecuję nadrobię.... kiedyś
Jakie Kasia ma liliowce wow jakiś napad można zrobić na nią ?
____________________
Danutka:)
Konstancja30 23:02, 01 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
na pierwszy ogień moje odkrycie w kwestii lawendy ... a konkretnie "vivy" ... to nie lawenda ... to zimozielona lawendowa trawka ... nie wiem blokadę jakąś miałam, że tego wcześniej nie odkryłam ...

żeby nie wiem jak ją ciąć osiągnie pokrój kepy trawy i będzie się pokładać ... zwiewna ... lekka ... upadła po deszczu ... kofam ją choć blada i nie zaistnieje kolorem ... za to stworzy nastrój ... a gdy wkomponuje się w nią krzaczek róży subtelna gra jej seledynowo- lawendowych źdźbeł może zachwycić ...

to pachruszcze lawendowe ... lat 3 ... nieprzytomnie nie ścięte wiosną ...



poglądowo z Adamo ... oczywiście mający parcie na szkło zon miny stroił zacne ... wcale się nie przyznałam, że przystojne lico wypadnie a on sam stanowi miarę ... jutro przeczyta ... ale to już będzie jutro ...



w donicy to wygląda tak ...



i absolutnie mój sukces ... mutacja "lawendowy artretyzm " ... w donicy obok (zmiana nasadzenia towarzyszącego ... wetknięta hosta to wypełniacz chwilowy) ... tak wygląda lawenda gdy się wpadnie na pomysł przesadzać ją w czasie kwitnienia ... najlepiej w upał





____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 23:16, 01 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
pokrój "vivy" ... i jej trawkowe zapędy ... a także czasami wychodząca skłonność do polegiwania nawet mi odpowiada ... tzn są miejsca gdzie mi to odpowiada ...

brzeg chodnika ... uwielbiam tak sobie iść i niechcący ją szturchając wąchać ... achhh ... ależ ja to lubię





sprawdziła się też jako pierwszy rząd nasadzenia na rabacie z różami okrywowymi ... zaraz po wejściu nad trawnikiem wyginają się jej źdźbła ... a gdy sie spojrzy z drugiej strony bez problemu wyłaniają się zza niej róże ...







____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
nicol21 23:22, 01 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10322
Konstancja30 napisał(a)






Dzięki za przpis

a ta viva - lawenda czy nie - świetnie wygląda!! i jeśli kwiaty idą w górę i w boki to wszystko ładnie osłania. gorzej jeśliby tylko na boki szły....
rozmiary bardzo pokaźne!

Ale o zdjęć więcej się upomnę jak tam działeczka od strony drogi? wierzby poszły w górę i boki?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
ka1sia 23:22, 01 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Danutka napisał(a)
Wrócę do lektury i obiecuję nadrobię.... kiedyś
Jakie Kasia ma liliowce wow jakiś napad można zrobić na nią ?


Danutka, widzę nie bojam siem!

A ja po tym zielonym dywaniku sobie chodziłam i zachwycałam się aromatem lawendy, mowię Wam...bosssko!
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Konstancja30 23:26, 01 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
od przodu część rabaty frontowej ... wyginałam się jak umiałam ... jakimś cudem sąsiedzi przyjaciół z kaftanem nie wezwali ale jeden pan z rogu amstafa wypuścił i nie wiem czy to nieuwaga czy chłop nie zniósł ... no ale chciałam napisać, że żebym nie wiem jak chciała nie oddam tego jak fajnie się łączy viva ze swym lekko seledynowym zadęciem ... z różem the fairy i wyobrażeniem o innym różu jeżówki na tle miskanta ... którego chyba wcale nie widać








____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies