Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Gabisia 20:58, 02 lip 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Postanowiłam rano potrącić moją lawendę…
Jak mogłam dotąd tego nie robić?
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Madzenka 22:27, 02 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Potrącałam Twoją vivę na przedplociu podczas sadzenia. Finkowych berberysów. Melduję, że Izowe przedpłocie skóńczone
Lawenda, kostrzewa, graby, zebrinusy i dzisiaj doszły bergerysy green carpet. Viva w czasie trącania cudownie pachniała. Moja rozchyla pąki i nabiera koloru.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Lena 07:55, 03 lip 2014


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Konstancjo witaj z rana
Pokładająca lawenda piękna - i te jej możliwości...szturchniesz taką a ona się zapachem odwdzięcza..Lubię twój ogród,jest ład i porządek a zarazem lekkość,jest czar z dawnych lat ale jest i gram nowoczesności...jak dojdzie żywopłocik bukszpanowy będzie cacyPozdrawiam i uciekam
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
admete 09:47, 03 lip 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Iza czarujesz fotkami - czuc magie.........

poczytalam Cie i od razu humor sie czlowiekowi poprawia

bede dzwonic wieczorkiem
buziaki
przepraszam z literowki pisze z tableta ;)
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
malkul 16:56, 03 lip 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Gdzie zguba?
czyżby znów w lawendzie?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 01:27, 06 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Poczekam na fotki vivy leżącej i pachnącej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 10:06, 06 lip 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Adamo ucięty..... i jutro to jutro.. dobre.....
Ja już lawendy nie tracam, a też to lubię robić... bo bzyczków tyle, że sie bojam
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Konstancja30 10:22, 06 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Gabisia ... Madżenka rok temu gdy w poczuciu totalnej logistycznej klęski siedziałam na piachu w miejscu gdzie powinny być już tarasowe dechy a do ich bycia było wciąż daleko ... od ogłoszenia depresji uratowały mnie dokazujące na lawendowych źdźbłach bzyczki ... to było spektakularne, że tak małe w sumie owady potrafią taki ruch zrobić ... oj i ta lawenda wówczas TAAAAK pachniała ... no to jak potrzebowałam z dopalaczem to sobie sama kijkiem z leżaczka robiłam zapach ...

a jak do tego dodać donicę bazylii to już raj absolutny ...

Leno z bukszpanowymi płotkami to mam nadzieję, że kolejna wiosna ziści organoleptyczne wyobrażenie o nich ... bo pola pod Wrocławiem czekają na mnie (kolejne frywolne wyobrażenie ) ... mówić o ogrodzie to zbyt wiele ... powiedzmy mam już kawałek tego o czym marzyłam ... ciesze się, że zaglądasz ... pozdrawiam

Gosia ... uspokoisz siem ? ... zdradzę choć bojam się by entuzjazmu nie zapeszyć ... praktykujemy z Ka1sią pilates ... a potem jeszcze cos czego nazwy nie pomnę ... ale ciiiiiiiiiii

Mi ... moja mała wielka Mi ... nie bojaj się bzyczków one tak zapatrzone w lawendę, że człowieka ignorują ... a ten Twój łan potrącany otumania wspaniale

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 10:25, 06 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Aga ... u mnie to tylko dobry kadr ... ciesze się, ze już niebawem oczarowana będę pejzażami Twoich plenerów i zachwycona małymi oazami nastroju ... bo troszku sobie podglądnęłam ... buźka
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 12:37, 06 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Izuś jak duży jest Leonardo w II sezonie, gdyż planuję dla niego miejsce na tron! I czy wytrzymuje w palącym słońcu?
U siebie złozyłam meldunek z kolejnych zakupów różanych.... No cóż na kawę w Rzymię będę tylko "paczeć" a nie degustować i bedę myśleć o moich różyczkach next year...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies