Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

malkul 19:36, 29 cze 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Nie pmaiętam czy chwaliłam Twoje podsumowanie dla Marzenki, ale czy tak czy nie to bez znaczenia bo ponownie go czytam i chwalę chwalę chwalę, brawo biję, głowę chylę
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 22:43, 29 cze 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sie pytam jaka decyzja odnośnie rudbeki ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 20:18, 30 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
dorciabe napisał(a)


też ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:21, 30 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
anula_wn napisał(a)
Izulek, buziam z rana
Przeczytałam relację i podziwiam nieustannie lekkość słowa wylewaną na papier...(na klawiaturę dla bardziej czepliwych - miało być poetycko)
Podziwiam pracę w ogrodzie wykonaną i planowaną !
Podziwiam konsekwencję tychże planów
Moja Ty inspiracjo wielka
za wszeslkie sugestie, za piny, za foty za ...dziękuję !
Miłego dzionka Wam życzę.


ehhh Anulka uwielbiam Cię czytać ...
co do pracy w ogrodzie to ciągle więcej na tej stronie planowanych przedsięwzięć niż na zrealizowanych ))) ... i to nawet fajne jest
dowiedziałam się dziś o so chodzi z tą migreną ... nie podoba mi siem ... żeby już było po ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:27, 30 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Sebek napisał(a)
Ja jakoś nie rozumiem fenomenu rudbeki...Ale ja z prowincji jestem to trendów ogrodniczych nie znam - choć piny widziałem Ale z różowymi kffiatkami nieeee....


Marzena2007 napisał(a)
Izuś posuń się na tej desce na kjubie bo ja z Tobą rano będę kawkę pić.

Jestś pewna że rudbekia? Może jeżówka purpurowa jednak....


Marzena2007 napisał(a)
Sie pytam jaka decyzja odnośnie rudbeki ?


skoro Wam się nie widzi to nawet nie polemizuję ... sama mam dysonans ... jeżeli jednak coś mnie opęta i z nawet sobie nie wiadomych przyczyn ją tam wrażę to chyba tylko po to by ją móc przesadzić )))))))

chciałabym ją widzieć z okna kuchni stąd ta zwariowana sugestia ... i Sebek ma rację ... pinsów się naoglądałam i tam na rabatach wielkości małego miasta pieknie konweniuje róż ... róż wchodzący w fiolet ... róż wchodzący w czerwień w czuprynie miskanta tego na m i rudbekia ... a i jeszcze nawet perovskia sobie tam siedzi ...

chyba będę widzieć z okna przetacznik Christa i jeżówki ... poza różami oczywista oczywistość ...

jeżówki te wsadzone w szeregu po deszczu skoczyły jak zwariowane ... mają drugi roczek i całe mnóstwo paków ... czekam na kwiat i słońce
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:28, 30 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
malkul napisał(a)
Nie pmaiętam czy chwaliłam Twoje podsumowanie dla Marzenki, ale czy tak czy nie to bez znaczenia bo ponownie go czytam i chwalę chwalę chwalę, brawo biję, głowę chylę


oj Gosia bo się zarumieniłam ... buźka

z tym kastingiem na kandydatów do donicy to wyśrubowałaś wymagania, że klękajcie narody ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:33, 30 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
nicol21 napisał(a)
U kogoś pisałaś że wyprawa z aparatem była. Ja tu ci przybywam na zdjęcia,a tu zdjęć niet...


aparatu używała ... oj jak ona go używała ! Anulka ... ja sobie tylko za jej kadrami pochodziłam w "raju" ... no cóż po tym co zobaczyłam to stwierdziłam, że u siebie nie mam co focić
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Danutka 21:36, 30 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
Izula przewertowałam kilka stron do tyłu i zauważyłam lustro w ogrodzie
Powiedz mi dlaczego ja na żywo go nie widziałam? Ślepa jestem czy coś lub pod takim wrażeniem byłam że nie ogarnełam wszystkiego
____________________
Danutka:)
Bogdzia 22:12, 30 cze 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Poczytałam i pozdrówka zostawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Hortensja 22:33, 30 cze 2014


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
piekny te Twój ogród, zwłaszcza ściana ma potencjał
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies