Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

mira 22:29, 12 mar 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Fajnie pooglądałam sobie, luksusowe kanciki aż mnie po oczach szczypią a połączenie białych krokusów z firletką cudoooooo!

i jak zastosowalaś się do rady Gabrysi ?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
agata19762 22:33, 12 mar 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aniu widzę, że Misiek nadzoruje w ogrodzie ...
patrol pierwsza klasa

pozdrówka zostawiam
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Margarete 23:25, 12 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mala_Mi napisał(a)
.. ja sadzę krokusy luźno... bo za 3 lata i tak będzie wielka kępa.. a potem problem gdzie to rozsadzić.. twoje też sie rozrosną..
Taka różnica po roku.. a i tak rozrastają sie do jakiegoś poziomu i potem już ich nie przybywa.. trzeba rozsadzać.




Anek lejesz miód na moje serce tymi fotkami, tez bym chciała żeby mi sie piękne kępy porozrastały i dzieki tobie mocno wierzę że tak sie stanie............odpukać, jak nornice cebul mi nie wtranżolą, bo dzisiaj łaziłam po ogrodzie ( nic nie robiłam - słowo ), wyszłam jak dama na spacer z kubkiem kawy w ręku (rozpuszczlnej wiec nawet fusów nie wylałam bo nie miałam ich) i w okolicy lasu pod płotem znalazłam nowe trzy bardzo obłe otwory, takie jak robia nornice....chyba..... zasypałam, obłozyłam kamieniami, ale to co już wyżarły to ich - kicha, szwedzki stól se kurcze zrobiły z moich nowiusieńkich cebul, świezo posadzonych jesienią... oby nie...cały czas czekam na następne cebulowe......zobaczymy
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Mirka 23:38, 12 mar 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Ania ty naprawdę program naprawczy wprowadziłaś szkoda .Dobrej nocy.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
bartek_luberda 07:19, 13 mar 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Miłego dnia wracam do was a do pracy się spóznię obiadu też nie mogę na czas ugotować Pozdrawiam
____________________
Ogródeczek
Madziarzeszow 07:21, 13 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Aniu napisz mi proszę czy pod swoje kamyczki np. na nowej frontowej rabacie dawałaś coś pod spód?
folię , włókninę ?
remont skończony? kiedy zaglądniesz na pazurki?
a gdzie zdjęcia nowych działań ?
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Kindzia 08:51, 13 mar 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Jednak pilnujesz tego naprawczego...

Jesteś w stanie policzyć swoje krokusy? I dosadzasz co jesień nowe? Pięknie to wygląda...
O iryskach nawet nie wspominam...przemyciły się na zdjęciu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Mala_Mi 09:52, 13 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kindzia - muszę, bo mi forum za dużo czasu zabiera Ledwo u i tam zajrzałam.. i minęła ponad godzina..

Madzia - nic nie dawałam, ale to był chyba błąd.. wiem, wiem..zaraz mnie dziewczyny zakrzyczą, że szmaty łaty to zbrodnia.. ale zielsko przerasta, pasuje je opielić.. jak wchodzę w moja gliniastą ziemię, to kamyki od razu lecą pod moim ciężarem w głąb.. jest ślad głęboki, który pasuje czymś uzupełnić.. wsadziłam tonę kamienia, a po roku trzeba będzie dołożyć kolejną.. no i nie ma szans wybrać tego z gliny by kiedy umyć.. robi mi się po prostu utwardzony parking kamienny... a nie ziemia do roślin.. Glina nie nadaje się do sypania kamienia bez niczego pod spodem.. to takie moje przemyślenie... przy ciurkadle mam posadzone trawy w gruncie i tam nie mam maty, wykopywałam trawę... kamienie wpadły już na 10 cm głębokości.. i są nie do wybrania i nie do wyselekcjonowania z gruntu.

Mama Bartka - no, no.. i z tego powodu jest plan naprawczy Ale miło, że zajrzałaś

Mirka - nie szkoda, bo u mnie mniej ble, ble, ble, a ja mam więcej czasu by do Was też czasami zajrzeć .. staram sie robić większość rewizyt

Małgosiu - rozrosną się i to szybko.... a jak nie to będzie szwedzki stół... szkoda, że te cholery Ci nie podziękują. Ja mam problem z muchami narcyzowymi... więcej narcyzów już nie kupuję.. bo albo leje zabójczą chemią i je mam, albo 100% cebul jest zjedzonych... wczoraj przesadzałam sporo rzeczy w tym i narcyze.. myślałam, że może chociaż te sie uchowały, bo kilka w pąkach.. w pąkach tylko nowe cebule, a wszystkie stare z dziurą w środku i zgniłe.

Agata - Misiek szczęśliwy... bo pańcia na polu

Mira... a gdzie Ty widzisz moje kanciki??? A do rady sie nie zastosowałam.... , bo wczoraj byliśmy w fatalne formie fizycznej

Agnieszka - efekty to dopiero kiedyś będą..na razie było porządkowanie na rabacie i trochę darni zdarte.. dziś ciąg dalszy.. nie mam gdzie składować darni, wiec jest noszenie slalom między roślinami po trochę za choinki... syzyfowa praca.. a moja darń z gliny waży swoje.. to takie glinane kostki wycinam... jeszcze przełożyć obrzeża, przesadzić żywopłot bukszpanowy i ... urobić tę glinę by dało sie w nią cos posadzić.. praca jak w kamieniołomie

Bogusia - super, że dobre i duże... przekopywałam sobie wczoraj różne dobro..w tym i lilie przesadzałam, bo zarosły magnoliami, a jesienią coś sie niektórym działo.. te moje cebule porosły giganty..aż gały wyszły mi z orbit Niestety kilka podziabałam łopatą Szkoda, że aparatu nie miałam w ręku..giganty

Nikita - zapraszam.. możemy się spotkać nawet gdzieś po drodze

Kasiek - cebulowe aby łądnie sie rozrastały muszą mieć jak najdłużej zielone liście... aż do zaschnięcia.. inaczej będzie ich coraz mniej

Kas1a - trochę sie rozpędziłam... ale gdzieś muszę nadrobić mój plan naprawczy

Muszę uciekać... bo dzień leci, pogoda cudna.. a ja na forum... już 2 godziny... ile można w tym czasie zrobić...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 09:53, 13 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wszystkim Krystynom, Bożenom życzę zdrówka i cudnych ogrodów ...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Pszczelarnia 10:29, 13 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A to pracujemy na bylinowej - ja się w tamtym roku z nią urobiłam a teraz parzę jak rośnie (pierwsze startuje zielsko).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies