Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

noemi 23:48, 08 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Oglądam trzeci raz zdjęcia , pięknie wszystko rośnie i strażniczka cudna donice …eh , no taka porcja zdjęć , że należą się brawa

buziak! i fajnie Cię "widzieć "
____________________
ogród magdalenka
ana_art 23:49, 08 lip 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iza jak zwykle piękne zdjęcia, czuję niedosyt....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Konstancja30 23:50, 08 lip 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Ano ... Novalis ... piękna ... myślę jako właścicielka soliterowego nasadzenia , że w tłumie jej piekno nadal subtelnie ale jednak bardziej wyraziście by zaistniało ... rozważam dodatkowy nabór ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 23:53, 08 lip 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
noemi napisał(a)
Oglądam trzeci raz zdjęcia , pięknie wszystko rośnie i strażniczka cudna donice …eh , no taka porcja zdjęć , że należą się brawa

buziak! i fajnie Cię "widzieć "


strażniczka wtyka mi kuper w trawki ... no nie możemy się dogadać ...

aparat naprawiony to nie mogę różyczkom odpuścić ...

Madziu jutro pobuszuje u Was ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
noemi 23:58, 08 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Konstancja30 napisał(a)


a w parterze ktoś pilnuje First lady ...






ja o tej strażniczce ….ale piesa oczywiście jest urocza i bije na głowę wszystkie inne strażniczki
____________________
ogród magdalenka
Konstancja30 00:00, 09 lip 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ta strażniczka nie gustuje w płatkach róż i nie łamie ogonem ze szczęścia w rzeczy samej ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
06:21, 09 lip 2015
tu znowu zdjecia do pinteresta

jak dla mnie ...też zdecydowanie za mało zdjęc

novalis u mnie też oszalała ...wczoraj pościnalam przesuszone kwiaty na słońcu ...ale to róza która widać na rabacie
justajusta 07:04, 09 lip 2015


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Iza, czy novalis po deszczu wygląda tak samo pięknie?
____________________
Justa
Zielona 16:05, 09 lip 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Iza... co za klimat! Jak u Anuli!

A jaka to róża obok novalis? Jubilee? Tak mi wygląda ze względu na kolor, ale zdjęcia mogą przekłamywać...
Konstancja30 17:34, 09 lip 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Zielona napisał(a)
Iza... co za klimat! Jak u Anuli!

A jaka to róża obok novalis? Jubilee? Tak mi wygląda ze względu na kolor, ale zdjęcia mogą przekłamywać...


Martuś mając lat naście zakochałam się w "tajemniczym ogrodzie " ... w opisie ... chłonęłam każde słowo a w głowie powstawał obraz ... tak wysublimowany i z takim nakładem czegoś nieokreślonego w każdej zwizualizowanej roślince, że aż nierealny ...

marzyłam ... kochałam nierealny wówczas obraz i nie wierzyłam, że to możliwe ... choć tak bardzo chciałam ...

gdy kilkanaście lat w kalendarzu zmieniło się na kilkadziesiąt ... a marzenie coraz bardziej stawało się dokuczliwym chciejstwem ... ZDERZYŁAM SIĘ Z MOIMI WYOBRAŻENIAMI ... ... najpierw prawie realnie bo w wirtualnym świecie ... a potem realnie ...

i tak każdego dnia biję się z pomiędzy fascynacją

- bylinowego nieokiełznanego buszu Małej Mi ... ja nie wiedziałam, że na świecie jest tyle kfffiatków ... i że jedna mała babka może je ogarnąć niczym żywy atlas ...

- poukładanego inaczej absolutnego porządku geometrii w nieładzie poczochrania gdzie niczem chili dosmacza kolor ... u Madżenki ... i gdy tu walczę pomiędzy ładem a szaleństwem odwracam głowę w stronę ...

- dystyngowanego ... eleganckiego i wytwornego wzoru "nie tylko bukszpanowego" ... moja niegrzeczna strona choć za każdym razem zastyga w osłupieniu zerknąwszy na idealne rabaty wybucha na hidcotowej ! ... tam ginę w plątaninie róż bylin i bluszczu ...

- po walce odpoczywam w małym raju Anuli gdzie niedbała elegancja koi i dopieszcza ...

- dopieszczona zasypiam i wpadam jak Alicja do "tajemniczego ogrodu" ... zaczarowanego i stojącego na pograniczu świata realnego i wymarzonego ... odurzona zapachem róż Kasi Greglis ...

to mój ogrodniczy pentagram ... po którym biegam ... obijam się ... brnę niczym w kreteńskim labiryncie labiryncie (mam nadzieję z aparycją wdzięczniejszą niż mityczny kolega Minotaur ) ... łeb od tego mi spuchł ...

ale najważniejsze uwierzyłam !!! ... i nawet widzę iż ten mój ogród się rodzi ...

a wystarczyło napisać iż urocze strazniczki postawiła na straży Anula ... ... wybacom ... ja zaraz muszę rozwinąć
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies