Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Sebek 19:13, 16 maj 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
U mnie na razie tylko rododendrony przygina do ziemi i wierzby też przechylone.... A tak to OK A ta hosta co ją niby ``uratowalem'' cudna jest i tyle
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 19:29, 16 maj 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
BusyBee napisał(a)


Jak ja to rozkminię- w podpisie jest Rzeszów !
no tak w życiu bywa, rodzisz się i wychowujesz gdzie indziej a serce wzywa w inny rejon Polski
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
gierczusia 19:41, 16 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)


Szczegółowa jesteś z tymi litrami w taczce....
.....a ja za sprzedażą Twoich nadwyżej jestem , bo wiem, że zdrowe i zawsze z kawałkiem Twojego dobrego serducha....będą lepiej rosły....przynajmniej na nowe chciejstwa uzbierasz...buziol dla Ciebie Aniu....


Tak , tak.. Wszytsko się zgadza ...

I to ,że sprzedają byle padlinę też niestety się zgadza ...

Dobrze ,że chociaż w necie można gości obsmarować ,żeby inni się nie nacięli
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:44, 16 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Nową zemblę sobie wylukałam u Ciebie i tak mi wpadło do głowy ,że to idealny kolor , którego szukam ... Cokawe czy udało Ci się zidentyfikować Twojego rodka , bo przyznam ,że już się pogubiłam .. Liczę na wybaczenie

I ta zdjęcia przed i po to jest motywacja taka ,że hej

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Mala_Mi 19:50, 16 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
BusyBee napisał(a)


Jak ja to rozkminię- w podpisie jest Rzeszów !


To proste jak drut kolczasty
Urodziłam się i wychowałam w Białymstoku i w okolicy miałam dziadków jednych...to w stronę Łomży, w stronę Anety, gdzie mam rodzinę np ojca chrzestnego A za mężem poleciałam do Rzeszowa... i tak jestem polasianka z urodzenia, a z wyboru rzeszowianka
A klonik rośnie w mega glinie Jak sadziliśmy to nasza świadomość ogrodnicza była na poziomie zerowym..... i jedno wiedzieliśmy... zielonym do góry
I jeszcze raz klonik

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
popcorn 19:53, 16 maj 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
haha, zielonym do góry!
ale ten klonik na fotkach, to jesienne zdjęcia???
____________________
Mój nowy ogródek
Mala_Mi 19:58, 16 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
gierczusia napisał(a)
Nową zemblę sobie wylukałam u Ciebie i tak mi wpadło do głowy ,że to idealny kolor , którego szukam ... Cokawe czy udało Ci się zidentyfikować Twojego rodka , bo przyznam ,że już się pogubiłam .. Liczę na wybaczenie

I ta zdjęcia przed i po to jest motywacja taka ,że hej

Buziaki

Mój inny niż Twój... tak mi sie wydaje.. w pąku jest różowo-pomarańczowy.. dziwny kolor, a potem kwait robi sie kremowy ale z nutką żółtego.. mus uruchomić kartę barw RAL



Do sprzedawcy chryzantem nie mam pretensji, bo pani pomogła ustalić odmiany które mam... a ja sie nie zapytałam jakie wielkie te sadzonki.. ale najmniejsze doniczki jakie sprzedają to P9...a to P1
Na szczęście to sie rozrasta szybko i za 2 lata będzie już widać kfiotki
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 20:01, 16 maj 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ładny ten Rodek a Bogdzia nie wie co to?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Mala_Mi 20:03, 16 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
popcarol napisał(a)
haha, zielonym do góry!
ale ten klonik na fotkach, to jesienne zdjęcia???

Jesienne foty, teraz wygląda jak zwykłe zielone drzewo (rośnie prawidłowo, zielonym do góry )

Mszyce już zdechłe.. wiec nie zwracać na padlinę uwagi..
Będzie biała, nawet w środku bez plamek.. siewka zeszłoroczna.. w pąku seledynowa.... a matka tego też była siewką...


To z siewki która znalazła sie w szklarni.. ładny kolor.. jeszcze ją pokażę, jak rozkwitnie, bo na razie mi się podoba

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
popcorn 20:04, 16 maj 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cudne te naparstnice! Posiałam sobie 2 lata temu, mam ze 3 kępy, czekam Ale może jeszcze sporo mają do Twoich, ze 2 tyg? buziam!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies