Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Madzenka 06:58, 25 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Urlop w Hamburgu?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 10:15, 26 mar 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Madzenko - urlop w Hamburgu ... moja i Buddenbrooków Lubeka czeka ... oczywiście ona statecznie od wieków a ja niecierpliwie ale to już niebawem ...

Sebku "telesebusiów" czekam równie niecierpliwie ... bo lekkie pióro w newsach ogrodowych bezcenne dla nieogarnietych a ja nieogarnieta jestem - co zamierzam naprawić (a kto nie zamierza słyszę ten sceniczny szept w rabatach ) ... link - no a dlaczego ja go ciągle nie mam ???

Małgosiu ... pozdrawiam ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 10:25, 26 mar 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
zanim się jednak zacznę ogrodowo ogarniać (tak on-line jak i realnie ) to nadejszła Wielka Sobota ... jajeczka zgodnie z tradycją poszedł wyświęcić Adamo ... a ja wszystkim Wam kochani życzę Wesołego Alleluja ...







jajeczka to dzieło naszej Agi
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Sebek 15:39, 26 mar 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A proszę Cię bardzo
http://issuu.com/skn.projektnieruchomosci/docs/projekt_nieruchomo__ci_grudzien2015?e=7577746/32437442

Strona 17ta

Świetne jaja! Aga ma do tego niesamity talent - o cierpliwości nie wspominam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 17:01, 26 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ale jaja , istne Faberge
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 13:29, 28 mar 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Izuś

U Karabeli łąka w trawniku wyrosła. Dodatkowo część osób zamarzyła o doniczkach jakie u niej są na stole - tylko wystąpiły komplikacje, bo nie pamięta gdzie je nabyła... Jak można nie pamietać gdzie się 10 lat temu doniczki kupiło? Skandaliczny skandal

U Ani T w ogrodzie z pergolą zostały przejechane żurawki i hortka - dobrze, że rzeczona pergola nadal stoi, bo trzeba by było nazwę wątku zmienić

Motylek tak gęsto nasadziła krokusów i irysów, że jeden na drugim rośnie - mus odgapić

Siakowa pokazała przed chwilą wiosnę - nie chcesz czasem szyby na klatkę schodową? Bo będzie demontować

Gierczusia uczy się hiszpańskiego - ja tylko umiem parę słów z tegoż języka - co z tego, że z Mordidity Rickiego Martina Zawsze coś

Renia133 tak wysoko poprzeczkę ustawiła z dekoracjami, że ani podskakiwać nie ma po co Ale uwierzyć w siebie nie chce, dasz wiarę?

Lindsay80 po zrobieniu dekoracji wzięła się za pieczenie - przytyć można od samego patrzenia na te mazurki...

Hania Andrus jak zwykle w formie, znów powstał kolejny wspaniały wiersz - tym razem na chwałę krokusom

Flower1 założyła wizytówkę - potfffornie ładnie ma

Mirella planuje przedogródek - trwa intensywna debata jakie rośliny wybrać - hortensje czy bukszpany. Osobiście uważam, że te i te są niezłe - tylko trudno znaleźć złoty środek - nie mylić z pociągiem!

Przemek genialnie obsadził donice - w dodatku jakiś filmik taneczny chce kręcić

Bogdzia kolejny raz napisała instrukcję sadzenia rododendronów - Madżenka chce swoje przesadzać, mnie też to chodzi po głowie... Pomyślę nad tym jutro

Zagajanka znęca się nade mną - kusi purpurowymi różami... Próbuję być twardy jak przeterminowany żelek, ale ciężko...

U Tusiawki rozlało się morze krokusów - mega zazdro mam z tego powodu

Matka vel Bogda nie pamięta skąd się wzięły u niej przebiśniegi... Jak mnie się Mama albo Babcia czasem pyta po ile te nowe trawy albo inne badyle to też momentalnie sklerozy dostaję

Dorotka zamiast do konfesjonału iść to wyspowiadała na forum - o jeśli chodzi o lekkość pisania to ja mały robak jestem przy niej

U Bawarki kwitną magnolie - toż to szok! Ale taki mogę przeżywać

Chyba się nie powtórzyłem? Jeśli tak to proszę wrócić się do fragmentu o sklerozie - tylko nie pamiętam w którym miejscu to było... Besos świąteczne wysyłam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Zielona 13:36, 29 mar 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Sebek - Lov U

Iza - stęsknionam...
Konstancja30 21:38, 02 kwi 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Sebek ... telesebuś pomógł ... prawie nadążam ... jak wiemy prawie czyni różnicę dlatego za donicami u Madżen nadążyć nie mogę ... jeszcze pare dni i dogonię ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:43, 02 kwi 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
pozdrawiam słonecznie ... jak pokonam nieprzychylność netowej opatrzności i uda mi się wgrać parę zdjęć to pokażę wiosnę u naszych zachodnich sąsiadów ...

zanim jednak zrobi się szpalerowo i kolorowo wspomniane u Madżen kikutki sadzone tu szpalerami ... nie pojmuję o co chodzi i kto im to zrobił ???



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ana_art 21:51, 02 kwi 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
nie wiem co to, ale bezlistnie wygląda intrygująco
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies