Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

_Martini_ 07:45, 25 maj 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Wow, ale borowek! Ile lat ma ten krzew? Mam posadzone obok siebie diwe odmiany, żeby się lepiej zapylały, trochę tych owoców będzie, ale jeszcze bez szału.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Kasik 07:53, 25 maj 2017


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Bożenko- widzę, że u Ciebie też nie oszczędziło.
Marny ten rok dla nas ogrodników i sadowników. U nas pomimo, że cieplejszy klimat i w kwietniu i maju było tylko -3 stopnie , to załatwiło rośliny bezpowrotnie. Właśnie wczoraj wycinałam moje 2 Rubensy 4-letnie.
Magnolka od Kasi nie wypuszcza listków choć miała juz pączki kwiatowe na wpół rozwinięte, róże pnące i oczywiście rodki.

Miejmy nadzieję , że wiosna w przyszłym roku tak szybko nie przyjdzie i rośliny nieobudzone jeszcze do końca dadzą rade.

O sadzie nawet nie wspominam, bo na 50 drzewek może trzy będą miały cokolwiek.
Cieszmy się tym co zostało.

Borówy masz wypasione, no i te piwonie piekne.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
sylwia_slomc... 09:48, 25 maj 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Bogdzia napisał(a)


Dostałam ja od starszej pani która w czasch gdy nikt o nich nie słyszał przywiozła ją z zagranicy , rosnie świetnie w przeciwieństwie do innych , u mnie jest około osmiu lat,została odkopana od rośliny matecznej..

Tu ona dzis


Kwiaty olbrzymie i piękny kolor Ze szczerego serca dana
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kindzia 10:00, 25 maj 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Chciałam Cię trochę pocieszyć z tą kwiatową falbanką...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
kasiek 20:04, 25 maj 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ależ masz piękne drzewiaste! Żal czytać o rodkach, ciezki rok mam nadzieję że przyszły będzie łaskawszy. I tak masz co pokazywać - bo Twoje rodki są wspaniałe!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Bogdzia 20:36, 25 maj 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
_Martini_ napisał(a)
Wow, ale borowek! Ile lat ma ten krzew? Mam posadzone obok siebie diwe odmiany, żeby się lepiej zapylały, trochę tych owoców będzie, ale jeszcze bez szału.


To duze krzewy mają pewnie koło dwóch metrów wysokosci.U mnie owoce na ogól sa do wiosny ale w tamtym roku nic nie było bo był przymrozek w czasie kwitnienia a i tak miałam borówki do tego czasu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AnnaCh 20:41, 25 maj 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ale będzie owocków smakowitych Wnusie się pewnie cieszą
Moja jedna borówka ma nawet sporo kwiatków, jak na mały krzaczek Za o jagody kamczackiej w tym roku zero, bo kwitła w czasie mrozów.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Bogdzia 20:41, 25 maj 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasik napisał(a)
Bożenko- widzę, że u Ciebie też nie oszczędziło.
Marny ten rok dla nas ogrodników i sadowników. U nas pomimo, że cieplejszy klimat i w kwietniu i maju było tylko -3 stopnie , to załatwiło rośliny bezpowrotnie. Właśnie wczoraj wycinałam moje 2 Rubensy 4-letnie.
Magnolka od Kasi nie wypuszcza listków choć miała juz pączki kwiatowe na wpół rozwinięte, róże pnące i oczywiście rodki.

Miejmy nadzieję , że wiosna w przyszłym roku tak szybko nie przyjdzie i rośliny nieobudzone jeszcze do końca dadzą rade.

O sadzie nawet nie wspominam, bo na 50 drzewek może trzy będą miały cokolwiek.
Cieszmy się tym co zostało.

Borówy masz wypasione, no i te piwonie piekne.


Kasiu u mnie Rubensy tez padły -szt 4. Juz nie bedę sadzic.Magnolia powinna miec juz listki, żeby tylko nie zmarzła bo szkoda by było.Owocowe chyba w całej Polsce zmarzły, szkoda bo nasze owoce najlepszeJa myślałam że u Was takie straty sie nie zdarzaja. Pozdrówka i masz racje cieszmy sie tym co jest.Pozdrówka serdeczne dla Was obojga.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:43, 25 maj 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AnnaCh napisał(a)
Ale będzie owocków smakowitych Wnusie się pewnie cieszą
Moja jedna borówka ma nawet sporo kwiatków, jak na mały krzaczek Za o jagody kamczackiej w tym roku zero, bo kwitła w czasie mrozów.


Aniu a czy Ty pamiętasz o najbliższej sobocie? Przypomnę Tobie i innym że spotkanie o godz 11.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:44, 25 maj 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
sylwia_slomczewska napisał(a)

Kwiaty olbrzymie i piękny kolor Ze szczerego serca dana


Na pewno ze szczerego serca dana ale szkoda ze krótko kwitnie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies