Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Mala_Mi 16:28, 21 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Obejrzałam jeszcze raz... pięknie
Mama dzwoniła zachwycona po obejrzeniu Kazała mi to przekazać Tobie.. co czynię
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kasik 17:13, 21 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
I moja mama składa gratulacje. - mówi do mnie "tylko nie zapomnij"
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
weronika77 17:51, 21 kwi 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Nasze gratulacje i podziękowania za "Piękny film o ogrodzie i iego niezwykłych właścicielach".
Z wielkim oczekiwaniem, jak na najlepszy film, zasiedliśmy w świąteczny poranek przed Tv.
Mój M posumował, muszę dosadzić rododendronów, dla 4 już wymyśliłem miejsce. Po południu pokazał film gościom. Jest wiele amatorów oglądania jeszcze raz, i jeszcze, (nie licząc nas) dlatego proszę Bogdziu byś w podpisie dodała łatwy dostęp, link dla wszystkich do Waszego ogrodu w Tv.
Piszesz, że ogród jest dla Was i dla wybranych, a my do tych szczęśliwców należymy. Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłam ten ogród na Ogrodowisku i zamarzyłam by go zobaczyć na żywo, bo był taki, że od razu mówił o jego niezwykłych właścicielach. Jesteśmy szczęśliwi, że byliśmy, widzieliśmy, a że spotkanie było jak przyjęcie weselne w piękny, słoneczny dzień, to co najmniej 40 osób pamiętać i wspominać będzie tamten 19.05.2012r. A ile było jeszcze wybranych na następnych spotkaniach...Wiemy, że trudno policzyć. Dobre serce, gościnność, mądrość, wartości człowieka cenne, do znalezienia rzadkie w aktualnym świecie, my mieliśmy radość znaleźć w Was. Szacunek wielki,
A teraz temat parasolka, rzecz w deszcz konieczna. Patrząc na operatorów przypomniałam sobie koleżankę, która wróciła z USA i przyszła do pracy w takiej nowoczesnej parasolce umieszczonej na głowie za pomocą gumki i "antenek" podtrzymujących. (W Tv powinni też mieć takie amerykańskie, cha, cha...) Należała do osób odważnych, dowcipnych, nie ważne dla niej były opinie ludzkie, ale rozsądek i wygoda. Jak wiele ludzi robi dziś niemądre rzeczy "pod innych ludzi"...Moda, brak odwagi, własnego zdania i stylu? Nie dotyczy to jednak Ciebie, i za to Cię cenimy, nasza kochana Bogdziu z Rododendronowego. I jak nie jestem wylewna, to buziaków do naszych podziękowań przesyłam dużo, dużo...

Dodam jeszcze, że o Tobie i Twoim ogrodzie to należałby się nam długi film. O nenufarach, goryczkach, ptaszkach, jaszczurkach, a Twoje gify?
Bogdziu, dzisiaj nad naszym domem przeleciało 12 bocianów z głośnym klekotem, a my i nasi goście siedzieliśmy właśnie na tarasie, delektując się piwem "własnej roboty mojego M", i stwierdzając jednogłośnie, że 12 bocianów naraz widzimy pierwszy raz w życiu, (co za zlot bociani, wiesz?).
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
alinak 18:16, 21 kwi 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Uffff ...Bożenko ja jak zwykle na końcu z ochami wpadam , ale nie lubię tłoku ...to co rzuciło mi się w oczy to własnie że pokazujesz ogród w wspaniałym świetle a w odcinku tego mi brakowało dla podkreślenia efektu kwitnienia RH -dobrego słońca . ale ty swoim naturalnym uśmiechem i dobrym humorem nadrobiłaś wszystkie braki ....pozdrawiam świątecznie ..choć ja już na kompie ..więc niejako po świętach jestem ..
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Sebek 18:22, 21 kwi 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jeszcze ja, jeszcze ja!!! Bogdziu - gratuluję - po pierwsze w ogóle nie odczułem Twojego stresu, ale ciepło, skromność i pozytywne fluidy, które płynęły do mnie z ekranu. Może Ty nie jesteś dumna, ale ja jestem, że Cię znam Poczytaj również komentarze pod odcinkiem Sebuśkam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
pawel_snopek 19:21, 21 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Piękny ogród, piękne rośliny wszystko jest piękne Oczywiście oglądałem w tv Gratulacje
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Bogdzia 19:39, 21 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wróciłam z goszczenia sie i zamarłam ile tu wpisów i o jakiej treści. Brak mi słów by Wam podziękowac. Nie wiem co napisac. Czuje się jak podczas nagrania , myśli placza mi się po głowie i nie znajduje odpowiednich słów by podziękowac. Dziekuje Wszystkim serdecznie, miło mi że obejrzeliście i ze do mnie piszecie. Ten odcinek mógłby byc lepszy gdyby był kręcony w bardziej sprzyjających warunkach pogodowych i gdyby rh chciały sie na czas rozwinac . Dobra przyznam się żal mi ze nie był krecony w bardziej sprzyjająym czasie. Mimo to jesteście kochani bo nie szczedzicie mi pochwał czasem tak wielkich że nie umiem nic na Wasze słowa odpowiedziec a wiem przecież że z naszej strony sporo było niedociągnięc. Dziękuję , dziękuję , dziekuje . Buziaki dla Wszystkich.

PS serdeczne pozdrowienia dla Waszych Rodzin i Znajomych którzy też oglądali program Mai z mojego ogrodu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:45, 21 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ewa004 napisał(a)
Spodziewałam się że będzie dużo do nadrobienia ale aż tyle
Bogdziu, jesteście oboje z mężem bardzo ciepłymi, i serdecznymi osobami w przepięknym, ogrodzie - Serdeczne gratulacje, wypadło wspaniale

Jeden rh swoim kolorem szczególnie wpadł mi w oko
Jak jest Twoje ujecie z Mają jak siedzicie na ławeczce ,taki intensywnie różowy
Jak wiesz o który mi chodzi to napisz jaki ,a jak nie wiesz to znajdę ujęcie .

Pozdrawiam i życzę przyjemnego drugiego dnia Świąt


To Old Port, on jest buraczkowy ale na filmie faktycznie wyszedł intensywnie różowy.







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:47, 21 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margolka napisał(a)


Tak sie cieszę, ze ci sie to udało Dla mnie twoje słowa, to nie tylko słowa... Znałam kogos, kto miał podobne marzenia, ale odszedł, kiedy już miał zacząć życ dla siebie Dlatego tak dobrze wiedziec, ze niektórym udaje sie realizowac marzenia. A moze spełni sie jeszcze to o powiększeniu ogrodu? Tego ci z całego serca życzę


Już sie nie spełni , nie ma co za dużo od życia wymagac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:49, 21 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Obejrzałam jeszcze raz... pięknie
Mama dzwoniła zachwycona po obejrzeniu Kazała mi to przekazać Tobie.. co czynię


Ania serdecznie pozdrawiam Mamę, miło było Ją poznac.Dziekuje za miłe słowa.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies