Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 22:14, 20 lut 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Ewik napisał(a)


no właśnie jak ? Scepter'd Isle - znalazłam, ze masz poszukuje info na temat tej panny, piękna jest, zdrowa też , ponoć długo kwitnie , a jak z utrzymywaniem kwiatu ?


jest piękna ... tłoczy nieprzerwalnie jak opętana aleee kwiat choć cudny nie jest terminatorem ... kilka dni i lepiej ściąć albowiem śmieci ... rozsypuje się co do płatka ... pomimo tego kupiłabym ją ponownie
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:27, 20 lut 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
aktualizując ... bo trochę sobie pomilczałam

- żyje ... chwilowo nie rozwinę tego jakże zajmującego stwierdzenia bo późno i sił brak

- telefon wciąż ten sam aleee Roszpunka (Nieletnia się zdezaktualizowało - dziecko dobija dwudziestki ) ... i Adamo wciąż na linii i wówczas mój operator udaje, że mnie nie ma ... nie wiem o co chodzi i po dwuletniej walce od maja zmieniam operatora więc powinno być lepiej ...

- na fb jestem w rzeczy samej dość regularnie bo jakoś najszybciej się z niego komunikuję z wymienionymi powyżej ... kofffam Madżen za czujność ... norałam właśnie w "Madżeniu ..." i dokopałam się do korzeni Golden Celebration ... będzie ona i u mnie choć zółty niby nie moim jest kolorem ...

uprzejmie się ujawniłam po popołudniu pod znakiem róży ... będą kolejne ... wspomniana Golden Celebration ... Falstaf ... Winchester Cathedral ... Pomponella i pan Darcey ... brzmi może tak od czapy ale wszystko głośno przemyślane ...

poza tym wychodzą krokusy i tulipany ... pewnie by zakwitły ale piesa tratuje zapamiętale za przechodniami goniąc ... ja tratuje goniąc za piesą ... nie wiem ile przetrwa ...

kcem wiosny i kwiatów ... pewnie zżółkłam odrobinkę jak zobaczyłam zwiastuny przed drzwiami u Madżenki ...

a tak w ogóle to dobry wieczór bo się chyba nie przywitałam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Margarete 00:02, 21 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O Iza Konstancja!!
Dobry Wieczór!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ewa004 10:06, 21 lut 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Sebek 11:53, 21 lut 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Iza! Gadzie zatracony! Jakieś foty zaległe poprosimy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 11:55, 21 lut 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek napisał(a)
Iza! Gadzie zatracony! Jakieś foty zaległe poprosimy
popieram
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 19:59, 21 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
I ja popieram Sebka, choć nawet na Fb nie mam sił czepiać rozumiem, cierpliwie czekam i liczę na wizytę z Adamo tym sezonie

I czekam na wieści o dr Viki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 21:46, 21 lut 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
nawet ja popieram Sebka ... bo jak nie jak tak ...

ze zdjęciami mamy problemik bo Adamo zrobił porządek w moim laptopiku ... JEGO porządek i ja w tym czyms już niczego wynorać nie mogę ... postaram się z nastaniem wiosny robić jakąś dokumentację obrazkową i miażdżyć wasze poczucie estetyki w miarę na bieżąco ...

nad poprawą stanu aktualnego mocno rozmyślam ... nawet zaczynają się czyny ... pierwsze róże zamówione ... kolejne bendom ... brakuje bukszpanowych kulek ... parkaników ... buksików moc poczeba ...

na taras wejdą róże ... tzn taki jest pomysł ... nie wiem co z niego wyjdzie i czy to ma sens ale ubzdurałam sobie i raczej nie wybije mi się tego z głowy ... nie było by problemu gdybym planowała róże w opisie mające "nadaje się do pojemników" aleeee nie ... ja kcem Golden Celebration ... i nawet w przypływie szaleństwa zapytam co ogrodowa brać o tym mysli ... z góry uprzedzam iż obiecać, że wezmę to co zostanie napisane pod uwagę nie mogę ... ale to akurat nikogo nie zdziwi
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:07, 21 lut 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
dalej o różach ... jakoś na nie padło ...

Gospel i James jako, że postanowiły mnie przerosnąć - wiem to nie jest największa trudność ale literatura podawała do 90 cm ich wzrost - moje maja sporo powyżej półtora metra bo muszę zadzierać głowę ... będzie zatem miało miejsce kulkowanie ... liczę na spektakularny efekt wymieszanego rózu z winem ... liczę, że na tle wreszcie wybujałego gracilimusa ... bo jakoś w zeszłym sezonie nie powalał ... liczę na rehabilitację ...

to pewnie było ... dla przypomnienia to o nich








____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 22:13, 21 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza spowiadaj sie jakie róze zamówiłaś
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies