Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

viva 06:43, 14 wrz 2017


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
I ja tu byłam i ....... całe to piękno podziwiałam
Vito, Ewo dziękuję
Ewo, świetny reportaż. Będziemy dopingować Vitę aby częściej uchylała progi swojego ogrodu i obdarowywała nas zdjęciami swoich klimatycznych zakątków.
Dziękuję za piękny czas
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Gardenarium 06:46, 14 wrz 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Byłam i wszystko przeczytałam Też dziękuję

A my z Hanią byłyśmy 13-go tak blisko, w Końskowoli i Rykach
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
margaretka3 08:22, 14 wrz 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348

Ach, to tam się Pszczółka ukryła i delektowała Cudowna relacja, Ewo. Poprzez każde ze słów można wyczuć, jak bardzo ogród Cię zachwycił.
Vito, ogród przewspaniały. Cieszę się z szerszych kadrów, bo układ rabat w ogrodzie masz nietuzinkowy.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
08:33, 14 wrz 2017
Pszczelarnia napisał(a)







ja zacytuje ten widoczek ...bo przyszłam tu po sznurku od Pszczółki ...choc czasem tu bywam ...bo dla mnie ten ogród tez jest atrakcyjny i nietuzinkowy

AgnieszkaW 12:57, 14 wrz 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Pięknie pokazany mistrzowski ogród, jestem zachwycona
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Wendy79 19:44, 14 wrz 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Piękna relacja Pszczółko, z pięknego ogrodu
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Joku 20:03, 14 wrz 2017


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12098
Pszczelarnia napisał(a)


Oraz amfora z powojnikiem pod "angielką":





Bardzo spodobał mi się ten pomysł. Vito zdradzisz jakiej wysokości jest amfora i jaki powojnik w niej rośnie?

Relację przeczytałam i obejrzałam z największą przyjemnością. Niektóre fragmenty ogrodu chyba nigdy nie były pokazywane, albo bardzo rzadko. Mam na myśli tę część z trawnikiem.
Formy cięte baaaardzo ładne.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
vita 20:11, 14 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4056
Ewo, Lubelszczyzna już za Tobą tęskni, że nie wspomnę o Izraelczykach
Obie wiemy o kogo chodzi, Viva też Jestem zauroczona Gośćmi, niech wybaczą trochę zaniedbany ogród, spędziłyśmy trzy piękne dni, byłyśmy u Filomeny, zwiedzałyśmy, gadałyśmy, kupowałyśmy, wyjeżdżałyśmy dalej też. Gdybyśmy wiedziały, że Danusia z Hanią będą następnego dnia, no to byśmy poczekały
Ewa jestem pod wrażeniem tego jak pokazałaś ogród, który od dwóch miesięcy widywał tylko kosiarkę, a Twój opis i komentarz piękny Robisz to po mistrzowsku.
Też zrobiłam kilka fotek









Ewo, Vivo dzięki
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 20:30, 14 wrz 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4056
Joku napisał(a)


Bardzo spodobał mi się ten pomysł. Vito zdradzisz jakiej wysokości jest amfora i jaki powojnik w niej rośnie?

Relację przeczytałam i obejrzałam z największą przyjemnością. Niektóre fragmenty ogrodu chyba nigdy nie były pokazywane, albo bardzo rzadko. Mam na myśli tę część z trawnikiem.
Formy cięte baaaardzo ładne.


Ewa potrafi Amfora ma może 90 cm? Powojnik to 'Polisch Spirit', viticella.
Tak, niektórych fragmentów nie pokazywałam, różnie z tym bywa, a cięcie lubię.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
paniprzyroda 20:56, 14 wrz 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Przeczytałam , obejrzałam raz, drugi i kolejny Ewa pięknie opisała i pokazała Twój ogród. Pomimo pielęgnacji "tylko kosiarką" broni się znakomicie, a to już zasługa kreatywnej właścicielki. Już kiedyś pisałam, że trafiłam dawno na Twój wątek i jest jednym z kilku, do których wraca się jak do starych znajomych, aby odetchnąć, posiedzieć na ławeczkach, powąchać to i owo, poznać jakieś nowe cudeńko, zainspirować się.
Powojnik w amforze absolutna rewelacja, szersze kadry uzupełniają obraz całości.
I wreszcie znakomite ogrodniczki pół wakacji za trzy dni z Wami, jak się uczyć, to od najlepszych

____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies