Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 20:05, 16 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ana_art napisał(a)
ładny ten Rodek a Bogdzia nie wie co to?


Bogdzia mówi, że może być Simona.. ale Gierczuś ma Simonę i mówi, że trochę inna..
kwiat po rozwinięciu gra.. ale w pąku już nie gra..
Jedna to Gierczusi a drugie to moje.. i tu podobne

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kasik 20:19, 16 maj 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Szkoda ogrodu, tak pięknie ... chwila, moment i już straty. Narobiło się u Ciebie, ale miejmy nadzieje, że idzie ku lepszemu. Pomieszała nam pogoda i w ogrodach i w planach.
My mieliśmy być już w Pszczynie u Kasi, a siedzę przed kompem i marznę, bo w kominku nawet się nie chce rozpalić. Chałupa zadymiona, oczy pieką, chłop zajeżony- bo mu nie wychodzi- palenie mu nie wychodzi.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Mala_Mi 20:26, 16 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Sebek napisał(a)
U mnie na razie tylko rododendrony przygina do ziemi i wierzby też przechylone.... A tak to OK A ta hosta co ją niby ``uratowalem'' cudna jest i tyle


Nie niby a uratowałeś... od zapomnienia

I kokorycz...... że nie mam miejsca by wyeksponować niektóre rośliny..... aż sie serce mi kraje jak siedzą po kątach w zapomnieniu.


Na ogrodowiskowej rabacie żurawki ruszyły .. i kwitną... są coraz ładniejsze ..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 20:28, 16 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasik napisał(a)
Szkoda ogrodu, tak pięknie ... chwila, moment i już straty. Narobiło się u Ciebie, ale miejmy nadzieje, że idzie ku lepszemu. Pomieszała nam pogoda i w ogrodach i w planach.
My mieliśmy być już w Pszczynie u Kasi, a siedzę przed kompem i marznę, bo w kominku nawet się nie chce rozpalić. Chałupa zadymiona, oczy pieką, chłop zajeżony- bo mu nie wychodzi- palenie mu nie wychodzi.

Kasik nie jest źle, bo mogło być gorzej, a i przymrozków nie miałam.. tak, że nie histeryzuję... straty muszą być... to już wpisane w ogrodnictwo.

Krzewuszka po deszczu też czapirzok
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 20:31, 16 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
gierczusia napisał(a)
Nową zemblę sobie wylukałam u Ciebie i tak mi wpadło do głowy ,że to idealny kolor , którego szukam ... Cokawe czy udało Ci się zidentyfikować Twojego rodka , bo przyznam ,że już się pogubiłam .. Liczę na wybaczenie

I ta zdjęcia przed i po to jest motywacja taka ,że hej

Buziaki


Gierczusia, a foty porobiłam, bo poszłam zrobić przyrosty cisów... dla Ciebie.. i fot narobiłam wszystkiego, a przyrostów zapomnialam pokazać

To cis David.. seledynowe


A to zdobyczne okazyjne kule.... odmiana nn... i te przyrosty są brązowe


Wiećej innych przyrostów nie zrobiłam, bo zapomnialam po co poszłam do ogrodu
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Nikita 20:57, 16 maj 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Aniu, wpadłam na chwilkę zobaczyć co słychać i zapytać o poziom wód gruntowych....????
Przejeżdżałam dzisiaj przez Rzeszów i widziałam co ta pogoda u was nawyprawiała. Dla pocieszenia powiem Ci, że w Nowym Sączu jest jeszcze gorzej niż u ciebie...tam woda wszystko zalała...
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
paulina_wero... 21:17, 16 maj 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
I znowu tyle do nadrobienia ale jest na co popatrzeć
____________________
Nieuporządkowana działeczka
Mathildis 21:43, 16 maj 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
JulkAd napisał(a)


Szczegółowa jesteś z tymi litrami w taczce....
.....a ja za sprzedażą Twoich nadwyżej jestem , bo wiem, że zdrowe i zawsze z kawałkiem Twojego dobrego serducha....będą lepiej rosły....przynajmniej na nowe chciejstwa uzbierasz...buziol dla Ciebie Aniu....


Też bym wolała kupić od Ani niż na jakimś Allle... zdecydowanie powinna przeznaczyć kawałek ogrodu na szkółkę
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
gierczusia 21:46, 16 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
U mnie też przyrosty raczej brązowe .. Podobne jak Twoje... Aaaa, przerypane.. Może jednak przemrożone......

Buziaki

Ps.. Nasze rodki w pąkach zupełnie inne.. Albo ja , albo Ty nie mamy simony
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
popcorn 21:49, 16 maj 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
moje cisy ładnie zielono przyrastały, ale niektóre przyrosty się zrobiły brązowe i poodpadały.. co jest grane? mróz? chyba nie nadmiar nawozu, bo w tym roku bardzo się trzymałam ilości... ech:/
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies