Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 21:53, 21 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mathildis napisał(a)
Bogdziu kochana, chociażby świetnie było to wydaje się nam, że zawsze może być lepiej.
Należy się nauczyć cieszyć z tego co jest i nie wymagać zbyt wiele od siebie, pogody, okoliczności...
Program pokazał piękno Twojego ogrodu w danym momencie... oczywiście mamy wszyscy niedosyt, bo z twoim ogrodem jest jak z wiedzą - im więcej się tego nektaru pije tym bardziej się jest spragnionym .
Na szczęście możemy piękno Twojego ogrodu podziwiać częściej niż reszta Polski/świata na Twoim wątku. Ja osobiście cieszę się, że mogłam Ciebie i Twojego męża zobaczyć i zweryfikować moje wyobrażenie o Was i powiem szczerze, że nie spodziewałam się że bije od Was tyle serdeczności. Oczywiście tu na forum jesteś też bardzo życzliwa, ale dopiero sposób zachowania się pokazuję trochę więcej Ciebie...


Miło mi jeśli Cię nie zawiodłam . Pozdrówka serdeczne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
bogumila 21:53, 21 kwi 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Piękny prezent na Święta...oglądałam dwa razy i czuję niedosyt.Serdecznie pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Bogdzia 21:55, 21 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgnieszkaW napisał(a)
Bogdziu, jak chcesz zobaczyć komentarze pod odcinkiem, to w Googlach wpisz Maja w ogrodzie - pokaże się tam też Twój ogród - kliknij, a pod spodem są komentarze do odcinka - warto je przeczytać


Agnieszko już czytałam , Sebek wkleił mi linka. Zaskoczyły mnie a najbardziej jeden, jeszcze się uśmiecham.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:56, 21 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
bogumila_bienko napisał(a)
Piękny prezent na Święta...oglądałam dwa razy i czuję niedosyt.Serdecznie pozdrawiam.


Ja dopiero jutro znów obejrzę , nie mialam kiedy a marzę o tym by na spokojnie znów obejrzec.Pozdrawiam równie serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anna_g 22:00, 21 kwi 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Bożenko - miałam świąteczną przerwę "medialną" ale Maję przezornie nagrałam, więc dopiero teraz przychodzę napisać choć kilka słów. Choć przecież dokładnie wszystkie zostały już napisane i chcąc nie chcąc muszę je powtórzyć, podpisać się pod wszystkich "obiema ręcami", przytaknąć, potwierdzić Zrobiłaś nam świąteczny prezent Bogdziu Piękny prezent. To, że Twój ogród jest piękny to wiedziałam z Twoich niesamowitych zdjęć, choć teraz łatwiej mi o nim myślę i go sobie wyobrazić... Cudowne jest Twoje "obrazowe okno" - to jest rewelacja - obraz naturą malowany... malowany porami roku, pogodą, porą dnia i nocy... Coś pięknego... Za szybko skończył się ten odcinek - ja mam niedosyt zdecydowany... nawet nie wiem kiedy minął - jak mgnienie oka... Niepotrzebnie się denerwowałaś choć to oczywiście jest zrozumiałe. I powiem Ci jeszcze, że ogród jest piękny i tylko Wy jesteście jeszcze piękniejsi - w swojej pasji, marzeniach i ich realizacji, wzajemnej pomocy, cieple i uśmiechu... Tak to odebrałam. Dziękuję Bożenko za te miłe chwile. Pozdrawiam już poświątecznie i wszystkiego dobrego na każdy dzień powszedni.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Robertop 22:02, 21 kwi 2014


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Bożenko, wstałem rano, obejrzałem i poszedłem dalej spac, bo położyłem się okolo 3ej w nocy. Nie żałuję W ciągu dnia jeszcze dwa razy GRATULACJE Brak słów, by opisać moje emocje w czasie oglądania
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
barbara_kraj... 22:06, 21 kwi 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Mało jest na tym świecie szczęśliwych ludzi, a jeszcze mniej tych, którzy ot tak, z uśmiechem na twarzy i z pełnym przekonaniem to oświadczają. Do szczęścia droga niełatwa. Osiągnęłaś je, Bogdziu, pracą, uporem, konsekwencją w działaniu i ogromną miłością do przyrody. Życzę Ci, abyś mogła to szczęście czerpać bez ograniczeń i wciąż

I mnie trochę tego szczęścia się dostało, bo Ciebie i ogród Twój poznałam osobiście
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
ana_art 22:10, 21 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogdzia napisał(a)


Miło mi że wracacie do mojego ogrodu. Klon o którego pytasz to Atopurpureum a rh to Percy Wiseman. Ja głosuje za tą rabata.


Jestem pewna, że wiele osób nie raz będzie wracało do tego programu, bo Wasz ogród to majstersztyk
Rabata będzie Bożenko, oj będzie, jak ja się cieszę, że nie posadziłam w tamtym tygodniu cisów siedziałam sobie teraz na kanapie oglądałam program i patrzyłam w okno i mnie olśniło
Ach zapomniałam jeszcze powiedzieć, że mój M powiedział 'ale okno, ale widok' jak oglądaliśmy pierwszy raz program
powiedz jeszcze proszę czy ten klon jest problemowy i gdzie kupujesz rh koło siebie? Zainteresował mnie ten Percy Wiseman, tylko czy on u mnie przeżyje? Za cenę cisów będę miała prześliczne rh
aaaa i czy na opuchlaki faktycznie stosujecie ten preparat czy to lokowanie produktu było?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
monteverde 22:18, 21 kwi 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bogdziu i jak po świętach odpoczęłaś od wrażeń czy jeszcze nie? serdecznie pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Margarete 22:29, 21 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Czytałam komentarze pod programem Mai - z sebkowego linku- nie mogło być inaczej, wszyscy zachwyceni i Wami i Waszym ogrodem....

Pozdrawaim i zycze miłego tygodnia !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies