Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Madzenka 22:01, 20 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Praca jak zwykle u Ciebie wre. Pięknie powitalaś wiosnę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
mira 22:08, 20 mar 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Pierwszy dzień wiosny pokazany jak należy - a dodatkowo słoneczko - cudnie kolorowo
widziałam drabinkę pod drzewem - co to za patent
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
paniprzyroda 22:09, 20 mar 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Trudno zdążyć za Tobą. Forsycja u nas w pąkach, czekam z cięciem róż. Nowa rabata będzie zjawiskowa. Wiosenny kolaż śliczny. Dziękuję za zainfekowanie iryskami, są cudne.
____________________
Dwa ogrody
Mala_Mi 22:09, 20 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
elzbieta_g napisał(a)


ponowie pytanie , kiedy dzielić rozplenice?już?


Sorki, przegapiłam pytanie.. możesz już, bo zimy nie zapowiadają. Możesz do maja..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
alinak 22:18, 20 mar 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Anka ..ja to sie w tym roku tak pospieszyłam z robotą że chodzę teraz po ogrodzie i wyszukuję ...
oczywiście że cały czas coś się znajduje ,, ale w zasadzie to jestem nie na bieżąco tylko do przodu ...

Sarę bernard też zamówiłam ale malutkie picki dostałam . koleżanka zamówiła na waja strefo i dostała mutanty nie sadzonki . drogie wprawdzie jak psi ale z jednej sadzony zrobiła 3 duże jak moje dwie , więc szybko obliczyłam że jej po 60 zł wyszły taniej niż moje po 15....i bądź tu mądrym ..nie wiem czy jeszcze siem nie wkurzę i zamówię u niej sarę i inne . wprawdzie tyle odmian zamówiłam że w takie cenie to poszłabym z torbami ale sadzony mnie zauroczyły
krokusy po przekwitnięciu sadzę w obwódki , bo okrutnie mi się to u ciebie spodobało ....
roboty ci jednak już ubywa ...róże posadzone ...przycięte wrzosy ...pewnie gdybyś była bliżej to bym wpadła z pomocą ....
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Mala_Mi 22:21, 20 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
mira napisał(a)
Pierwszy dzień wiosny pokazany jak należy - a dodatkowo słoneczko - cudnie kolorowo
widziałam drabinkę pod drzewem - co to za patent

Chyba był powojnik, a czy jest to nie wiem.. bo go niechcący upierdutałam.. jak zwykle zresztą..
Pod drugim drzewem też jest.. i tego przycięłam bez upierdutania Ale tu drabinka sie rozleciała.. ale powojnik wzorowo.. tylko troszkę sie zniszczyło

taki jest latem..




Ania Monte na FB dała linka jak ciąć powojniki, wiec wziąłem sie książkowo do tematu I wyszło jak zwykle
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:27, 20 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
alinak napisał(a)
Anka ..ja to sie w tym roku tak pospieszyłam z robotą że chodzę teraz po ogrodzie i wyszukuję ...
oczywiście że cały czas coś się znajduje ,, ale w zasadzie to jestem nie na bieżąco tylko do przodu ...

Sarę bernard też zamówiłam ale malutkie picki dostałam . koleżanka zamówiła na waja strefo i dostała mutanty nie sadzonki . drogie wprawdzie jak psi ale z jednej sadzony zrobiła 3 duże jak moje dwie , więc szybko obliczyłam że jej po 60 zł wyszły taniej niż moje po 15....i bądź tu mądrym ..nie wiem czy jeszcze siem nie wkurzę i zamówię u niej sarę i inne . wprawdzie tyle odmian zamówiłam że w takie cenie to poszłabym z torbami ale sadzony mnie zauroczyły
krokusy po przekwitnięciu sadzę w obwódki , bo okrutnie mi się to u ciebie spodobało ....
roboty ci jednak już ubywa ...róże posadzone ...przycięte wrzosy ...pewnie gdybyś była bliżej to bym wpadła z pomocą ....


Alina.. wrzosów do cięcia mam na bity dzień..

Zakupy zamówione, trzeba posadzić i aby posadzić trzeba zrobić przemarsz wojsk.. czyli prawa flanka na lewą.. eMusiowi dziś pokazywałam co pasuje zrobić na już . na zaraz i natychmiast.. mam roboty na 2 miesiace tego co na już i natychmiast... wiec nie ma sprawy.. na dzień nie opłaca sie jechać, ale na tydzień zapraszam.. pokój do spania już mam Jeszcze nie ogarniety, ale na dniach zrobię porządek...
Na razie goście mieszkają, jak to sie śmieje eMuś.. czyli moje wszystkie rozsady

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 22:29, 20 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
a to Wy pensjonat otwieracie?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Mala_Mi 22:31, 20 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gabriela napisał(a)
Się nie przejmuj, że za krótko przycięłaś Pastellę, będzie gęściejsza i ładniejsza. Ja moje też obcięłam, mimo że wytworzyła długie pędy, które wcale nie zmarzły. No, rok na róże się robi niesamowity, krzaczaste jak urosną, to będą gigantami.
Twoja wiosna śliczna w ogrodzie, stan zaawansowania mamy porównywalny, tyle że u mnie nie tylko niskie ale i wysokie żółte narcyzy rozkwitają. To ich rekord.

Gabrysiu, róże cięłam oszczędnie, szkoda mi było tj wysokosci.. taka łagodna zima może sie nie powtórzyć dłuuugo, wiec niech zaszczycą królowe swoją wysokością

Tylko boniki , przesadzane róże (w tym Pastella) i moja miniaturka, co miała wysokosc powyżej 1,5m.... skróciłam tę królową na 20cm. Czarnej plamistości dostała rok temu... .. za karę skazana na gilotynę

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:32, 20 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ana_art napisał(a)
a to Wy pensjonat otwieracie?


Pewnie ... zapraszam... Ale wejście tylko w stanie nieważkości.. czyli najpierw grill..

Uciekam, bo nagrandziłam w kuchni, pora ogarnąć..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies