Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 23:20, 31 lip 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agata .. posłucham jutro, bo dom śpi.. a ja odpisuję zamiast sie doszorować .. nie tylko wszawica mi nie grozi, ale i owsiki... tylko jak bez owsików w tyłu mam szyć.... tak spokojnie????????

Do jutra ... dziękuję za wszystkie wpisy... słowa wsparcia itd itp....
Chyba nie pokazywałam..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
agatanowa 23:42, 31 lip 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Mala_Mi napisał(a)


Agata - to pikuś Pan Pikuś ... Madżen ma rację Łatwiej niż na ulicy.. przynajmniej auto nie rozjedzie


hmmm raczej Ty byś go rozjechała
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 23:43, 31 lip 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Mala_Mi napisał(a)
Agata .. posłucham jutro, bo dom śpi.. a ja odpisuję zamiast sie doszorować .. nie tylko wszawica mi nie grozi, ale i owsiki... tylko jak bez owsików w tyłu mam szyć.... tak spokojnie???????? ...


no właśnie
Spokojnej nocy Aniu
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Madziarzeszow 06:59, 01 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Aniu odpisz wiadomość lub dzwoń bo ustrzelę
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
makkasia 09:24, 01 sie 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Aniu Ultra jeśli nie Ty to kto? miałby dać radę
Wielka Mi życzę zdrowia, siły, i wszystkiego czego chcesz
ściskam, buziam, macham
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
popcorn 12:09, 01 sie 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
____________________
Mój nowy ogródek
kachat 14:08, 01 sie 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Dzięki Aniu za odpowiedź dot. orszeliny (zwyczajna i olcholistna to to samo ) - bałam się, że mi przemarznie, ale jesteś już kolejną osobą która mówi, że u niej nieokrywana ładnie rośnie, więc chyba zaryzykuję i się obkupię Jak tylko pojawią się w sprzedaży, bo chyba jakiś miłośnik wszystkie zgarnął

Po forum słuchy chodzą, że niemal wszystkie plagi egipskie na ciebie spadły, więc trzymam kciuki za pomyślne wyprostowanie wszystkich spraw, zdrowie dla męża i odpoczynek dla ciebie
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Kasial 14:18, 01 sie 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Aniuuuuuu!!! Nie było człowieka chwilę a tu tyle się działo.

Po 1. Życzę dużo zdrowia dla eMa i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
Po 2. Wszystkiego najnajnajlepszego z okazji imienin! ja zawsze spóźniona ale szczera!

Mala_Mi napisał(a)
Wszystko poczytalam.... rano odpisze.
Mam termin na Maje...
Nie wiem czy sie smiac czy płakać....
M od 2 tygodni w szpitalu.
Ciagne za niego i za siebie.... jestem gosc w domu i ogrodzie... od 3 tygodni nic nie robione. Trawa skoszona.. przeciek w strumieniu zlikwidowany... tyle sie dalo..
przed chwila podlalam doniczki bo zaschly na wior.
Jutro chlopa odbieram ze szpitala... mus sie urwac z pracy... i gonitwa po lekarzach.
W piątek delegacja od switu do nocy.. i przyjezdza chrzesniaczka z Belgii.
w sobote mam gosci z ogrodowiska... nie rezygnuje ze spotkania bo sie na nie ciesze.
W niedziele chrzciny Muminka.
poniedzialek musze jakos przygotowac dom i ogrod...
Wtorek Maja....
Smiac sie czy plakac????????
Jakos to będzie. ... pasuje do fryzjera bo kolejny raz przed kamera stane jak wnerwiony Szopen po koncercie. Ale to odda nastroj....
U mnie nigdy nic normalnie......
Ide spac.. moze dzis juz zdech komar co cala noc na mnie polowal , a ja na niego. Wygrał komar :'(


Aż się spociłam jak to czytałam, tyle się dzieje! podziwiam, ze masz siłę.

Mala_Mi napisał(a)
Pokazywałam kwiatki Great Star???? Kolosy


Przez Ciebie mam kolejne chciejstwo. Obłędna jest!!

Mala_Mi napisał(a)


I miałam Muminkowy dzień/. Najlepsza zabawa to nogi w wodzie i Fiordy co łaskoczą w nogi ..




Cudny Muminek! Zazdroszczę mu, też tak poproszę jak kiedyś zawitam w twe skromne progi

Pozdrawiam i przekazuję dużo siły!!!!
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
MarekW 00:36, 02 sie 2014


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Aniu pozdrawiam i zdrowia i siły życzę bo twój kalendarz zapełniony na maxa
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Mala_Mi 10:04, 02 sie 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pozdrawiam wszystkich zaglądających.... niestety dziś mam gości... jutro chrzciny Muminka... wiec czas mam bardzo ograniczony.....
Dla zaglądających kilka dzisiejszych fotek..

Wiadomości z kałuży.. jeszcze mam pełną bordową lilię, ale akurat dziś nie kwitnie
Jak opanowałam mszyce za pomocą jakiegoś środka ekologicznego.. to od razu wzięły sie lelije do roboty Ryby przeżyły pryskanie



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies