Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Mirka 21:21, 21 kwi 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Bogdziu ja nigdy u ciebie nie pisałam ale twój ogród znam na pamięć stwożyłaś piękne miejsce bardzo urokliwe i godne naśladowania.Pozdrawia cicha wielbicielka Rododendronowego ogrodu
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Bogdzia 21:21, 21 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ana_art napisał(a)
na spokojnie obejrzałam raz jeszcze program Bożenko masz powody być szczęśliwą, naprawdę... po rezurekcji oglądaliśmy Wasz ogród z M i zachwycał się drzewami. Powiedz mi jak nazywa się klon który rośnie w pobliżu domu na brzegu rabaty? a i jeszcze jak się nazywają te jasnoróżowe rh, przy których Twój M ściółkował trawą? Właśnie zmieniłam w myślach jedną z moich rabat na rzecz rh mam marzenie by z okna w salonie mieć widok na rh... nie uda mi się taki widok jak u Was ale taka namiastka byłaby boska...


Miło mi że wracacie do mojego ogrodu. Klon o którego pytasz to Atopurpureum a rh to Percy Wiseman. Ja głosuje za tą rabata.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:23, 21 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mirka napisał(a)
Bogdziu ja nigdy u ciebie nie pisałam ale twój ogród znam na pamięć stwożyłaś piękne miejsce bardzo urokliwe i godne naśladowania.Pozdrawia cicha wielbicielka Rododendronowego ogrodu


Każdy cichy wielbiciel jest mile widziany , wielbicielki teżDzięki za miłe słowa.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:25, 21 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Juzia_G napisał(a)
Bogdziu ja też oglądałam!
Nie wiem co napisać...może tylko, że niepotrzebnie się martwiłaś...wszystko wyszło super! Ogród piękny!
A najbardziej podobała mi się końcówka... i Twoje słowa


Było tu kilka wpisów i dziewczyny wiedza czym sie martwiłam, mogło byc lepiej ale ....jeśli tyle osób chwali to pewnie nie jest źle.Pozdrówka serdeczne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madzenka 21:33, 21 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wpisy pod odcinkiem zachwycające. Wszyscy powtierdzamy, źe takie ogrody chcielibyśmy oglądać w Mai
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ewa 21:39, 21 kwi 2014


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Zachwycona jestem Bogdziu Oglądaliśmy program z zapartym tchem !
Pozdrawiamy Was serdecznie, gratulujemy i życzymy nieustającego poczucia szczęścia
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Mathildis 21:44, 21 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Bogdziu kochana, chociażby świetnie było to wydaje się nam, że zawsze może być lepiej.
Należy się nauczyć cieszyć z tego co jest i nie wymagać zbyt wiele od siebie, pogody, okoliczności...
Program pokazał piękno Twojego ogrodu w danym momencie... oczywiście mamy wszyscy niedosyt, bo z twoim ogrodem jest jak z wiedzą - im więcej się tego nektaru pije tym bardziej się jest spragnionym .
Na szczęście możemy piękno Twojego ogrodu podziwiać częściej niż reszta Polski/świata na Twoim wątku. Ja osobiście cieszę się, że mogłam Ciebie i Twojego męża zobaczyć i zweryfikować moje wyobrażenie o Was i powiem szczerze, że nie spodziewałam się że bije od Was tyle serdeczności. Oczywiście tu na forum jesteś też bardzo życzliwa, ale dopiero sposób zachowania się pokazuję trochę więcej Ciebie...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
AgnieszkaW 21:49, 21 kwi 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Bogdziu, jak chcesz zobaczyć komentarze pod odcinkiem, to w Googlach wpisz Maja w ogrodzie - pokaże się tam też Twój ogród - kliknij, a pod spodem są komentarze do odcinka - warto je przeczytać
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Bogdzia 21:49, 21 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marzena2007 napisał(a)
Wpisy pod odcinkiem zachwycające. Wszyscy powtierdzamy, źe takie ogrody chcielibyśmy oglądać w Mai


Najciekawiej jest jeśli sa różne ogrody, gdyby były jednakowe byłoby nudnie.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:52, 21 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ewa napisał(a)
Zachwycona jestem Bogdziu Oglądaliśmy program z zapartym tchem !
Pozdrawiamy Was serdecznie, gratulujemy i życzymy nieustającego poczucia szczęścia


Ewo może powiedziałam zbyt górnolotnie ale takie drobne szczęścia są najważniejsze w zyciu i trzeba je umiec cenic.Ja w moim ogrodzie takim z niedociągnięciami jestem szczęsliwa , w moim wieku na inne szcześcia nie mam co liczyc. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies