Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 17:36, 09 lip 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
za Novalis wbija sie w kadr bossski Leo ... na drugim planie ogłupia balans bieli i nie oddaje koloru ... niestety stracił kilka gałęzi na skutek zarazy (czarna plamistość ) ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 18:16, 09 lip 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
justajusta napisał(a)
Iza, czy novalis po deszczu wygląda tak samo pięknie?


Novalis nieładnie się starzeje ... ale młodość to ma piknom ... !!! ... deszcz chyba nie ma tu większego znaczenia ... robi się mało ciekawa gdy przekwita z deszczem czy bez niego ... przynajmniej dla mnie
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Zielona 21:24, 09 lip 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
hmmm... chyba rozumiem Cię doskonale... i opowiem Ci o tym już wkrótce
Madzenka 22:12, 09 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza uwielbiam u ciebie słowo pisane i pismo obrazkowe

Wiedziłam ,ze bedzie Pani zadowolona z Jamesa, Jamesa Galway'a

Myslę , ze powinna Pani pomyslec o Royal Jubilee jako uzpełnienie do Jubilee Celebration

A Twój Leoś to mnie zachwyca trwałością kwiatów i błyskiem na lisciach. Muszę gdzies wetknąć Heatcliff i od miesiaca dumam i stoi nadal w donicy... Czy dac do towarzystwa do Leosia czy zrobić konkrencję Wiliamowi?

Niektore roze zaczynaja kolejne tłoczenie. Czy Ty masz Alnwick Rose! Jesli nie pomysł o niej. Te filizankowe kwiatki ah boskie SOM.
Jak Twoja kostrzewa ? Czy juz ładna?

Melduję ze viva na przedplociu poszła sie paść.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Joaska 14:16, 10 lip 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Konstancja30 napisał(a)
Ano ... Novalis ... piękna ... myślę jako właścicielka soliterowego nasadzenia , że w tłumie jej piekno nadal subtelnie ale jednak bardziej wyraziście by zaistniało ... rozważam dodatkowy nabór ...

Izunia byłam w agro na Paderewskiego i były twoje Noavaliski.. i był Leonardo .... nawet się zastanawiałam czy nie kupić ...ale na razie nie mam gdzie wsadzić .... a piękne som....a w Twoim kadrze .... to już w ogóle
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Gabisia 21:17, 10 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Przybiegłam popodziwiać piękne klimaty i siem nie zawiodłam
Pokaz różany, mniam!
Ja swoje novaliski (sztuk dwie) też uwielbiam - zdrowa, pracowita, piękna i oryginalna
Leosia mam jeszcze bobaska, ale przez Ciebie musiałam go mieć i skusiłam się na jesiennego golasa - u mnie jakoś ledwo zipią….
Jamesa nie mam, ale zamierzam.

A Elfy u Ciebie cudne!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Konstancja30 13:25, 11 lip 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Madzenka napisał(a)
Iza uwielbiam u ciebie słowo pisane i pismo obrazkowe

Wiedziłam ,ze bedzie Pani zadowolona z Jamesa, Jamesa Galway'a

Myslę , ze powinna Pani pomyslec o Royal Jubilee jako uzpełnienie do Jubilee Celebration

A Twój Leoś to mnie zachwyca trwałością kwiatów i błyskiem na lisciach. Muszę gdzies wetknąć Heatcliff i od miesiaca dumam i stoi nadal w donicy... Czy dac do towarzystwa do Leosia czy zrobić konkrencję Wiliamowi?

Niektore roze zaczynaja kolejne tłoczenie. Czy Ty masz Alnwick Rose! Jesli nie pomysł o niej. Te filizankowe kwiatki ah boskie SOM.
Jak Twoja kostrzewa ? Czy juz ładna?

Melduję ze viva na przedplociu poszła sie paść.....


cała Polska dziś kosi ... ale zanim zacznę tę nierówną walkę z urządzeniem, które nie wiedzieć czemu musi robić dokładnie to czego ja sobie nie życzę obwieszczę iż mam !!! przepiękne filiżanki z ulubionym aromatem pod nazwą Alnwick ... (o ile ich nie skoszę w przypływie szaleństwa ... )

Leoś zaprawdę tą brylantyną na liściach zachwyca ... kwiat trzyma długo a gdy wyblaknie daje subtelnie do zrozumienia by z wizytą przyszedł sekatorek ... zachwyca o ile nie podda się czarnej plamistości ... mój siem poddał ... nie wiem czemu ... to zupełnie jak z dręczącym kobiece uda celulitem ... ... ktoś wie skąd się menda bierze ??? )
... z jednym walczę unikając m in glutaminianu (działa !!! ) ... z drugim wdrażając oprysk i eliminację mechaniczną ... czym z czym chyba jasne ...

apropo vivy mam odkrycie sezonu 2015 ... viva uprzejmie każdego roku mi coś udowadnia ... z reguły używam jej do akcji "łan udający Prowansję " ... łan zaiste w jej wykonaniu kreuje się imponująco ... idzie we wzrost i pieknie powiewa ... jakąś dobę lub dwie ... po tym czasie z reguły uznaje iż ma jak panienka z dobrego domu "leżeć i pachnieć " ... i zalega pokotem ... co "koszący trawę" podziwiają śląc w atmosferę soczyste wyrazy uznania ...

dlatego bardzo mnie zdziwił pokrój krzaczków równolatków tej zalegającej wdzięcznie na trawniku czy trotuarze zliokalizowanych w kubiku z bossskim Leo ... otóż te wyczuwając obrzeże bukszpanowe stoją !!! i to w kwadrat siem formując nawet ... zjawisko postaram się się dziś poddać analizie obrazowej i bractwu ogrodniczemu zaprezentować wieczorem ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 13:35, 11 lip 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
wiem ... wiem ... ...

wieczorem to fszyscy bendom na kawce w Madżeniu ... przecież sama się zainstaluję na ucztę zmysłów ...

teraz powinnam się odmeldować przy tej kosiarce elektrycznej (Ensanta ja też się nią brzydzę ... i mam już dość skoszonych kabli !!! ... ) ale leniwie sączę drugą kawkę w pozie godnej zleżałej vivy na trotuarze ... ... niespiesznie (jest weekend neuron ma wolne ) rozmyślając nad niedawno rozpatrywaną na tarasie Anuli kwestią wypowiadania życzeń ... czy zawsze jesteśmy zadowoleni gdy się spełnią ? czy czasami robią psikusa ...

bo mi się spełniło ... Nieletnia dorosła i niebawem zamieszka w Krakowie (lub Lublinie ) wchodząc w tajniki inżynierii biomedycznej ... dom mam dla siebie ... ciszę mam i porządek ... ba wystylizowałam sobie tarasik na eden ... i sączę kawkę nic nie musząc w wiadomej pozie ... i nie wiem czy to tego ja chciałam ...

porozważam kosząc ...

wie ktoś gdzie ja mam kabel do kosiarki ??? ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 13:37, 11 lip 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Joaska napisał(a)

Izunia byłam w agro na Paderewskiego i były twoje Noavaliski.. i był Leonardo .... nawet się zastanawiałam czy nie kupić ...ale na razie nie mam gdzie wsadzić .... a piękne som....a w Twoim kadrze .... to już w ogóle


zatem w poniedziałek odwiedzę Paderewskiego ... może coś przytargam ...

Joaska no ale to co wsadziłaś to pięknie koleżanko wsadziłaś ... pozdrawiam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
noemi 13:40, 11 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
… idę po drugą kawę , bo mi się nic nie chce … robić


p.s.
kabel może w garażu ?
____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies