Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

ewsyg 22:52, 21 kwi 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Bożenko, te żółte kwiatuszki u mnie to pragnia syberyjska. Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Mala_Mi 22:59, 21 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia... wiem, wiem sie zdenerwujesz... ale ja oglądam piąty raz ...... i mi mało.... nie mogę sie doczekać maja.. na piechotę a będę
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:02, 21 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
I czym więcej oglądam tym bardziej mi się podoba..... dobra, dobra już nic nie piszę... duma mi pierś rozpiera, że i ja w tym ogrodzie byłam... i że Was znam... i że dzięki tobie też mam oczko i rododendrony i inne roślinki A i M też 2 razy ze mną oglądał.. i budzik nawet na rano ustawił by nie przegapić
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
as226 23:03, 21 kwi 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Witam, gratulacje wystąpienia w Maja w ogrodzie, od razu wiedziałam, że to ogród z Ogrodowiska. Przecudny ogród i przede wszystkim bardzo ciepli i serdeczni z Państwa ludzie. pozdrawiam
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
bartek_luberda 23:24, 21 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Właśnie oglądam i jeszcze nie raz obejrzę Pozdrawiam
____________________
Ogródeczek
Bogdzia 08:12, 22 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anna_g napisał(a)
Bożenko - miałam świąteczną przerwę "medialną" ale Maję przezornie nagrałam, więc dopiero teraz przychodzę napisać choć kilka słów. Choć przecież dokładnie wszystkie zostały już napisane i chcąc nie chcąc muszę je powtórzyć, podpisać się pod wszystkich "obiema ręcami", przytaknąć, potwierdzić Zrobiłaś nam świąteczny prezent Bogdziu Piękny prezent. To, że Twój ogród jest piękny to wiedziałam z Twoich niesamowitych zdjęć, choć teraz łatwiej mi o nim myślę i go sobie wyobrazić... Cudowne jest Twoje "obrazowe okno" - to jest rewelacja - obraz naturą malowany... malowany porami roku, pogodą, porą dnia i nocy... Coś pięknego... Za szybko skończył się ten odcinek - ja mam niedosyt zdecydowany... nawet nie wiem kiedy minął - jak mgnienie oka... Niepotrzebnie się denerwowałaś choć to oczywiście jest zrozumiałe. I powiem Ci jeszcze, że ogród jest piękny i tylko Wy jesteście jeszcze piękniejsi - w swojej pasji, marzeniach i ich realizacji, wzajemnej pomocy, cieple i uśmiechu... Tak to odebrałam. Dziękuję Bożenko za te miłe chwile. Pozdrawiam już poświątecznie i wszystkiego dobrego na każdy dzień powszedni.


Aniu to ja dziekuję serdecznie za Twoje słowa. Miło byc wśród ludzi którzy rozumieją radośc z roślin i kwiatków płynacą, a prezent nie jest ode mnie bo ja bym sie nigdy nie zdecydowała na taki krok , to Szefowa poleciła mój ogród producentce tego programu.Miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:13, 22 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Robertop napisał(a)
Bożenko, wstałem rano, obejrzałem i poszedłem dalej spac, bo położyłem się okolo 3ej w nocy. Nie żałuję W ciągu dnia jeszcze dwa razy GRATULACJE Brak słów, by opisać moje emocje w czasie oglądania


Pewnie gdzieś znów wojażowales, ciekawe gdzie. Bywasz w tak pieknych miejscach że mój ogród przy nich blado wypada.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Pszczelarnia 08:16, 22 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Bogdziu, oglądałąm 3 razy - co w związku z brakiem telewizora graniczy z cudem.
I tak: pięknie pokazany ogród o różnych porach roku wraz ze scenerią lasu. I Wy bardzo swobodni opowiadacie, widać radość na twarzy i pasję. I tę przestrzeń, o której mówisz, że jest ważna, żeby była. Widać ją. Zawarłaś w audycji wszystkie cenne wskazówki o uprawie rododendronów.
Zabrakło mi jednak wymienienia/wypisania (tak jak to nam pokazywałaś na Ogrodowisku) nazw niektórych okazów rododendronów, żebyśmy mogli zobaczyć znane nazwy "na żywo". Pewnie Redakcja uznała, że nazwy nie interesują "statystycznego Kowalskiego".
I perełki zostały pokazane: te małe różaneczniki. Mojemu ojcu i M. najbardziej podobał się fragment o zaznaczaniu granic dla nasadzeń. Ale mnie fragment o przesadzaniu takich dużych okazów (bardzo pomocna informacja).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Bogdzia 08:16, 22 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
barbara_krajewska napisał(a)
Mało jest na tym świecie szczęśliwych ludzi, a jeszcze mniej tych, którzy ot tak, z uśmiechem na twarzy i z pełnym przekonaniem to oświadczają. Do szczęścia droga niełatwa. Osiągnęłaś je, Bogdziu, pracą, uporem, konsekwencją w działaniu i ogromną miłością do przyrody. Życzę Ci, abyś mogła to szczęście czerpać bez ograniczeń i wciąż

I mnie trochę tego szczęścia się dostało, bo Ciebie i ogród Twój poznałam osobiście


Basiu zawsze umiałam się cieszyc małymi radościami , nawet jak mam problemy to zauwazam też drobne przyjemności np płynące z posiadania ogrodu a ogród jest ,,lekiem na całe zło" jak pisze nasza Koleżanka i ma racje.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:21, 22 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pszczelarnia napisał(a)
Bogdziu, oglądałąm 3 razy - co w związku z brakiem telewizora graniczy z cudem.
I tak: pięknie pokazany ogród o różnych porach roku wraz ze scenerią lasu. I Wy bardzo swobodni opowiadacie, widać radość na twarzy i pasję. I tę przestrzeń, o której mówisz, że jest ważna, żeby była. Widać ją. Zawarłaś w audycji wszystkie cenne wskazówki o uprawie rododendronów.
Zabrakło mi jednak wymienienia/wypisania (tak jak to nam pokazywałaś na Ogrodowisku) nazw niektórych okazów rododendronów, żebyśmy mogli zobaczyć znane nazwy "na żywo". Pewnie Redakcja uznała, że nazwy nie interesują "statystycznego Kowalskiego".
I perełki zostały pokazane: te małe różaneczniki. Mojemu ojcu i M. najbardziej podobał się fragment o zaznaczaniu granic dla nasadzeń. Ale mnie fragment o przesadzaniu takich dużych okazów (bardzo pomocna informacja).


Pszczółeczko kochana nie doceniłaś Redakcji tego programu. Na stronie Maja w ogrodzie tvn.pl jest opis tego odcinka i tam sa wymienione rh które polecam , wprawdzie opuszczono jedna wazna grupę rh królewskich ktorą podałam jako grupę nie wymieniajac wszystkich nazw rh ale dużo gatunków wymieniono. Pan P którego znasz bardzo zwraca uwagę na praktyczne wiadomości dużo bardziej niż na sam wygląd ogrodu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies