Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Agania 21:35, 20 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bożenko jak się nazywa azalia, ta pomarańczowa, taaka duża, przy dopiero rozkwitającym fioleltowym rodku?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kasik 21:45, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Bożenko -myślę, że już nie masz co wątpić w powodzenie nagrania. Tyle wpisów- tak ciepłych -świadczy sama. I to nie jest tak, że oglądaliśmy program z ogrodu osoby, którą znamy, to był program który oglądało się jednym tchem. Jeszcze żaden odcinek nie był dla nas tak krótki, żaden nie wywołał tyle wzruszenia. I tak jak już tu napisano -chciałabym i ja móc po latach powiedzieć z takim rozrzewnieniem na twarzy, że to co tworzę daje mi tak ogromne szczęście.

Pozdrawiam.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Bogdzia 21:54, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Agania napisał(a)
Bożenko jak się nazywa azalia, ta pomarańczowa, taaka duża, przy dopiero rozkwitającym fioleltowym rodku?


O tą chyba chodzi

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:55, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasik napisał(a)
Bożenko -myślę, że już nie masz co wątpić w powodzenie nagrania. Tyle wpisów- tak ciepłych -świadczy sama. I to nie jest tak, że oglądaliśmy program z ogrodu osoby, którą znamy, to był program który oglądało się jednym tchem. Jeszcze żaden odcinek nie był dla nas tak krótki, żaden nie wywołał tyle wzruszenia. I tak jak już tu napisano -chciałabym i ja móc po latach powiedzieć z takim rozrzewnieniem na twarzy, że to co tworzę daje mi tak ogromne szczęście.

Pozdrawiam.


Dzieki Kasiu , chyba wszyscy tu myślimy podobnie ze ogród to szczęście i miejsce gdzie lubimy byc najbardziej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:56, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
annawu napisał(a)
Bożenko oglądałam...piękny, cudny ogród i sympatycznych jego gospodarzy. i razem z Tobą cieszę się, że jesteś bardzo szczęśliwa.... zasyłam gorące buziaki


Aniu dzieki , bardzo mnie ucieszył fakt że oglądałaś. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:57, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mariusz napisał(a)
Film jest uwieńczeniem Twojej pasji, życia ... ogląda się go z przyjemnością ... 100 pytań od córek, a ja tata z dumą pokazuję im prezent jaki od Ciebie dostałem - królewskiego rododendrona.

Miłego wieczoru


Mam nadzieje ze bedzie najpiekniejszy ze wszystkich.Pozdrawiam całą Rodzine.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:01, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Welka napisał(a)
Bogdziu kochana, musiałam dziś tu wejść.
Odcinek oglądałam 3 razy, pierwsze dwa tylko z obrazem, bo w świątecznym hałasie nic nie usłyszałam, dopiero wieczorem wsłuchiwałam się w każde Wasze słowo, każde wypowiedziane zdanie. Jestem zachwycona, obdzwoniłam najbliższych, ze dziś cudo w programie i wiem, że się nie zawiedli. Zrobię wszystko, żeby do Was w maju przyjechać.
A najbardziej cieszy mnie chyba Twoje zdanie, że JESTEŚ SZCZĘŚLIWA, bo to naprawdę było widać
Buziaki dla Was obojga


Tyle osób pisze o tych moich słowach , ja w moim ogrodzie jestem naprawde szczęśliwa, to szczera prawda, jak nie cieszyc sie z kwiatów , zieleni , ptaków , motyli i innych stworzeń które zachwycaja i zaciekawiają?A maj już niedługo.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:03, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Bozenko Krysiu , nie bede sie powtarzac bo wiele juz powiedziałam , dzięki .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
mira 22:04, 20 kwi 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Och ja jeszcze nie oglądałam i na razie nie mam szans ale od jutra oglądnę wszystkie powtórki i już doczekać się nie mogę - ale miałaś świąteczną niespodziankę i Rodzinka

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
annawu 22:24, 20 kwi 2014


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Bogdzia napisał(a)


Aniu dzieki , bardzo mnie ucieszył fakt że oglądałaś. Buziaki.


Nie darowała bym sobie, żeby ten odcinek z Twoim królestwem przegapić
A ja swój ogród traktuję jak lek na wszystkie niepowodzenia i cierpienia życiowe, wyciszam się w nim, zapominam o codziennych sprawach i mogła bym w nim ryć od rana do wieczora bez spżywania jakich kolwiek posiłków no tylko żeby te stare kości na to pozwoliły
____________________
Ania - W gródku Ani
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies