Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Kindzia 19:12, 13 mar 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
I tak trzymać!

Mnie się podoba, wiesz.

Dzięki za info...nawet nie wiedziałam, że z niej to prawie królowa jest. Nawet się nie pytam czy okrywasz lilie...ja zresztą też nie.
A z utęsknieniem czekam na takie krokusiki jak na Twoim ostatnim zdjęciu...powinny być też u mnie.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
malgorzata_s... 19:15, 13 mar 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Aniu genialnie że do tego doszłaś To twój ogród, cudownie kolorowy, żywy, wspaniały Jak ktoś ma uwagi to jego problem Ja też tak myślę o swoim ogródeczku. Misz masz, od kolorów można dostać zawrotu głowy ale co tam Ja nie potrafię zrezygnować z kolorów wszelakich, taka jestem ciocia odpustowa i już Buziam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malkul 19:21, 13 mar 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Aniu jak wpadniesz
'pomiędzy planem naprawczym" to doradź proszę http://www.ogrodowisko.pl/watek/976-ogrod-tworze-nowoczesny-czyli-wewnetrzna-walka-jak-nie-zostac-kokoszka?page=328
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
MarekW 19:39, 13 mar 2014


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
no to przecież twój ogród i to Tobie ma się podobać przede wszystkim a innym to już mniej istotne Warto powtarzać sobie maksymę: "Mnie się podoba a innym nie musi" hahaha no, ale twój ogród to się chyba wszystkim podoba
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
anna_g 19:48, 13 mar 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kasik 20:26, 13 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Jeśli jest coś, co powoduje uśmiech i radość, co daje kopa i dalej napędza, co męczy a jednocześnie przyciąga to czego więcej chcieć. Ogród masz piękny. KROPKA.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kondzio 20:28, 13 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Aniu zobacz na ten wątek
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4243-jak-sadzic-i-jak-sadzicie-roze?page=1#post_9
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
hanka_andrus 21:01, 13 mar 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Aniu, maksyma do stosowania u każdego ogrodnika. Twój ogród lubię tak jak swój!

Kochajcie swoje ogrody!
Te co Wam się podobają mogą wyjść z mody, a Wasz za każdym nowym sezonowym otwarciem będzie inny i na pewno ładniejszy niż zeszłego roku.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
elzbieta_g 21:06, 13 mar 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Mala_Mi napisał(a)
, wielkich dołów.. doszłam do wniosku, że mój ogród może nie mistrzostwo świata absolutne.... wiele osób go nawet skrytykuje.... ale ja stwierdzam, że ma to coś co mi potrzebne jest najbardziej.. ma zmienność, różnorodność i kolory. O tej porze roku gra kolorami.. gdzie nie spojrzę to kolory, kolory, kolory, widać życie, nie czuć, że to ta okropna pora roku kiedy dopiero wszytko sie budzi do życia..... Nie jest idealny, widzę jego wady i niedociągnięcia... ale podoba mi sie.. a nad resztą popracuję To takie wnioski z dzisiaj.. znam ładniejsze ogrody.. ale ten jest mój

Aniu wyjęłaś mi to z ust w stosunku do mojego ogrodu, mam takie samo zdanie, tworzymy ogród dla siebie , żeby to nam sprawiał przyjemność a nie innym
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Madzenka 21:08, 13 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A spróbuj jeszcze jedno brzydkie słowo rzec o swoim ogrodzie to obiję!!! Przez dwa lata siedzę u Ciebie codziennie w ogrodzie i uważam, ze jest piękny , róznorodny i energetyczny jak właścicielka. Zaraziłaś cale forum krokusami i iryskami, potwm wrzosami a podjerzewam, że nastepny rok to bedzie rok różany

Spadam bo mnie M za brak programu naprawczego w czasie urlopu obije !!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies