Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 13:42, 11 lip 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Gabisia napisał(a)
Przybiegłam popodziwiać piękne klimaty i siem nie zawiodłam
Pokaz różany, mniam!
Ja swoje novaliski (sztuk dwie) też uwielbiam - zdrowa, pracowita, piękna i oryginalna
Leosia mam jeszcze bobaska, ale przez Ciebie musiałam go mieć i skusiłam się na jesiennego golasa - u mnie jakoś ledwo zipią….
Jamesa nie mam, ale zamierzam.

A Elfy u Ciebie cudne!


Gabisia mój Leo był kupowany jako dorodny krzaczek w donicy dwa razy większej od tych w jakich przysyła "r" ... zatem startował pewnie jako roślinka dwu a może i trzy letnia ... wierzę, ze Twój Leo się aklimatyzuje ... i za rok będzie tym leo na którego czekamy

Jubilee zwiesza łebki (bo nie wiem czy czytałaś ) ... pedy których nie podcinałam wiosną są słabsze ... nowe rosną grube ... aktualnie zbiera się do drugiego tłoczenia ... jesienią musi zmienić lokalizację ... The Fairy ją pochłonęła ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 13:46, 11 lip 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
noemi napisał(a)
… idę po drugą kawę , bo mi się nic nie chce … robić


p.s.
kabel może w garażu ?


a myślisz, że można trzecią ??? ... czy może koktajl z czarnej porzeczki ?

w garażu nie ma ... muszę dopytać pacholę drogą sms'a lub czatu fb albowiem bawi na wakacjach ... i normalna droga konwersacji niemożliwa ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:08, 11 lip 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
kabel ... otóż kabel był w garderobie w pudełku z parasolkami ... ... nie wiem czemu ja na to nie wpadłam ... przecież to oczywiste takie !!! ...

dobrze, że nie mam pudeł z kapeluszami ... swoją drogą ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Adamo 14:19, 11 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 8
Konstancja30 napisał(a)
kabel ... otóż kabel był w garderobie w pudełku z parasolkami ... ... ..


Ja go tam nie kładłem. Widocznie Kilunia go tam przetransportowała
____________________
ewa004 15:16, 11 lip 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
O jak Ty sobie tu z Emusiem gaworzysz może ja swojego zaloguj ę to się w końcu z nim dogadam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
malkul 17:46, 11 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Konstancjo- patrzę po milion razy w te ujęcia , dawno tak się nie zaskoczyłam jak tu dzisaj, przyznam że jakiś czas nei zaglądałam (błagam wyvacz) ale dziś sie gapie i gapię jak to pięknei wysztsko skomponowałaś, romantycznei aż kipi miłością, kolory i faktury, wszytsko wydaje się takie dopasowane i przemyślane nic nie jest przypadkowe. Ślicznie, posiedze chwilke sobie
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Ewkakonewka 21:03, 11 lip 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Piękny przekaz
Teraz będziesz miała czas. Pisz książkę
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Madzenka 22:38, 11 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A ja sobie przy rumie z miodem podziwiam Twoje słowo pisane. Ale orżnąć, ze zaskoczona jestem gdzie Ty kabel od kosiarki trzymasz... Idę do garderoby mojej moze cos ciekawego znajdę???


Ps. Pokazuj Alnwick. Gdzie Ty te roze kupujesz? Masz jakies tajemne żródło?
Moje pachole pojechało na weekend nad morze.., i tak dumam jak bym sie czuła gdyby sie wyprowadziła... Syndrom pustego gniazda... Buuuu....
Ale kierunek studiów gorąco popieram, nich mi projektuje edoprotezę biodrową
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:38, 11 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
malkul napisał(a)
Konstancjo- patrzę po milion razy w te ujęcia , dawno tak się nie zaskoczyłam jak tu dzisaj, przyznam że jakiś czas nei zaglądałam (błagam wyvacz) ale dziś sie gapie i gapię jak to pięknei wysztsko skomponowałaś, romantycznei aż kipi miłością, kolory i faktury, wszytsko wydaje się takie dopasowane i przemyślane nic nie jest przypadkowe. Ślicznie, posiedze chwilke sobie


No fiesz, to przecież oczywiste u Izy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Margarete 15:10, 12 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Izo Konstancjo....napisze po raz wtóry..........dobrze ze tu z nami jesteś.....ze pokazujesz cudnie swoje rośliny i ......piszesz, piszesz......tak ze można by cie czytać bez końca........

Moj Leos na szczęście uniknął czarnej plamistości ale Ingrid Bergman niestety nie ......skąd się tam wzięło to dziadostwo nie wiem, ale muszę je wytępić przed drugim tłoczeniem czym z nią walczysz, napisz....no i już receptę na twoja walk z celulitem ci daruje..........
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies