Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

malkul 08:56, 21 mar 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Ania co tam w Twojej szklarni?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
beta 09:08, 21 mar 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
hejka

piękny ten powojnik...i widzę nowe salony u Ciebie...fajnie ten remoncik wyszedł

często do Ciebie wpadam, ale nie zawsze cos pisze, ale tak się zastanawiam momentami jak wygląda Twój folder z ogrodem...przecież masz tyle roślin...i tyle sie dzieje, że to wymaga porządnego katologowania
usmiałam się u Kondzia z tego ćwierć komandosa

pozdr
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
kasiek 09:50, 21 mar 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Wiosna w tym roku wynagradza poprzedni rok, kiedy o tej porze snieg leżał. A teraz przyroda się tak rozbuchała że w kwietniu bedą majowe widoki I cunie, bo nie lubie przedwiosennej szarzyzny - a tak to juz jest kolorowo
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Anita1978 09:51, 21 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ania
Widzę,,że choć ogrodnik z ciebie doświadczony, to też masz rozterki jeśli chodzi o cięcie wszelkie....nie martw sie, podobno jak się mocno ciachnie to jeszcze lepiej
Ja wczoraj miałam doła, bo tak ciachłam limkę że szok! Ale dziewczyny mówią, że odbije...musiałam sie napić wieczorem....
Powojniki - mam tak samo- który jak ciąć? Jeden silnie, drugi wcale? Tnę jakoś po swojemu i jakby rosną....ten niebieski u ciebie to nie Emilia platter? Albo arabella? Podobny- te się ciacha nisko. Wiem bo mam
A róże jak tnę tak jak AniaDS pisze- raczej mocno...te grube pędy to bardzo nisko, cieńszy średnio, a najcieńszego wycinam wogóle. U mnie jakieś wielkie te różyska rosną, szczególnie na drenażu szamba eko
Wczoraj jakoś nic mi nie szło- a z sekatorem to już wogóle było mi nie w parę...coś nam razem nie szło....i nie dosyć , że właściwie wszystko co zrobiłam wczoraj to źle, albo do poprawki to po mojej robocie w ogrodzie bolą mnie wszystkie mięśnie, nawet te....yyyy....pośladkowe...
Pozdrawiam i sukcesów w cięciu dalszym
____________________
ogródek Anity
MagdalenaK8 09:59, 21 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
AniaDS napisał(a)
Jak nie przytniesz, będzie dobrze, nie martw się Aniu.
Panuje nawet opinia, że wszystkie róże można ciąć w jeden sposób, ciut powyżej połowy wysokości i to też jest dobre. Ja nie patrzę na to, jak się które tnie, są grube, stare pędy - tnę je mocno, są zbyt cienkie - wycinam całkiem, tylko te o grubości ołówka i grubsze tnę mniej.

Swoje tnę podobnie, wszystkie tak samo jest ok .
____________________
Ogród i nie tylko...
Margarete 11:13, 21 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mam pierwszego szafirka HURRA !
Wstawiłam foto u siebie ...................
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Kindzia 12:10, 21 mar 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Aniu...nie nadrabiam. Macham
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Milka 12:41, 21 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu, ja tez mniej więcej na czuja tnę i jakoś co rok rosną i kwitną, u ciebie też, więc się nie martw
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
jotka 13:30, 21 mar 2014


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Widzialam efekty ciachania bez opamiętania
No i ofertę na ogrodoturystyke
Ja od wtczoraj w domu i na razie moje parapety obejrzałam-roslinki nie próżno wały
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
anna_g 14:21, 21 mar 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Anek a u Ciebie jak zwykle gwarno i pracowicie Widziałam posadzone róże i te przycięte też ja tam jeszcze nie mam co ciąć (no jedną aże) ale jestem na dobrej drodze do zmian
Myślisz że można już kupować Nemasys albo Larvanem? Pozdrówka jak najbardziej słoneczne
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies