Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 19:22, 21 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Oj, oj, oj... mam nadzieję, że jak już każdemu coś napisałam, to nikogo nie przegapię...

Kondzio - jeden lotos jak sie uda jest Twój.... nie wypłacisz się...

Ela - Mały Głodzie . nie wybierasz sie do Rzeszowa.. ja praktycznie po drodze jestem.....

Aneta - inne szachownice są mniejsze.. poczekaj.. można je pomylić na początku z czosnkami..

Sebek - trawnik jet eMusia, a moje rabaty.... niech sobie grabi sam. Broni każdego kawałeczka jak niepodległości.. to niech grabi... ja mam rabaty.. dziś jabłonkę przesadzałam i z poziomej robiłam pionową... ma smaczne jabłka, może sie przyjmie.. a jak nie to trudno..

Kondzio - mam nadzieję, że z sunią będzie dobrze Musi być dobrze..

A krokusy ze słoneczka sie cieszyły tak jak ja..



Znalazłam 2 iryski w kolorze intensywnego, ciemnego fioletu, ale aparat kolor robi mi niebieski do lampy.... w dzień cyknę.. śliczny kolor.. w realu całe są takie jak ten środek fioletowy..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
hanka_andrus 19:23, 21 mar 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Kawał roboty zrobiony dzięki pomocnikom. Mnie wygrabianie trawnika dopiero czeka, ale grabie złamałam. Zostały tylko takie do liści, a tymi to tylko pogłaskać trawnik można.
Też dziś zaliczyłam prace ogrodowe. Buziaczki.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Mala_Mi 19:24, 21 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
hanka_andrus napisał(a)
Kawał roboty zrobiony dzięki pomocnikom. Mnie wygrabianie trawnika dopiero czeka, ale grabie złamałam. Zostały tylko takie do liści, a tymi to tylko pogłaskać trawnik można.
Też dziś zaliczyłam prace ogrodowe. Buziaczki.


Hanuś, trawnik męża to niech go sobie robi.... ja na rabatach mam dość roboty...

Chłop do naprawy grabi by sie przydał..

A teraz lecę na rewizyty Dano mnie u Was nie było.......
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Luki 19:42, 21 mar 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Aniu ale cię opanowało różane szaleństwo, na szczęście mnie do nich w ogóle nie ciągnie, a nawet gdyby to będę się bronił ręcami i nogami będę podziwiał u Ciebie ogromne ilości pięknego kwiecia .
Jak ja bym chciał mieć taki trawnik u mnie nie będzie co kosić jeszcze co najmniej przez miesiąc.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
ana_art 19:49, 21 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
zaciekawiłaś mnie tą Finkową szałwią, gębę otworzyłam na widok magnoli Odwaliliście dzisiaj kawał dobrej roboty. Chyba się z Tobą napiję
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 19:52, 21 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
alinak napisał(a)
Anka ..ja to sie w tym roku tak pospieszyłam z robotą że chodzę teraz po ogrodzie i wyszukuję ...
oczywiście że cały czas coś się znajduje ,, ale w zasadzie to jestem nie na bieżąco tylko do przodu ...

Sarę bernard też zamówiłam ale malutkie picki dostałam . koleżanka zamówiła na waja strefo i dostała mutanty nie sadzonki . drogie wprawdzie jak psi ale z jednej sadzony zrobiła 3 duże jak moje dwie , więc szybko obliczyłam że jej po 60 zł wyszły taniej niż moje po 15....i bądź tu mądrym ..nie wiem czy jeszcze siem nie wkurzę i zamówię u niej sarę i inne . wprawdzie tyle odmian zamówiłam że w takie cenie to poszłabym z torbami ale sadzony mnie zauroczyły
krokusy po przekwitnięciu sadzę w obwódki , bo okrutnie mi się to u ciebie spodobało ....
roboty ci jednak już ubywa ...róże posadzone ...przycięte wrzosy ...pewnie gdybyś była bliżej to bym wpadła z pomocą ....


Mam w zasadzie tak samo... Wiosna mnie tak zaskoczyła, ze z planowanymi pracami jestem do przodu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:00, 21 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ulala ale kawal robo obejrzalam: pensjonat i prace ogrodowe!!! Dzieki za poradę jutro mim ciemiernikom liście wytnę bo pieknie zakwitły ubiegłoroczne
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Urszulla 20:04, 21 mar 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21854
Ja zwykle przed weekendem a Ty już ogarnęłaś ogród.
Ja jutro na chwasty zapoluję za ogrodzeniem

A dzięki Twoim ciemiernikom mam natchnienie gdzie będą moje, a właściwie to narazie jeden z trzech, który ostał się od zeszłego roku i zakwitł
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Rench 20:15, 21 mar 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Dajesz czadu na wszystkich frontach
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
makkasia 20:49, 21 mar 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Mi ja z wertykulatorem latałam wczoraj a dziś z grabiami.., do nocy
życzę miłego weekendu
ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies