Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Mala_Mi 22:31, 20 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bożena... nie umiem tak pięknie pisać jak dziewczyny.... ale program był naprawdę udany.. i nie wiem czy widziałam ładniejszy ogród niż Wasz... też czuję niedosyt.. bo wiem, że mogłoby być więcej i w piękniejszym okresie.. ale nawet w okresie który nie był szczytem formy pokazano coś pięknego. Naturalnego i wypadłaś z M rewelacyjnie. Ale ja sie temu nie dziwię, bo miałam okazję poznać was osobiście i dwa razy być w waszym ogrodzie. i będę 3 raz... i mam nadzieję, że nie będzie to ostatni raz .. Byłam w marcu gdy jest to czas najgorszy dla ogrodu... i wróciłam rozłożona na łopatki.. i to bez próby walki.... ogród masz cudowny... ale to chyba połączanie tej miłości do ogrodu i dobrego wyczucia co i jak posadzić.. i te drzewa.. miłość M.. w połączeniu z Twoja miłością do rh daje taki niesamowity efekt. Twój ogród można pokazywać co 2 tygodnie.. i ciągle czymś zaskoczy.. bo to żywy twór .. któy sie zmienia w czasie.
I świerk inversa... i te byliny .. po prostu bajka ... Jestem dumna, że mogłam Was poznać osobiście i spacerować po tym ogrodzie.. i każda pora roku u Ciebie jest cudna.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
TeresaSz 22:40, 20 kwi 2014


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Witam się w tym wątku po raz pierwszy, z wielką przyjemnością obejrzałam ten odcinek Mai. Przepiękny, ogromny ogród i przesymapatyczni właściciele. Mówiłaś Bożenko, że chciałaś mieć jeszcze większy ogród, to napisz proszę jaka powierzchnia by Cię zadowoliła ?
____________________
Ogród ze skarpą
ewsyg 22:47, 20 kwi 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Bożenko, bardzo się cieszę, że Maja zawitała do Ciebie. Szkoda, że tak krótko i że w jednym odcinku można pokazać tak mało. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam Twój ogród na zdjęciach tutaj na Ogrodowisku to od razu pomyślałam, że fajnie by było gdyby Maja do Ciebie zawitała, Dziękuję Wam kobietki za te dzisiejsze przeżycia. Zapewne nie raz obejrzę ten odcinek. Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
BasiK 22:48, 20 kwi 2014

Dołączył: 07 sie 2012
Posty: 16
Ja również oglądałam z rodziną program o "ogrodzie pod lasem", zachwytom nie było końca. Dotychczas myślałam, że taaakie okazy i taką ich rozmaitość można zobaczyć jedynie w wyspecjalizowanych szkółkach.
Wyszukałam opis programu ze względu na bardzo istotne wskazówki dotyczące pielęgnacji rododendronów -> -> Rododendronowe królestwo i znalazłam spis rododendronów polecanych przez Ciebie Bożenko, a tego mi w programie brakowało.
Serdecznie gratuluję i pozdrawiam
aldonaz 22:50, 20 kwi 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Bożenko, ale niespodzianka w święta! Włączam TVN Meteo o 17 siedząc u rodziców, a tu ukazuje się Twój cudowny ogród. Rodzice zachwyceni, a ja byłam taka dumna, ze mogłam w nim być i poznać Was osobiście. Wypadliście z mężem znakomicie, a co najważniejsze emanuje z Was takie ciepło i serdeczność. A Twoje słowa na zakończenie najlepszym podsumowaniem całego programu. Gratuluję Wam obojgu!
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
jotka 23:55, 20 kwi 2014


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Bogdziu, Władku, obejrzalam kolejny raz odcinek "Mai ...", wróciły cudowne wspomnienia spotkania sprzed prawie 2 lat
Jeszcze raz dziękuję za możliwość poznania Was osobiście, bycia w Waszym rododendrowym krolestwie, umożliwienia tym samym poznania w realu tylu pasjonatów ogrodów, ...
Życzymy Wam czerpania radości z ogrodu przez dlugie, dlugie lata
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Margarete 00:59, 21 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bożenko - wyszło wszystko super ! ja też z całą rodzina dzis 3 razy oglądałam program "Maja w ogrodzie" z Waszym udziałem, najpierw rano sama, ale spóźniłam sie bo nastawiłam co prawda budzik ale nie wiedziałam że dzis program bedzie wczesniej niz zwykle, potem około godz 9 ale w tym czasie trwały ostatnie przygotowania do śniadania wielkanocmego, schodzili sie moi goscie, biegała wnusia więc gwar i rwetest nie pozwolił mi wsłuchac sie i spokojnie poogladać. Dopiero po godz. 20 na luziku z synem, synową i mamą obejrzelismy progrm dokładnie. Moje koleżanki z pracy tez ogladały i bratowa. Wszyscy mamy takie samoi zdanie - ogród boski ale własciciele jeszacze wspanialsi. Cała relacja z wizyty u Was wypadła super, twój wiersz, twój usmiech, twoja naturalność, twój sympatyczny mąż i wreszcie twój cudowny ogród... o widoku z okna juz nawet nie wspomne....wszystko to razem dało fantastyczny efekt. Kolory w twoim ogrodzie upajające i wiosną i jesienią, wy naturalni, swobodni, dowcipni, same atuty.
Cieszę sie że mogłam byc w twoim ogrodzie i sama widziec te cuda, no i że znam Was oboje osobiście.
Gratuluję i programu i ogrodu i przede wszystkim tego co o nim na końcu powiedziałaś......

p.s. i jeszcze tylko ci napisze Bożenko,że niektóre ujęcia kamery, szczególnie te nad oczkiem wodnym to Tobie wychodzą lepiej niz tym operatorom z programu, mam w pamięci twoje foty znad oczka i troche zawiodłam sie że operator z TV nie umiał tego pokazac tak jak ty to nam pokazujesz....
Dobrze ża mamy ciebie tu na O. !!!!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 01:00, 21 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No i zapomniałam....... eszcze spóźnione ale nie mniejszczere najlepsze życzenia świąteczne.........wesołych Świąt !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
hanka_andrus 06:59, 21 kwi 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bożenko, do tych pochwał, co przede mną wstawiono na wątek, dołączam się, ale przede wszystkim dziękuję, że mogłam odwiedzić Was w Waszym królestwie. I nawet brak kwitnień w tym okresie nie był przeszkodą, żeby zobaczyć cudowny ogród z sercem i duszą właścicieli. Bo nie da się ukryć, wiele
włożono tam pracy i serca, a wygląd ogrodu świadczy o cudownym marzeniu zrealizowanym z miłości do drzew i Rh.
Dużo zdrowia na następne sezony, i proszę, nie przesadzajcie już z przesadzaniem.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
popcorn 07:10, 21 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zaglądam i pozdrawiam świątecznie!!!! Małgosia bardzo trafnie podsumowała program Buziam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies