Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 20:44, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Konstancja30 napisał(a)
Bożenko obejrzeliśmy ... obejrzeliśmy z Adasiem ... z zapartym tchem i przy użyciu opcji cofaj ... by obejrzeć dłużej ... ... więcej i lepiej zapamiętać ...
ekipie Mai wcale się nie dziwię, ja też realizowałabym ten program i realizowałbym aby móc tam z Wami pobyć i delektować się pięknem ogrodu a nade wszystko ciepłem i mądrością życiową przemiłych gospodarzy ...
to jedna z nielicznych realizacji, po której w pamięci zostaje nie ogród - choć on zasługuje na pamięć oj zasługuje - a to coś co przez bezduszny wydawałoby się ekran tv bije od wspaniałej pary ... dwojga ludzi, których pasja, mądrość i skromność tak mimo woli emanuje i pozostaje w naszej pamięci ...

Bożenko tak pięknie opowiedziałaś o tym czym jest dla Ciebie ten ogród i szczęście w życiu ... ... tak lekko i tak naturalnie, że choć ta kolorowa jesienią ściana bukowego lasu, te szalejące barwą i dostojeństwem rododendrony, wreszcie cały ten kawałek ziemi ... wszystko to razem jest tak oszałamiająco piękne ... ja zapamiętałam Ciebie i to co powiedziałaś ... bo to było takie Twoje ... takie prawdziwe i ... no cóż każda z nas gdzieś, w którymś momencie życia chciałaby takie coś móc powiedzieć

a ja ... Adaś ... szczęśliwi jesteśmy, ze tak wspaniałą kobietę znamy ... i wiesz ... z pełną odpowiedzialnością wiemy, ze jesteśmy też dumni ... bardzo dumni, że nasze losy potoczyły się, że mały zielony przypadek sprawił, że spotkaliśmy się ...

wielkie brawa i gratulacje ...


Izo, Adasiu dzięki serdeczne , buziaki śle.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
kaisog1 20:48, 20 kwi 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Własnie skończyłam oglądać Cudownie "chodzi" się po Waszym ogrodzie Bożenko! Twoje "okno na świat" to coś przepięknego! Żaden malarz nie potrafiłby namalować czegoś równie pięknego. Widać w tym ogrodzie całe mnóstwo miłości do roślin, natury i zwierzaków.
Pięknie opowiadałaś o ogrodzie i z jak wielką pasją! Uważam, że wypadliście super naturalnie Jeżeli była jakas trema to ja tego absolutnie nie odczułam

Macham!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Bogdzia 20:48, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)
Bogdziu...co mogę dodać jeszcze...chyba wszystko zostało powiedziane. Mój M najpierw nie kojarzył, że to ta Bogdzia, która wkleiła swoje zdjęcie przy Alfredzie, jak chciałam między swoimi rh coś dosadzać, to ta Bogdzia, która mi Haagę poleciła, to ta Bogdzia która ratowała mojego żółtaska od fyto..., to ta Bogdzia, do której się wybieramy w maju
Bogdziu superowo wyszło, nie wiem dlaczego się denerwowałaś. Piękny odcinek, prezent świąteczny dla nas!!!


Na rh przyjechali za wczesnie bo mało jeszcze kwitło choc pora była bardzo dobra ale spóźniona wiosna w tamtym roku opóźnila kwitnienie, na jesień przjechali troche za późno bo już sie kończyła , a na wiosne w tym roku też przyjechali za wczesnie bo u mnie wiosna bardzo późna i tak sobie ponarzekam....
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:53, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
EwaG napisał(a)
Gratulacje. piękny program. Najbardziej zauroczył mnie zakątek przy oczku wodnym.
Bociek przytoczyła Twoje słowa "Mam ogród i czuję,że żyje. Nareszcie czuje, ze żyje." Przejęły mnie trochę grozą. Szczególnie ten wyraz "nareszcie". Uświadomił mi, że nie trzeba marzeń, także marzeń o ogrodzie, odkładać na potem.
Pozdrawiam


Całe zycie miałam bardzo wypełnione troska o innych co wiazało sie z moim zawodem i tym że byłam najstarsza w rodzinie. Teraz żyję głównie dla siebie pewnie dlatego ze juz sił nie starcza na inne sprawy ale ciesze sie ze mi to zostało dane , nie wszystkim jest to dane by pożyc dla siebie i zrobic to o czym całe zycie marzyli.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:55, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
kaisog1 napisał(a)
Własnie skończyłam oglądać Cudownie "chodzi" się po Waszym ogrodzie Bożenko! Twoje "okno na świat" to coś przepięknego! Żaden malarz nie potrafiłby namalować czegoś równie pięknego. Widać w tym ogrodzie całe mnóstwo miłości do roślin, natury i zwierzaków.
Pięknie opowiadałaś o ogrodzie i z jak wielką pasją! Uważam, że wypadliście super naturalnie Jeżeli była jakas trema to ja tego absolutnie nie odczułam

Macham!


Trema była tak wielka że po nagraniu czułam ból w szczękach, głupie ale prawdziwe.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
annawu 21:10, 20 kwi 2014


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Bożenko oglądałam...piękny, cudny ogród i sympatycznych jego gospodarzy. i razem z Tobą cieszę się, że jesteś bardzo szczęśliwa.... zasyłam gorące buziaki
____________________
Ania - W gródku Ani
Mariusz 21:17, 20 kwi 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Film jest uwieńczeniem Twojej pasji, życia ... ogląda się go z przyjemnością ... 100 pytań od córek, a ja tata z dumą pokazuję im prezent jaki od Ciebie dostałem - królewskiego rododendrona.

Miłego wieczoru
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Welka 21:25, 20 kwi 2014


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Bogdziu kochana, musiałam dziś tu wejść.
Odcinek oglądałam 3 razy, pierwsze dwa tylko z obrazem, bo w świątecznym hałasie nic nie usłyszałam, dopiero wieczorem wsłuchiwałam się w każde Wasze słowo, każde wypowiedziane zdanie. Jestem zachwycona, obdzwoniłam najbliższych, ze dziś cudo w programie i wiem, że się nie zawiedli. Zrobię wszystko, żeby do Was w maju przyjechać.
A najbardziej cieszy mnie chyba Twoje zdanie, że JESTEŚ SZCZĘŚLIWA, bo to naprawdę było widać
Buziaki dla Was obojga
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
EPODLAS 21:30, 20 kwi 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Bogdziu, obejrzałam program, ogród cudowny, ale najbardziej podobały mi się twoje końcowe słowa, że jesteś szczęśliwą osobą. W świecie gdzie ludzie ciągle narzekają, stale mają czegoś za mało, to naprawdę coś wyjątkowego. I tak trzymać. Dużo zdrowia życzę.
____________________
Mój ogród
Krys 21:32, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bożenko oczywiście obejrzałam odcinek Mai z przepięknego ogrodu,Byliście cudowni,natrualni i pieknie opowiadaliście o tworzeniu cudownego ogrodu rodzinę całą obudziłam na oglądanie i wspomniałam ,że tydzień temu spotkałam się z głównymi bohaterami odcinka i nowo zakupione rh mam osobiści wybrane przez Bożenkę
Radosnych Świąt
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies