Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

JoannA 11:30, 05 sty 2015


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Rzeczywiście zimy u Ciebie nie widać. A ogród po zmianach prezentuje się rewelacyjnie.
Wszystkiego dobego w Nowym Roku Tessiu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
zawitka 11:37, 05 sty 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Tessi--- również samych super wrażeń i przeżyć Wam życzę .Mnie nosi faktycznie ale dziś słoneczko idę zaraz targać łóżko do piwnicy i będę go skrobać do malowania na biało ,jak nie moge skrobać w ogrodzie Buziole a obrazy czekają i ja czekam i zapraszam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
WilczaGora 12:03, 05 sty 2015


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
wpadam z rewizytą i zachwytów nie mogę uspokoić...będę teraz wędrować po Twoich włościach...
macham z Wilczej
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Urszulla 12:18, 05 sty 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Witaj w Nowy Roku, rzadko zaglądam to prawda, ale zawsze miło podobały mi się te zadołowane donice taki swojski przechowalnik,też nie lubię jak się coś marnuje, a jak samo padnie śmiercią naturalną nie płaczę
pokazałaś też wiele rozwiązań gospodarczych które mi się podobają
ozdrawiam, niech Ci wszystko rośnie szybko w tym 2015
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Tess 12:47, 05 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Dorota123 napisał(a)
Ogród wygląda pięknie, tuja śmieci, ale taka już jej uroda, coś musi robić za tło. Pięknie dobrałaś nasadzenia, mimo iż jest zima nie czuje się tego. Ogród wygląda jakby to był co najmniej marzec.

Tuje nie śmieciły dotąd aż tak. Myślę, że przyczynił się do tego bardzo suchy rok - widać było już latem, jak robią się zółte od środka.
Ale pomimo tej ich wady zostaną u mnie, bo to jedyne moje drzewa w ogrodzie.
Ogród wiele zyskał po posadzeniu wielu gatunków roślin zimozielonych. I pomyśleć, że jeszcze niedawno ich wcale nie miałam (ba, jak teraz o tym myslę, to przecież ja przecież nic prawie w ogrodzie nie miałam, oprócz trawnika i tuj).

Kasya napisał(a)
Pozdrawiam w nowym roku

Oj mi tez wylażą krokusy co z nimi będzie ?

Sliczne to ogromniste placzące drzewko, czy to cyprysik ?


Zamierzam krokusy przykryć stroiszem z choinki, którą po Trzech Królach rozbiorę.
A Płaczący Choinek to cyprysik nutkajski Pendula.

as226 napisał(a)


Witam ogród wygląda, jak początek wiosny Cebulowe i mi wychodzą, rośliny głupieją, takie temperatury w styczniu. U nas strasznie wieje wczoraj i dziś. Tuje Teresko na nóżce to Twója produkcja, tak? Dobrze wyglądają Ci powiem. Wszystko pięknie przyozdobione. Korzystając z okazji wszystkiego najlepszego na Nowy Rok 2015 r. i aby omijały Cię wszelkie problemy. Gorąco pozdrawiam

Tuje na nóżce sa made in Tess Nieźle rzeczywiście już wyglądają, biorąc pod uwagę że dopiero w minionym sezonie (chyba, bo ten czas tak leci) stały się kulkopodobne. Pomysł zgapiłam od Agentki.
Kokardki wprowadzają fajny świąteczny klimat, choć moje są takie sobie, bo nie miałam czasu i głowy, by kupić ładną wstążkę. Zawiązałam to, co miałam w "przydasiach". Na kolejne święta obiecuję sobie kupić coś ładnego.

Juzia_G napisał(a)
Ale masz wszystko dopracowane w ogrodzie...fiufiu.
Teraz tylko patrzeć jak rośnie!


Juzia, "dopracowane"??? Mam wielgachną listę co muszę zmienić i poprawić wiosną Z patrzenia nici, rękawy trzeba zakasać

Bogda napisał(a)

Widzę, ze wiosna zawitała do gąszczu Tessowego?buziaki z Nowym 15tym

Przedwcześnie zawitała. Świetnie wyglądasz, Bogda

leon60 napisał(a)

Ogród jak na tą porę roku prezentuje się doskonale !
Z jakiego cisu powstały te słodkie kuleczki ?

Zasługa zimozielonych. Kulki zrobiłam (w zasadzie powinnam napisać "robię") z cisa hilli. Ma piękną barwę. chyba najładniejszą wśród cisów.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 12:57, 05 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Viola napisał(a)
I bukszpany jakie zielone, okazy zdrowia, zima im nie straszna

I niech tak zostanie, Violu. W ub. roku jedna kulka mi zachorowała, mam nadzieję, że na tym koniec.

ewa004 napisał(a)
Tesiulka przyszłam Ci powiedzieć że się nie gniewam

Twoje latarenki tez widzę że w strasznym stanie ,będziesz je malowała ?


wiedziałam, że się gniewać nie będziesz
Latarenki rdzewieją, ale jeszcze nie wiem, czy i kiedy będę je malować. Zobaczę, co dziewczyny wymyślą ze swoimi, będę zgapiać
Moje mnie nie denerwują - trudno, stało się. Ale kupiłam je też dla siostry i dałam jej w prezencie i tak mi głupio, bo tak się cieszyła z nich, a teraz ma kłopot i marny efekt

lojalna_ napisał(a)
Trawki masz boskie wszelakie wszystko sie super rozrosło i ta zielen moja ulubiona


Moja też. Wiosną ma być jeszcze ładniejsza. Ale ciiii... czekamy do wiosny.

monteverde napisał(a)

Wygląda wszystko jakby była jesieńpozdrówka

No nie wszystko. Jesienią hacone lepiej wyglądała.
Tak się jej teraz przyglądam i widzę, jak brzydko wygląda taka sucha.
Czy ścinacie hakone jesienią? Czy lepiej poczekać do wiosny?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Kindzia 13:09, 05 sty 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Tesiunia u Was nie sypie??? Teraz w Zabrzu jestem, jak tak dalej poszaleje, to do Pszczyny saniami pojadę...

Buziole
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Tess 13:14, 05 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
guadalahara napisał(a)

To moje ulubione zdjęcie. Wspaniałe!

Dziękuję, Agnieszko Cisowa obwódka jest mojej produkcji, ze ścinków po cięciu. A stipę mam od Toszki, cudownej Dziewczyny o Wielkim Sercu.

JoannA napisał(a)
Rzeczywiście zimy u Ciebie nie widać. A ogród po zmianach prezentuje się rewelacyjnie.
Wszystkiego dobego w Nowym Roku Tessiu


Oj co Wy wszyscy, że nie widać? Widać - buro i szaro. Czasem mój ogród i mnie się podoba. Czasem

zawitka napisał(a)
Tessi--- również samych super wrażeń i przeżyć Wam życzę .Mnie nosi faktycznie ale dziś słoneczko idę zaraz targać łóżko do piwnicy i będę go skrobać do malowania na biało ,jak nie moge skrobać w ogrodzie Buziole a obrazy czekają i ja czekam i zapraszam

O, też się za malowanie mebli zabierasz? Kasia z Makowego zamieniła się czasowo z ogrodnika na malarza meblowego. Na śmierć zapomniałam o obrazach! Musimy to jakoś zorganizować, pomyślę.

WilczaGora napisał(a)
wpadam z rewizytą i zachwytów nie mogę uspokoić...będę teraz wędrować po Twoich włościach...
macham z Wilczej


Do spacerów zapraszam, ogród otwarty także pod nieobecność gospodyni.
Ale z tymi zachwytami to przesadziłaś, Wilczyco

Urszulla napisał(a)
Witaj w Nowy Roku, rzadko zaglądam to prawda, ale zawsze miło podobały mi się te zadołowane donice taki swojski przechowalnik,też nie lubię jak się coś marnuje, a jak samo padnie śmiercią naturalną nie płaczę
pokazałaś też wiele rozwiązań gospodarczych które mi się podobają
ozdrawiam, niech Ci wszystko rośnie szybko w tym 2015

Ula, czasu nie wystarcza, ja też tak mam - rzadko zaglądam do siebie, więc cóż mówić o innych?
Te donice mnie kiedyś wykończą, ale nie umiem niczego wyrzucać. Możemy sobie rękę podac
Dzięki, że zauważyłaś moje nowe urządzenia gospodarcze. Jestem z nich zadowolona, choć estetycznie to nie jest jeszcze na takim poziomie, jkiego oczekiwałam.
Ale drewutnia powstała pod wpływem chwili, kiedy musieliśmy gdzieś na szybko drewno umieścić. Malować będziemy wiosną. Liczę też na ekran z bluszczu na tej potwornej ścianie. Kiedyś marzyłam tam o lustrze, ale sąsiad nawet na wiatę zieje ogniem, która nawet nie dotyka jego muru, więc za lustro penie by nas zlinczował

Serdecznie dziękuję gremialnie wszystkim za życzenia

I jeszcze raz: dla wszystkich wszystkiego dobrego w 2015 roku
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 13:16, 05 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Kindzia napisał(a)
Tesiunia u Was nie sypie??? Teraz w Zabrzu jestem, jak tak dalej poszaleje, to do Pszczyny saniami pojadę...

Buziole

Nie sypie. Ani ciut, ciut. Piękne błękitne niebo i słońce.
Zazdroszczę Ci tego śniegu.
Ale niech pada na ogrody, na drogi nie
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Kindzia 13:23, 05 sty 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Tess napisał(a)

Nie sypie. Ani ciut, ciut. Piękne błękitne niebo i słońce.
Zazdroszczę Ci tego śniegu.
Ale niech pada na ogrody, na drogi nie

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies