Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 22:21, 21 lut 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Burgundy Iceberg ... i już żałuję, że tylko 2 sztuki

Pomponella ... ma zaistnieć pod malapantusem i poza rozplenicą nie wiem co jej dać w stópki ... ??? ... ma ktoś jakiś pomysł ... ?

Winchester Cathedral - pod tarasem ... liczę na białe latarenki jej kwiatów w półmroku

Falstaf ... tu liczę na jego wysoki pokrój i zero tendencji do krzewienia się dołem ... piekny ciemny kwiat ma się wybijać z innego nasadzenia miskanta malapantusa ... przy werandzie kuchennej

Golden Celebration ... walczyła z Grahamem Thomasem ... wygrała o jedną prostą zapachem ... i własnie ona w postaci sztuk 2 ma zaistnieć na tarasie ...

ważą się losy Darcey B. ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 22:32, 21 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Z Darceya nie rezygnuj, boski jest jak u Austin

A Golden w donicach posadzisz? Ona terminatorka ma u mnie nawet 2 M pędy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
paola1a 22:35, 21 lut 2016

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 354
A Falstaffa chcesz sadzić przed miskantem czy za nim................bo ja to aż trzy sztuki zamówiłam
____________________
Prostokątna rabata
Konstancja30 22:40, 21 lut 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Madzenka napisał(a)
Z Darceya nie rezygnuj, boski jest jak u Austin

A Golden w donicach posadzisz? Ona terminatorka ma u mnie nawet 2 M pędy


Madżenka przecież ja o panu Darcym zamarzyłam po wyczytaniu wrocławskich nad nim zachwytów ...
a Golden ma mieć 2 m ... wyczytałam u Ciebie o jej zacności a i owszem ... istnieje możliwość wkopania pod taras wielkiego pojemnika z dobrą ziemią ... zaleta wysokiego i pustego pod dechami tarasu ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:41, 21 lut 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
paola1a napisał(a)
A Falstaffa chcesz sadzić przed miskantem czy za nim................bo ja to aż trzy sztuki zamówiłam


mam możliwość i przed i za ... zamówiłam dwie sztuki ale gdybym dała z obu stron to przydałyby sie 4 ... musze nad tym jeszcze pomysleć
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ana_art 22:49, 21 lut 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Konstancja30 napisał(a)


Madżenka przecież ja o panu Darcym zamarzyłam po wyczytaniu wrocławskich nad nim zachwytów ...
a Golden ma mieć 2 m ... wyczytałam u Ciebie o jej zacności a i owszem ... istnieje możliwość wkopania pod taras wielkiego pojemnika z dobrą ziemią ... zaleta wysokiego i pustego pod dechami tarasu ...
u mnie też baty sięgają pergoli czyli ok 2,20
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 20:35, 24 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
No i gdzie aktualizacja się zapytowuję?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 21:37, 24 mar 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Madżenka to w setkach postów do zrobienia ... a gdzie wnioski ??? ... chyba dopiero poświątecznie pławiąc się w nicnierobieniu na urlopie w Hamburgu dojdzie do publikacji ...

aktualnie "cośniecoś" fiem bo przeczytałam "telesebuś" ... Sebek już dawno miałam podejrzenia, że z tą ścisłą ścieżką nauki to u Ciebie coś nie w punkt ... brawo !!!

wiem też, że oczywistą oczywistością jest powrót do spotkań ogrodowiskowych ... do wielopoziomowych dyskusji forumowych ... ... ochhhhhhhhh jooooooooooo
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Sebek 00:02, 25 mar 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Iza! Gadzie zatracony! Miło Cię widzieć - wreszcie

Jak się ogarnę (czy to w ogóle kiedys nastąpi?) to być może powstanie druga część telesebusia (słototffórstwo jak zwykle na najwyższym poziomie!) Co do mojej ścieżki edukacji to chyba się nie pomyliłem - choć w tym semestrze mam jakieś społeczno-kulturowe uwarunkowania gospodarki przestrzennej - a do tego drugi raz będę pisać artykuł do gazetki uczelnianej Jak chcesz to Ci podeślę linka do pierwszej - może za powiększanie grona odbiorców dostanę coś od koła -długopis np.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Margarete 02:22, 25 mar 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Iza jest....no, może była...przeleciała jak meteor...a to trafiłam . Pozdrawiam świątecznie!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies